bugün

- bizim zamanımızda buralar dutluktu , yeşillikti. bu belediye bankları yoktu. nasıl randıman alıyor musunuz?

(bkz: teyzeler de sevişir)
- şşşt noluor orda, bu ne cesaret gündüz vakti
+ toparlan selma çattık he. ne oldu ki teyzecim bir sorun mu var?
- utanmaz seni. öpüyordun kızı görmedim mi sandın?
+ yok teyze ne öpmesi...
- bak sen bir de inkar ediyor.
+ yemin billah öpmedim teyze ya günahımı alıosun ama...
- gençlik gibi var mı oğlum?
+ anlamadım teyze?
- anlamazsın tabi zılgıtı yedin aklın başından gitti.
+ nasıl ya, kızmadın mı yani sen bana biraz önce?
- ah kızım ah! gör de tanı sevgilini! bu yarın öbür gün seni de tanımaz bak benden demesi. mert ol oğlum biraz. korkma hemen. öptüysen öptüm de. savun kendini, içinden gelmiş öpmüşsün işte. kim ne karışırmış? *
...
+ nerde kalmıştık selma?
* çek elini omzumdan korkak sende.
bunların amerikalı olanları, ulu orta çiftleşen çiftlere get a room derler.
eğer yol ortasında, sokakta, kısacası milletin içinde yapılıyorsa, gayet haklı bir teyzedir. çünkü bir edepsizliğe karşı çıkıyordur.
edit: eksileyen arkadaş herhalde bu edepsizliği yapıyor, kınıyoruz. *
yapılanın edepsizlik olduğunu idrak ettiği için olay mahallini elleriyle yüzünü kapatıverip 'ıyy' diye terketmeyen mazbut teyzedir.
yolun ortasında seven insanları ayıran cazgır teyzedir.
her şeye burnunu sokmasıyla ünlü bu teyzemiz sevenleri farkında olmadan ayırmaktadır.
(bkz: opusen cifte ayar veren bekçi)
(bkz: öpüşen teyzeye ayar veren çift)

+ oha teyze ohaaaaaaaaa. yakışıyo mu bu yaştan sonra sana.
- hadi ordan deyyus. ben sizin yasinizdayken bi 69 yapardim hey hey heyyyyy.
yaşlı kıskançlığı diyor buna doktorlar.
Arka bahçede çiftleşen kedilere kaynar su döken teyzenin bir üst modelidir.
+ ohohoooo
- noldu teyzem?
+ yuh size
- teyze hangi çağdayız ya! ne yuhu. özgürlük hede hödö.
+ saftirik, ben gençken benim refik vardı. evire çevire zkerdi beni bu çamların altında
- ohaa teyze ya
+ siz öpüşün anca öpüşün
- ...
+ hah belki göğüslerine de ellersin zorla zorla.. ezikler sizi
- teyze ne dion yaa
+ adam değilsiniz diyorum, ah refik diyorum bir de. şimdi ki gençler çok beceriksiz canım.

(bkz: ayarı ters köşeden almak)
genelde sizin eviniz yok mu evladım!!!? şeklinde ayar veren teyzedir.
şeytan "koy bir tekme girsin, tramvayın altına" demektedir ama ne de olsa büyüktür, sabırdır, ya sabırdır.*
öpüşen çifte en güzel ayarı zannımca benim * teyzecim verebilir.

-muck, muck.. shork, cvork..
+şapurdatmayın lan!
-?
* * * *
(bkz: opusme sesleri)
- mcuk cccukk
- şşş napıyosunuz bakiim siz!
- nooldu ki teyze?
- kız öyle mi öpülür lan dangalak, dilini gırtlağına kadar sokacaksın...
(bkz: aysel gürel)
+evlaaadım buralar eskiden dutluktu öpüşmeyin bakayım.
-keşke öyle kalsaydı teyze gel aşkı şapşuphuph..
"bunların anası babası da okumaya gönderiyor bunları göya" ilk tepkileridir bu teyzelerin...
bush'a ırak savaşı öncesi ayar veren teyze olması muhtemeldir.

teyze: ne sevişiyonuz la burda?
bush: sevişiyoruz teyze. sevişmeyip ne yapalım?
teyze: hiç duymadın mı oğlum; sevişme savaş!

kkg: teyzem senin içine şeytan kaçmış. du bi çıkaralım: euzubilla...
kuvvetle muhtemel artık öpüşemeyeceği ve onu kimsenin öpemeyeceği veyahut da geçmişte böyle aşk meşk işleri yaşama ortamı bulamayışından kaynaklanan gizli öfkesi nedeniyle kıskançlıktan yapıyor olabilen hanım kişidir.
-püüüü. utanmıyor musunuz burada öpüşmeye?

-utanıyoz.

-iyi o zaman.
teyze: püüü. utanmıyor musunuz burada öpüşmeye?

ç1: utanmıyoz değil mi serhat?

ç2: evet erkaaan.

teyze: hah zelzele de başladı.
k: canım şu kadın iki saattir bizi izliyo. heykel gibi bakıyo. korkuyorum.

e: bir şey olmaz canım sen devam et. şok olmuştur bizi görünce.

t: iki saattir sizi izliyom. kızım ne biçim öpüşmedir bu. çekil allasen.

k: ama teyze...

t: kızım çekil. töbeee. bak şimdi. kafanın iki yanından tutup saçları bi havalandırıyosun önce. al şu dişleri de çantaya koy. sonra yapışıyosun böyle. mmmmhmhhm. tamam mı? arkası gelir zaten kendi. oğlum sen de işin bitince kızı eve götür. burada o işi yapmaya kalkmayın bekçi geziyo 2 gündür bak. hadi kolay gelsin. ver şimdi dişlerimi.
hele ki bu teyze kocasının kuruna aldırmayacağı kadar yaşlı bir teyze ise bir ayar da ona verilmesi gerekir:
asansörün kapısı açılır çift görülür:
- terbiyesiz ahlaksızlaaaaar g*tverenleeeeeer ibneleeeeerrr şerefsiz şeytanlaaaaar!! hele bir de biri kız bunların, vay oro*pu vaaaaayyy! zamanında biz de verdik hemi de en alasından verdik ama milletin asansöründe mi verdiiiiikkk amanııın karılaaaaaar adamlaaaaaaar apartmanın namusu gitti verişen verişene vuuuuuuy amanıııın - -!

bu teyzeyi sesini daha çok yükseltmeden yakalayıp öpeceksin. içinde yer etmiş bu bunun. öpeceksin, o dopingle çıkacak o merdivenleri asansöre ihtiyacı kalmayacak. sen de apartman daha uyanmamışken asansörün kapısını tekrar kapatıp kutsal görevine hizmet etmeye devam edeceksin. acı gerçek, ama böyle. *
merak ettiğim, tanımadan, bilmeden özlediğim teyze.

ben hiç öpüşen çifte ayar veren teyzeden öpüşürken ayar yiyeceğim kadar çifte gitmedim... hep okeye dönerken karşımdaki bitti.
öpüşen çifte ayar veren teyzenin ancak ellerinden öperim. muah. saygılar, hörmetler teyzecim. ver ayar ver.
(bkz: bugün cuma)
-senin kızkardeşin yok mu be ahlaksız
-annemle babamın çiftleşmesini nasıl engelleyebilirdim teyze, hem sonucu önceden kestiremedim. suçluyum,ama bırak bi rahat öpüşelim yaw.
-ay sapık mıdır nedir..ve final olarak çanta.