bugün

bazı şeylerin sadece iyi olmakla olmadığını bilen erkektir.
"Cirkinsin" demenin kibarcasi.
ne var şimdi bunda belki kız çok çirkin, belki onu dünya ahiret bacısı olarak görüyor...
en azından kibar bir dille reddetmiştir, efendidir.
çok iyi bir kızsın kısmı tamamen öylesine bir cümledir. iyiyse niye olmuyor ya dedirtir ama denemez tabi.
Kibarca : cirkinsin.
kadınsı detayları az veya yok olan kadınların duydugu cümledir.
adamın dibidir. bize çekilen siktirlerin öcünü almıştır. biz de yakışıklı değiliz ama sempatiğiz. ayrıca bizi kimse sevgili olarak görmüyor, arkadaş olarak görüyor.
'ama'dan önce söylenenler yalandır cümlesini doğrulayan erkektir.
Kibarca güzel değilsin demek istemiş erkektir.
sen istemiyorum başkasıyla olacağım düş peşimden diyendir.
"ama"dan önce ne denirse yalandır.
Ben seni üzerim erkeğidir.
Dış güzelliğe önem veren erkektir.
Kesin çirkin ama komik, çirkin ama iyi kalpli bir kızdır. Genelde bu yüzden oldurmuyor erkekler.
Donektir. Başka birini gözüne kestirmistir.
en azından doğruyu söylemiş erkektir, hülasa; yalan sözlerle aldatabilirdi de.
Kız vermiyordur, ciddi ilişki istiyordur erkek de o yüzden istememiştir. Zannımcaz
Akabinde selamı sabahı sesi soluğu kesmesi gereken erkektir. Böyle düşündüğünüz bir insanla gorusurseniz o dürüstlük heba olur. Tabi görüştüğünüz kişi de.
En azından üzmeme çabasından ötürü saygı duyulması gereken erkektir.
Çoktan başka birini bulmuştur iyi ayrilalimda bunun bedduası falan tutar neme lazimcı sinsirella erkek modeli.
Tipini sikim yalanası değilsin demek istiyordur.
Bana yakın tarihte “benim beklediğim biri var ama seninle de çok iyi vakit geçiriyorum” diyen erkekten iyidir. Üzüldüm bak yine.

Kardeşim meriç getir seri.
Reddettiği kızın üzülmemesini, gelecek için özgüven kaybetmemesini istiyordur.
Kız büyük ihtimal evlenmeden olmaz demiş o da derin sulardan sığ limanlara yelken açmıştır.