bugün

Elemanlar malzemeleri korktukları için almışlar yanlarına anlaşılan Kızı doğramak için değil tabiki. Fakat kız bunlara mezarlık tarafından hızla koşup bir böööö yapsa varya korkudan kaçacak delik bulamazlar. Valla meseleyi henüz idrak edemedim pek bi yorum yapmak istemiyorum açıkçası. Ne olduğu pek aşikar değil.
Bence bu kızdan ziyade çorumluların ruh sağlığı bozuk görünüyor.
gerçekten düşününce tüyler ürperticidir.
olayı ilk duyduğumda tüylerim ürperdi.
şayet sürekli olarak gelmesinin ardında ciddi bir travma vardır diye düşünüyorum. görüntülerde de görüldüğü yada görülmeye çalkışıldığı gibi reşit olmayan birisi muhtemelen.
gece vakti dışarda olduğunu bilmeyen ebeveynler var. var diyorum zira ebeveynini kaybetse 1982 ölümlü kadının mezarı başında değil ebeveyninin mezarı başında olur. ki öyle olsa bile ebeveyni yeni vefat ettiği için diğer aile bireyleri tarafından yine de dışarı bırakılmaz.
benim yorumum kızın mezarda yatan fatma ç ile kendi arasında bir bağ oluşturduğudur. yani rasgele de olabilir bilinçli de. mezarlıkta dikkatini çeken bir mezar da olabilir bir yakını ismini duyduğu yada özellikle bulduğu biri de olabilir. neyse mezarın tesadüfiliği ya da bilinçli seçimi önemli değil.
mezarlıkta üst üste ağladığı söylenen kızın üst üste ağlama eyleminin ardında ölme arzusu yani intihar olduğunu düşünüyorum.
yakın zamanda yaşadığı bir travma buna sebebiyet vermiş olabilir. basit bir gençlik burhanından öte intihara meylettirecek bir olay olabilir. bunun içinde aklıma gelen bir kaç örnek şunlar:
►yazar arkadaşların da belirttiği gibi birinin ölümüne sebep olmuş olabilir. bu travmayı kaldıramamış ve intihar etmek istemiş olabilir.
►bir diğer ihtimal tabi ki bir genç kızın en büyük kabuslarından olan ço ksevdiği kişiyi kaybetme olabilir. aslında çorum belediyesinin son zaanlarda ölenleri gözden geçirmesi faydalı olabilir.
►en büyük ihtimal bana göre genç kızımızın tecavüze uğramış olması, özgecan vs vs genç kızlarımız gibi bir aile bireyi tarafından, ya da bir yakını tarafından düzenli olarak istismar edilişi.

peki neden en büyük ihtimal tecavüz? neden türkiyede hercanı sıkılan ölmek isteyen kadına direkt olarak tevacüze mi uğradı düşüncesi ile yaklaşılır. sebep toplumsal yapı falan filan değil. böyle düşünme sebebim yukarıda da belirttiğim gibi genç kızın (reşit olmayan) 4 5 gece üst üste gece vakti mezarlığa gitmesi, ailesinin ya da aile bireylerinin genç kızı boşladığı anlamına gelmekte bana göre. benim kızım olsa gece uyusa da gider odasını kontrol ederim. oğlum olsa da aynısını yaparım. 5 gece üst üste evden kaçıp mezarlığa gidiyo anası babası aile bireyleri hiçbiri mi çişe bile kalkmıyo? neyse.. aile bireylerinin hanım kızımıza olan ilgisizliği ile çözülemeyen istismara karşı intihar düşünmüş olma ihtimöali ve kendinde ölümü kabullenebilecek cesareti bulmak için mezarlığa gittiği düşüncesi bende en baskın düşünce. şayet bunun sebebi istismar değilse bile benzer şekilde başka bir olaydır dite düşünüyorum.

ülke gündemini kaplaması ise olayın sebebini öğrenmemize en büyük engel. genç kız bir daha mezarlığa gitmeyebilr. zira inşaat izlemeyi hobi edinmiş bilinçsiz ve duyarsız vatandaşlarımız genç kızın bulunmasındaki en büyük engel.
şaka gibi ama bu işi müge anlı çözer diye düşünüyorum. zira sadık izleyici kitlesi türkiyedeki en kapsamlı teşkilatlanma ve bilgi ağı ana göre.

umarım en kısa sürede çözülür.
ülkemizde yaşanan bunca şey, bunca dert varken ise tüm gündemi bu olayın kaplaması üzücü.
daha sessiz sakin bir şekilde çözülebilirdi bence.
Daha da mezarlığa gelmem demiş olabilir. Yani dese iyi eder.
seçim öncesi gündem çarpıtmak için kullanılacak planlanmış fake kurgunun öznesi olan kız. sadettin teksoy olaya ne zaman müdahil olacak acaba?
bu arada memleketteki ağır işsiz oranı da baya yüksekmiş amk.
*
Çorum olması beni işgillendiriyor. Yani ciddiye alamıyorum.
bir ara hatayda gizemli kazı vardı ne oldu ona ? o bitmeden buna geçtiniz hemen önce o bitecek .
Seda Sayan her gün bundan ekmek yiyor caner taslaman i cagirmislar t*ş*k geçiyor bunlarla.

Ben üstlenicem artık bu olayı ya.
kesin cindir. çorum'da insan mı yaşıyor aq?
belki de Çorum'da yaşadığı için ağlıyodur.
Hala bulunamamış kızdır. Evet.
çorum'u türkiye'nin roswell'i yapma çabasıdır. hayır yani anlamıyorum ne çıkmasını bekliyor millet. en fazla psikolojik problemleri olan bi insandır. sanmıyorum ki uzaylı olsun.
konuyla ilgili yeni ve aydınlatıcı bilgi şükürler olsun ki gelmiştir. meğer kız black mirror dizisinin 2. sezonun 2. bölümünde yer alan adanalı kızmış. kız ingiltere'den baba memleketine dönmüş. sonra annesini elindeki beyaz ayıyla aramaya koybyulmuş. başlarda şaka yapayım demiş ama bakmış iş hiç ciddi değil. zikerim böyle işi deyip yokuş aşağı koşmaya başlamış.
haydi zombiler oy zamanı.
sandıklara koşalım. *
Ula amk sopayla kız bekliyorlar, sonra "kız hala gelmedi" diyorlar. Gelmez tabi amk, sopa ne?
Uludağ sözlük yazarları kadar işsiz olan kız..
stres çarkı gibi doritos risk gibi yeşil uzaylı dansı gibi gereksiz trendlerden birisi olup hatırı sayılır youtuber'ı ihya etmiş, servetlerine servet kattırmış kişidir.

youtube trendlerin yarısı günlerdir bu anasını satayım...
Leblebici baba yatırından da son birkaç gündür geceleri bir ışık huzmesi görünüyor sonra da etrafa kesif bir taze kavrulmuş leblebi kokusu yayılıyormuş.
GORDÜM VALLAHA GORDÜM.
beyinsiz youtuber'lara malzeme olan kız.
Youtube Trend Çöplüğünde 25 Video'dan 14'ünün bu konu hakkında olmasının sebebi olan aptal saptal bi "kadın"dır.
Bugün de bulunamadı. Evet.
Su kız ortaya çıksa da kurtulsak ülkenin gündemi oldu , kurtulamadık bi her yerde adı var .
Hala bulunamayandır. Evet.
çorumlu değildir, çünkü bu kızın yaptığını çorumlu yapmaz.