bugün

Erkeği çok utandıran bir durumdur. Çok mecbur kalınmadığı sürece yapılmamalıdır. Yapılsa bile ilk mesajda her şey söylenip ikinci mesajda konuşma bitirilmelidir. Yoksa allah korusun 1.60lık kız alışkanlık yapar.
(bkz: Shakiranın 155 olması)
Bayram münasebetiyle yapılan eylem. Yoksa hayatta işim olmaz bunlarla biliyorsunuz.
"telgraf mı çekelim posta güvercini mi yollayalım sms değil de nasıl iletişim kuralım bu insan grubuyla bre dürrük söyleyiver" dedirten durumdur.
--spoiler--
çok affedersiniz , hobbit bile dediler.
--spoiler--
Sözlükte çok mecbur kalınca katlanılan işkence.
1 60 olur 1 50 olur yeterki olsun minyon insanı daha çok severim ben yanlızım ulan.
1.0 olsun bizim olsun. ama nerdee..
(bkz: 1 60 boyundaki kiza kisa mesaj atmak)
1 50 ye de atarım. Yeter ki insan olsun.
Abi yok atmayın bu kızlara mesaj. Tripleri boylarını ikiye katlıyor. siktirin gidin!
Herkes güzel uzun alımlı taş kızlardan korkar yok bana vermez yok sikemem yok ebenin amı aslında en yalnız onlardır bununda şerefi var yani.
benimde yokluk çektiğim zamanlar yaptığımdır hem de şişmandı. benim gibi fit yakışıklı erkeği bulmuş bir de naz yapıyordu 1 hafta uğraşın sonunda tav oldu zilli. iki kere berabere olduk sonra vurdum kıçına tekmeyi.
(bkz: ırkçılık)
(bkz: nefret suçu)
160'lik kiz irk tanimina mi giriyodu mk? Evet
1.60 kızlar da bir ırktır. Bu ırka laf edenin aklına s.çayım
kısa mesaj atılması

savablıdır.
1 60 deme valla üniversite de tanıdığım o 1 60 lar tepegözü deviyorlardı valla. Ben tövbeliyim o yüzden laf atmaya.*
Bir erkeğin en zor durumda bile yapmaması gereken acı durumdur. Evet.