bugün

Deli gibi beklediğim engin akyürek in başrol olduğu ve ilk tanıtımı çıkmış olan dizi. Yinr kurban gitti onceden tecavüzcü diye dalga geçiyorlardı Simdi de katil diyecekler. Yok mu senin ortan be adam?! Ama cok mutluyum ben yaa.
(ölemedi)
Tims Medya tarafından hazırlanan ve kadrosunda Engin Akyürek ve Fahriye Evcen gibi yıldızları barındıran bir dizi olacak. Teması Aşk, Vicdan ve Adalet olarak geçiyor. Suçsuz yere hapiste hayatını geçirmek zorunda kalan bir genç ve onu bu hayattan kurtarmaya çalışan bir genç avukatın hikayesi.

http://olenekadar-izle.com/

Ölene Kadar tanıtım Fragmanı
(bkz: )http://olenekadar-izle.co...e-kadar-tanitim-fragmani/
insanlar kısa bir süreliğine hayattalar, o değerli süreyi de vay efendim ölürsem, vay efendim öldüğümde vay efendim öldükten sonra,vay efendim ölürken, ölesiye kadar,vay ölenler, vay ölmeyenler, "hir cnli ölmü tidicik" diye diye geçiriyorlar.

Bazılarımızın yaşam felsefesinin bile tek gayesi ölümden sonra cenette parti vermek.

Değişik varlıklarız.
Fragmanı güzel bir şeye benziyo. Engin Akyürek nasıl ağlıyo kıyamam.
Fragmanları ümit verici dizi.

Hadi bakalım.
perşembe cesur ve güzel var. ordan kaçanları toplarsa bi şeyler yapabilir. ama bu diziyi perşembeye koymak risk.
bir sagopa kajmer şarkısı duyduğum yeni dizi.

sagopa kajmer dediysem eskisi eskisi. şimdiki şarkılarını kim ne yapsın. puf.
Enginin beklenen ve sonunda bugün baslayan dizisi. Akıcı gitti konu.

Hic uyumamama rağmen beni 2 saat sonra aile ahalinin uyandırmasının sebebi olan dizi değil oyuncusudur böyle de biline. Yaşı ilerledikce roller üzerine daha bir yakışıyor.
Gayette Güzel başlayan dizi.. Umarım böyle devam eder.
engin akyürek'in fena rol oynadığı dizi.
Yaşarız elbet.
ölene kadar öleceğimizi zannederiz belkide uyanırız.
Bu diziyi izlerken sürekli aklımda meraklar beliriyor.
Simdi bu adam(dağhan), içeride uzunca bir süre kaldı. Tabi o süreçte sabıkası oldu. Dava dan geç de olsa aklanarak dışarı çıktı. Şimdi Bu adam katil olarak sabıkalı mı kalacak yoksa sicilinden temizleniyor mu? Neden bilmem çok fena aklıma takıldı. Malum böyle yanlışlıklar çok oluyor.

Ayrıca enginin yine döktürdüğü dizi. Yaş aldıkça karizması artıyor.
olayların ilerleme hızına şaşırdığım dizi. bayık bakışmalarla sünen dizilerden sonra bu hız güzel ama kısa zamanda konu sıkıntısına düşülür mü diye düşündürüyor. fahriye çok taş, engin mazlum ve hoş. dizi gayet giderli. aynı gün yayınlanan vatanım sensin'den de cesur ve güzel'den de daha çok içine çekti beni. umarım halkımız da böyle düşünür de reyting yarışında geri kalmazlar. fahriye çok taş demiş miydim.
bence basit bir dramatik hata yaparak başladığı ilk bölümünde, geceki değilse de (vatanım sensin'den altta cesur ve güzel'den iyi) türdaş rakiplerine kıyasla yine de fena iş çıkmamıştı. şöyle ki, seyirci the night of...'un aksine başrole kurulan tuzağı kare kare izledi, ardından avukat kız bu tuzağı çürütmeye kalktığında bir kez daha izledi, sonra da mahkeme sahnesinde üçüncü kez tuzağı izledik. suspense denen nanenin zaten zor işlediği yerli televizyon seyircisi için işlevsiz bir durum oluşturdu bu.

bir de üzerine aşırı durağan açılış sahnesi ve üçüncü perde eklenince tempo çok düştü. umur turagay'ın iyi iş çıkardığını düşünmekle birlikte renkle ilgili bir sorun yaşadıkları aşikar. zamanla ne olur bilemem.

fahriye evcen müthiş geliştirmiş kendini, harika oynuyor, engin bey vasata devam. ancak açıkçası atv'nin yıllardır uğraştığı total izleyici yaratma projesinin kendi evladını yiyeceğini ve dizinin 13 ile 20 bölüm arasında yayından kalkacağını düşünüyorum.
Görece bir zaman dilimi.
iyi bir hikayenin çok kötü anlatıldığı dizi. ayrıca engin akyürek bu rolü belli ki silah zoruyla kabul etmiş.
ilk bölümünün flashback kısmı etkileyici olan dizi. Onun haricinde yorumsuz. Zaman gösterecek diyemiyorum zira dizi takip etme huyum yok uzun zamandır.
Fena olmayan dizi.
Hikâyesi falan izletiyor.
Edit:haydaa. denk geldim izledim amk hata mı yaptım bu ne?
2 ay önce güzel başlayan dizi umarım böyle devam eder yazmışım.. şimdi ise vazgeçtim, o güzel gidişatını bozmuş ve artık berbat bir dizi olmuş.. sıkıcı, sıradan ve vasat dizi.
Bu persembe 13. Bolum'de final yapacak olan dizi. ilk bolumden beri seyrediyordum, uzuldum. Sacma sapan diziler yillarca devam eder, duzgun isler harcanir boyle. Aferin.
senaryosu zaten fazla uzatılamazdı ama yinede erken olmuş.
bugün final yapacakmış.. çok yerinde bir karar.. güzel başlayıp vasat devam eden diziydi.. izlemeyi bırakmıştım zaten finalini de izlemesem olur.
Final bolumu diye iyice bosvermisler sanirim, dizinin normal goruntu kalitesinden eser yok. aynalı tahir zamanindan kalma bir nüansla yayinlaniyor final bolumu su an.

Edit: yok, atv genel goruntu kalitesini degistirmis. Butun dizileri, programlari ayni tuhaf kaliteyle yayinlaniyor artik. Hangi akla hizmet ise..