bugün

entry'ler (2515)

buyuyunce moderator olucam

Her zamanki gibi doğum gününü unuttuğum, dünya üstündeki kanatsız melektir, çok sevilir...

küfreden kız

küfürün en can alıcı vurdulu kırdılı koydulu kısmında o incecik sesini daha da kısarak mick mouse gibi küfür ediyorsa ağzını koli bandıyla kapatacaksın.
Yok ağız dolusu, hakkını vere vere küfrünü ediyorsa saygı duyacaksın.
insandır eder, bi bok da olmaz.
Asıl sinir bozucu olan, yanında sinkaflı küfür eden kıza 'ehehe sen o işi nasıl yapacaksın kızımm' diyen güdükler vardır ki, onlara sözüm, her şeyin bir yolu bulunur.

seytanin fisildadiklari

Uzun zamandan sonra bir dostunun yardımıyla sözlüğe geri dönebilmiş yazar.
Ulan insan sözlük nickini unutur mu....
Ayrıca evet nick altı bu kadar az çünkü sözlüğe türkçe karaterle başlık açma izni gelince (hey yeniler siz bu dönemi hatırlayamazsınız m.ö. 2010 civarları) kendi nick altı bu duruma kurban gitmiştir.
Saygılar...

etol fort

Çok harika bir ağrı kesici hatta ağrı parçalayıcıdır. o derecedir de..
Hasas bünyeler için uyarı; baş dönmesi, göz kararması, tansiyonda oynaklık ve mide bulantısı, uykulu hal yapar ki 6 saatte geçmez.
Ayrıca taşikardisi olanlar için kalp krizi riski vardır.
Bu ilaç sayesinde taşikardim olduğunu da öğrendim. ne mutlu bünyeme.

el paso

Kill Bill isimli şahane filme ait sahnenin birinde adı geçer, sanırım şu uma thurman'ın küçük bir kilisede evlendiği sahnede, kilise el paso da mıydı neydi.
Bu arada tabiki harika adam, quentin tarantino

sözlük yazarlarının itirafları

hayatını en normal, kalıpsal ve riksiz şekilde yaşamaya başlamış bir insan olarak, eski serseri, umursamaz ve hatta o edepsiz olduğum zamanlara özlem duymak çok mu fazla.
Normal yaşamak çok canımı sıkıyor. Eski pisliklerimi özledim.
ve çevremde bunu söylesem de beni anlayabilecek, hak verecek tek bir insan bile yok.
şu an bunu okuyan kişi, çok ciddiyim.

uludağ sözlükle ilgili kitap çıkarılsın

müdavimi olan her yazarın bir tane alacağı hesaplanırsa, geliri fena olmaz.
ama renkli ve kuşe kağıt olsun.

türk kızları gitsin japon kızları gelsin

sanırım kendisi ufak tefek, her şeyi de ufak tefektir diye düşünülüyordur.
Yoksa aman aman güzellikleri olan, hatta güzellerine seyrek ,rastlanılan bir ülkedir.
ama mantık iyi, düz falan ama, neyse..

edit: yoksa ben de zencilerden tipleri için hoşlanmıyorum.

sınav kağıdına entry tarzında cevap yazan öğrenci

en azından aklına gammazları getirerek, cümleyi yanlışsız yazmaya çabalar.

seviştikten sonra beni seviyor musun demek

kadın genelde bu sözü seviştikten sonra oluşan sessizliği bozmak için kullanır, ama yanlış seçilmiş bir sözcüktür. yapılan resmen kendi kalene gol atmaktır. daha ziyade erkeğin seviştikten sonra yaptığı davranışları ona uygulamak gerekir. Aniden ayağa kalk, saçma küçük öpücükler yapma, arkanı dön, uykum geldi uyucam ben de vs vs. erkek sevimli bir varlık değildir, şirinliklere gelemez.
illaki konuşmak diyaloğa girmek istiyorsan, hiç alakasız bir şey sor . Yavv bu karetta karettalar da pek bi kerata dimi ya da gel bi tur pes oynayalım, bu defa kaleye golü ben atıcam falan de.
Çok ciddiyim! gereksiz duygusal kızlar için deneyin derim.

biscolata mood reklamı

peşpeşe veriyorlar bu reklamları bir de, 3 tane erkek ama ne erkek... umarım benim yapığımı seçersin falan diyorlar. Anam seçilmez mi... italyan,fransız ..ufff diyorum
ister ağaçın dallarına asılsın isterse takla atsın, o adamlar ne yapsa izletir.

kızların sevdiği erkek modelleri

içimde engel olamadığım sipariş verme isteği doğdu. Derhal belirtiyorum.

Fiziksel özellikler
Klasik türk erkeği. buğday ten, kara kaş kara göz. Türk erkeği gibisi yoktur.
boyu 1,80 üstü olsun evet onda tüm kızlar olarak hem fikiriz.
Zayıf olmasın, hafif yapılı tercih sebebidir. Güçlü olduğunu düşünürüz.
Eli ayagı cartı curtuna gerek yok bu kadar yeter. Bunu bulsam öpüp başıma koyarım daha da bişey istemem.

Ama gelelim asıl olaya...
Erkek dediğin okuyacak iyi ya da kötü bir mesleği, diploması olacak.
Her işi iyi yapmasına gerek yok sadece bir tek işi düzgün yapsın yeter.
Arkadaş ortamına girdiğinde lafa girmesini sohbet etmesini bilsin ama herkesle de kanka olmasın.
Lamba değiştirmek, prizi onarmak gibi basit ev işleri için tamirci cağırmasın kendi yapsın. Ben bile yapıyorum lan bu kadarını. Biz her sökükte terziye gitsek hoş mu olur.
Büyüklerine saygı duysun.
Kadına el kaldırılmayacağını, kadınla car car kavga edilmemesi gerektiğini bilecek. Bir kez konuşacak, sözünü dinletecek.
Milletin içinde sarmaş dolaş olmasın, özelimiz bize kalsın.
Milletin içinde kavga başlatmasın, gerektiğinde sevgilisinin yanında dursun. Haa tartışılacak konu varsa da başbaşa kalmayı bekleyebilsin.
Zaman zaman hesabı kızın ödemesine izin versin. Hesap ödemekten kaçan kızlarla beraber olacak kadar yalaka olmasın.
Ne senden bir adım önde, ne de bir adım geride duracak. Bir yolu, bir hayatı, bir beraberliği yan yana sürdürebilecek kişilikte olacak.

Böyle bir adamı bulduğunda kaybetmek istemeyecek bir de hatun bulabilecek.

Çok da zor değil be, bulunur heralde böylesi de.

uzun öpüşmeden sonraki kısa öpücük

bir kere daha yapalım mı diye nabız yoklamaktır.

ten uyuşması

kolunun üstüne yattığında oluşan uyuşma gibidir. Az ovalayınca geçer, ömür boyu sürmez.

aklından sürekli pi sayısını tutan kişi

obsesif bir harekettir.
fakat hepsini tutabiliyorsa otizm ile alakalı olabilir.

cokacayipsey

sabaha karsı yazarak kafayı bulmayı planladığımız uuser. *

eski sevgilinizin yeni sevgilisinin size benzemesi

elinizin kolunuzun, kıza bok atacak olan her bir tarafınızın bağlanması demektir.

vakti zamanındaki hayatımın iti, şimdi yeni sevgili yapmış.
utanmaz arlanmaz facebookdan bir de mesaj atar; *
"ahaha şeytanin fisildadiklari bak, aynı sana benziyor değil mi?"

lan baktım hakikaten de şaşılacak derecede bana benziyor. çirkin desem olmayacak, kaşar gibi duruyo desem hiç olmayacak... ben şimdi bu kıza, eski sevgili olarak nasıl bok atıcam bilemiyorum, cok zordayım.

eski sevgili değil mi işte, her türlü keyfinizi elinizden almayı kendine görev sayar ipne.

edit:bu arada başlık da saçma oldu, farkındayım ama neyse.

sözlük yazarlarının itirafları

eski sevgılımı yenı sevgılısıyle facede gördum. Aq kıza bok atamıyorum çunku ikizim gibi benziyor. ipne bana benzeyenini bulmuş.

milli istihbarat teşkilatı

kpss den en az 80 isteyen kurum. *
vakti zamanında başvurmuşluğum vardı, olumlu ya da olumsuz bir karşılık alamadım, cok kırıldım.
bu da böyle bir anımdır.

masa penisi

eski sevgılıme ipne diye yazan parmaklarını yedüğüm sözlükdaşım. * *