bugün

"özgür çakıt"

okan bayülgen'in late night show'u makina programında kıç sallayan çocuk olarak ünlenen ki$i. sempatik bir çehresi var, tonlamaları ile de dikkat çekiyor.

ayrıca belki alakalıdır;
(bkz: adını unutabilirsiniz)
makina 'da oyuncu ekbinde ve araştırma grubunda bulunan sempatik insan.
okan bayülgen'in türk televizyonuna kazandırdığı makina programında sıkça gördüğümüz ilginç ama bir o kadar eğlenceli insan.
odtü sosyoloji mezunudur.
makina programında yıldızı parlayan gürgen öz ve ekibiyle birlikte, cine 5 te "konuşan kafalar" adlı sohbet programında (sezonu kapattı) boy gösteren ve geçenlerde helin avşar la yakalandığı iddia edilen, sessiz sakin, ensesine vur lokmasını al tipli, okan bayülgen tebası.
geçenlerde televizyonda çok mantıklı bir seçim konuşması yapıp ''aa özgür mü?neee!''dedirtmiş insandır.
(bkz: kafanı kırarım köpek)
"kafanı kırarım köpek" adlı şarkısıyla beni yerlere yatıran kişi. takip ettiğim kadarıyla gerçekten çok komik ve eğlenceli bir kişidir."kafanı kırarım köpek" şarkısında söylediği "ağzını kırarım bebek" bölümüyle beni benden almıştır. twitter'da hesabı da varmış:http://twitter.com/ozgurcakit
ayrıca kafanı kırarım köpek şarkısının videosu da şurda:http://www.youtube.com/watch?v=wC_mtvsxkvg&feature=related
saba'nın programında o doğal haliyle gülmekten kırıp geçiren, popun yeni ilahı!
yüz ölçümündeki; "ben annelerin yanağından makas almak için sıraya girdiği yegane kişiyim" ifadesi ile insanda, (popüler kültüre savaş açarken aynı anda o kültüre nasıl malzeme olunurun (bkz: kafanı kırarım köpek) konuk olduğu cnnturk'de saba tümer'e yansıması) gibi duyguları tetikleyen tv şeysi.. yinede severiz..
uzuvlarını hareket ettirmeden yaşamına devam edebilen ve her an gülüp kopacakmış intibası bırakan okan bayülgen şeysi.

bi kımıldasana lan. öle durulur mu şarkı söylerken. elin kolun kıpırdasın, sen kıpırda şöyle bi.
zeki enes akkan'ın sözlerini yazdığı, tuncer tunceli'nin bestelediği 'kafanı kırarım köpek' şarkısıyla büyük bir çıkış yakalamış ve bu büyük çıkışın yanında sözde sanatçı kişilere bu şarkıyla büyük bir ayar vermiş disko kralı programının editörüdür.
ttnet reklam yıldızı.
yalanını sevsinler isimli programda okan bayülgen'den bağımsız takılan yeni oyuncu.
kendisiyle geçen hafta kanyon'da karşılaştık. adı niyeyse gelmedi aklıma. asansöre binince tanıdım sizi dedim ve iki dakika kadar konuştuk. okan bayülgen'in tv8'e geçmesiyle iş ilişkilerinin bittiğini söyledi. konuşma tarzı baya topumsu geldi bana.