bugün

nokianın en güzel telefonu 7.ci kattan yere düşse bile bişey olmayan telefon. hala kullanmaktayım ve her işimi görüyo. öle kameralı telefon alanların boşa giden paralarına üzülüyorum.
bir zamanlarin en populer telefonuydu ancak herkesin eline gecince buyusunu kaybeder gibi oldu ama simdi yeniden kullanilabilir,zira gunumuzde buyusunu kaybeden nokia 6600 dir.
et gibi telefon .
(bkz: klasik)
ilk çıktığında herkesi yılan ve space impact manyağı yapmış, kullanımı çok kolay telefon
2001 yılında satısa sunulan oldukca kullanışlı bir telefon olmuş, ozaman zarfında her 100 kişinin 80inde olan telefon dünyasına hızlı giriş yapan telefon. şu anda kullanan arkadaşlarımın bile hala memnun olduguna sahit oldugum telefon markası.
(bkz: 3310)
Bi ara herkesde olan mavi kapaklı bir telefon.
nokia nın basit bi platform oyunuyla milyonlarca sattığı (bkz: yılan), kullanışsız ergonomiden yoksun abuk subuk bi telefon.
zamanının kral telefonu.
zamanının çok tutulan, iyi telefonlarından biri. *
melodileri mozart tarafından bestelenen ve emrah tarafından düzenlenen telefon.
nokia'nin zamaninda cep telefonlari yayginlasmaya basladiginda dogru dürüst beta test bile yaptirmadan seri üretimine gectigi telefon modeli. o yüzden bu telefonlar abuk subuk kapanir, ara sira da donar kalirdi.
geri dönmeyecek efsane.
illerde emniyet müdürünün telsiz kodu
türkiyede şüphesiz en çok satan nokiamodelidir.
70 bin kere düşürmeme rağmen hala aslanlar gibi çalışan nokia'nın bir modeli
herlade türkiyede en çok satılan telefon 3310 dur..tabi artık telefonun kamerası olmassa telefon gözüyle bakılmıyo
görsel
alarmı ile ordu kaldırabilecek telefondur. *
yurtta kaldığım dönemde sabahları uyanma problemimi aşmamı sağlayan canım alettir. sabahın sekizine saat kurulur, dolabın içine koyulur ve dolap kilitlenir öylece. ikinci öğretim olup da sabahın beşinde yatan arkadaşlar sekizde seni uyandırmak için seferber olurlar, yatağın başında. *
gelmiş geçmiş en pratik telefon.asla vazgeçmeyeceğim canım telefonum.pek çok özelliklerede sahiptir.kamera radio şu bu hepsi vardır ama bunu yapımcılarda dahil henüz kimse keşfedememiştir....
hala en kolay kullanıma sahip olan , en hızlı mesaj yazılan , sarjı en iyi giden , samsung d600 e değiştirğim telefondur.
karizma telefon
ilerde daha da karizma olacagi kesin
-alo....
+abi sen 3310 mu kullaniyon
-yok bee bizim ankesoru kuculttum de o iste
-3310 kapagi taktim bi de
-jetonu suradan atiyon.....
yeni alınan telefon bozuldugunda, servise gittiginde ya da herhangi baska bir sey oldugunda hmen yardıma kosan, onceden bi kenara atılmıs olmasını umursamayan emektar telefon.