bugün

an itibarı ile aranandır.

olsa da yazsa...

sesimi çıkarırsam şerefsizim.
gossip girl dür.
bu kızlar telefona bakmadan da yazarlar aynı hızla. hayran olduğum bir sinir iletim hızı.
yanlarındaysanız, ekrana pür dikkat baksanız bile ne yazdığı anlaşılmayacak kadar hızlı yazar. ancak tıkırt tıkırıkı tıkırk diye sesler duyarsınız.
atalarının 1. nokia 3310 devrinde ya$ayan tikimsi kizlar olduklari hala tartisilmakta...

ki bence oyle yani..
mesajlaşması büyük keyiftir. hele bir de sevgiliyseniz bu güzelle zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız.
konuşamadıkları için mesaj yazma özelliği ileri derecede gelişmiş, tiki neeslinin bir alt türüdür. Yaşasın evrim dedirten cinstendir.
zırt pırt mesaj atan erkekler yüzünden hızları artmıştır.
genelde mesajla haberleşebildiği bir sevgilisi olması muhtemel kızdır.
(bkz: birisiyle harıl harıl tartısırken, masanın altında baska birisine alakasız bir konuda mesaj yazan kızlar)
(bkz: var bu!)
allah vergisi
(bkz: çalış seninde olur)
iletim raporundan gelmeden önce, mesaj metnini tamamen doldurmayı başararak yollayabilen türleride vardır. ortam kızıdır. peşinde tonla erkek dolaşır. o sebepten ötürü hızlı yazma konusunda üstüne yoktur.
Zevk aldığım durumdur. bazıları sms çektiğimi bile anlamaz.
yakınlarda bunu yapabildiği için rekorlar kitabına giren kız. dakikada bilmem kaç mesaj. işin gücün yok mu derler adama.
avea nın 39 kontör karşılığında 5000 sms kampanyasından yararlanıp 5000 smsi 4 günde bitiren insanlar var. bu tür gençleri pistlerde görmek isteriz biz.
(bkz: işte o kızlar)
sözlük kullanıp güzel türkçemizin içine etmeyince hayran olunup o güzel kafası öpülesi insandır. o benimdir ben oyumdur. ayrıca tonla sevgilisi değil, yakın ama uzak arkadaşlarıyla konuşacak tonla konusu vardır. iftiraya hasetliğe çekememezliğe gerek yoktur.
bileyir'dir o. kesin yine kime versem de ortalığı karıştırsam diye birine soruyordur.*
(bkz: gossip girl)
daha ne cevap vereceğini bulamadan ikinci ve üçüncü mesajlar gelir. sonra neden yazmıyorsun, neden geç mesaj atıyorsun gibi bir tepkiyle karşı karşıya kalınılabilir.
beyninden geçenler anında ekranda yazıya dönüşür. hatta bazen öyle abartırlar ki beyinlerinden geçmeden bile yazıldığı görülmüştür.
beleş mesaj kampanyaları sonrasında, karınca gibi çoğalan kızlardır.
attığı mesajlarda sürekli suretle sizi eleştirmiyorsa,hır gür çıkarmıyorsa sıkıntı yapmayan kız modelidir.
(bkz: bulamadık öle bir model)
artık aynı hızla tweet'leyen kızlardır.
(bkz: elin nasır baglamıs haberin var mı yar yar)
sms kampanyalarını ayakta tutan kızlardır.
bu kızlar şu kızlardır: bakmadan da yazabiliyorum. baağk.
süpersin yavrum. aynen devam.