bugün

okan bayülgen'in açtığı son fotoğraf sergisinin adı. özelliği, analog makinalarla çekilmiş, ünlü ünsüz kadınların tamamen doğal görüntülerinin olması. fotoğraflar arasında en ufak bir oynama ya da dijital etki yok. tamamen doğal yollarla kadınların güzelliğini açığa çıkartmak amaçlanmış.
okan bayülgen´in hastasi oldugu fotograf cekme hobbysinin sergisidir. cok güzel bir sergi oldugunu düsünmemin kaynagida 02.06.2008 yilinda yaptigi röportajda ki aciklamadir.

-modeller evden ciktiklari gibi birakildilar, ekstra bir makyaj yapilmadi...

sanirim resimlerde siyah beyaz oldugundan dolayi sergiye daha da cekicilik kazandiriyor.
insanların "aaa sergi varmış, gidelim" diyerek gittiği ama serginin yüzü olarak geri döndüğü, bir okan bayülgen çalışmasıdır. sergide televizyondan aşina olduğumuz yüzler olduğu gibi, sokaktan geçen alelade bayanlar da bulunuyor.
okan'nın asıl amacı, en doğal haliyle yeni bir yüz keşfetmek Ve sektör onun saçıyla, başıyla, yüzüyle oynanmadan önce en doğal haliyle sindirmekti.
bu şekilde gelecek gördüğü bir kaç kız olduğunu söylüyor bir röportajında.
ayrıca; okan sergiyi türkiye çapında yapmak istemiş ama bu projeyı hazırlayan dove firması buna henüz hazır olmadığını belirtmiştir.

dove'a not: allah belanızı vermesin... belki okan'ım buralara gelecekti, belki birkaç kelam edecektim. işin bir ay uzamasını mı yoksa iki kuruş parayı mı esirgediniz okanımdan! aha hakkım geçti size, helal etmiyom lan!

okan'a not: birtanem, çok harika düşünmüşsün şu türkiye çapındaki proje için. Çık ülkenin tozlu yollarına, yolun düşsün türkiye'nin en kuzeyindeki şehre, gel bul beni, e mi?
http://www.haberturk.com/...ri.asp?src=1&id=77705
neden ben sorusuna karşı kızlara en çok söylenen yalanlardan biridir.

aa buraya bir melek mi düştü kurundan sonra söylenebilir.