bugün

Duman'ın Darmaduman albümünden insanı darmaduman eden şarkı. Bağımlı olabilirsiniz. Dikkatli dinleyiniz.
duman grubunun darmaduman albümüne ait batuhan mutlugil imzalı en güzel şarkısıdır. batuhan sen naaaptın olum demek istiyorum.
batuhan mutlugil'in yazdığı, darmaduman albümünde yer alan güzel bir duman şarkısı.
Kanar gibi yaramı dağlarım
Yanar içim yinede saklarım
Geçmez sözün bir bana geçmez gücün yetmez

Koşar gibi ölüme atlarım
Ezip geçer yine de kalkarım
Yetmez gücün bir bana yetmez sözün geçmez gücün yetmez

Öyle dertli dertli bakma gören olmaz
Kalbinden söyler ama duyan olmaz

Kaçar gibi geriye bakmadım
Akıp gider içime gözyaşım
Yetmez gücün bir bana yetmez sözün geçmez gücün yetmez

Öyle dertli dertli bakma gören olmaz
Kalbinden söyler ama duyan olmaz

Söz - Müzik : Batuhan Mutlugil
darmaduman albümünden yürek, kolay değildir parçalarından sonra favorim olan şarkıdir.

öyle dertli dertli bakma, gören olmaz.
kalbinden söyler ama duyan olmaz.
darmaduman albümünün bana göre en iyi şarkısı. hem hüzünlü hem hareketli.
Duman'ın erkek adamı bile Ağlatan şarkısı. Hele ki sevgilinizi severek terk etmiş, geriye dönüp bakmamışsanız ve duman konserinde bu şarkıyı avaz avaz birlikte söylemişseniz. Madem seviyordun neden terk ettin diyorsanız, bağlanmaya başlamıştım bana Saygısızlık da yapınca bıraktım.
kalbinden söyler ama, duyan olmaz. duyan olmaz. harbiden de öyle.
Darmaduman eden duman şarkısı. Evet.

https://m.youtube.com/watch?v=c1ivrVbzUGw
dertli bakma gören olmaz diyerek devam eden bir duman şarkısıdır. yine kendini dinletmeyi başarmış duman grubu. ayrıca şarkıya çekilen yeni klipte kullanılan figürler ilk başta saçma gelsede aslında çok iyi bir mesaj vermektedir.
"hocam" dedi, kucağındaki montunun düğmeleriyle amaçsızca oynarken.

"annesi olmadan da, olur mu çocuk?"

mahzun gözleri gözlüklerinin ardında buğulanırken.

kaldırdı başını, maviş.

dudağı titriyordu.

öyle dertli.
Adeta Ben duman parçasıyım diye bağıran şarkı. Tek kelimeyle mükemmel olmuş.
duman'ın en güzel şarkılarından biridir. müzik zevki kaliteli olan insanları derinden etkiler. dram filmi gibi bir klip çekilmiştir bu şarkıya.
girişi en güzel duman şarkısı olabilir.
klibi çok güzel olmuş şarkı. Ölümden kaçan dananın son anlarını, duygularını kendi gözünden bizim yüzümüze vuran, et yemenin mantıksızlığını anlatan bir parça olmuş.
darmaduman albümünden muazzam (gerçek anlamda) bir duman parçası. hakikaten dinlettiriyor mübarek.
sözleri ile olduğu kadar klibi ile de dikkat çeken bir duman parçası. parça muazzam zaten, klip ile de vegan olaylarına dikkat çekilmeye çalışılmış herhalde. ineğin gözleri gayet güzel ama eşek tercih edilse daha dikkat çekici olabilirdi. hemde iki konuya birden parmak basılmış olunurdu.

bir dakika lan, eşek ile k*rt meselesi de çözülebilirdi bak....
Klibini izlerken ciddiye alamadığım parça.
haykırarak söylenilesi duman parçası. geceleri darmaduman ediyor gerçekten.
Bana aşık olduğum kızı hatırlatan şarkı. Her dinlediğimde doluyor gözlerim, bi fena oluyorum ama yine de dinlemek istiyorum.
duman ın melodisini mor ve ötesi grubunun uyan isimli şarkısından arakladığını az önce farkettiğim şarkı. zaten gelişmediniz bari üretin, çalmayım amına koyim!
sigaramı yaktım dinliyorum. dumanı darmaduman eden şarkılarından biri.
Duman'ın sevdiğim nadir şarkılarından. Konserine gidip bağıra bağıra söylemek istersiniz. Bence.
klibi hiç ama hiç olmamış duman şarkısı.
klibi on numara olmuştur.

ben beğendim.

bir hayvanın duygularını işlemişler sanki. korkusu, kaçışı, üzüntüsü...