bugün

kadınların aşkıdır. bu kesin bizler için var edildi kessiinn.
beyazı da güzeldir.
viski içenler için alternatif meze sayılan besin maddesi.

(bkz: nutellacıların tadamadığı zevkler)
ahh çikolata yarama merhem olsana.
likör tercihi yapacak efkarlı bünyenin cebinde 1 adet bulundurması farz olan tatlı yiyecek maddesi.
(bkz: zaaf)
tanrının var olmasına neden izin verdiğini anladığım şifa yiyeceği.

erkekleri yarattım bari kadınlara bir teselli ikramiyesi vereyim dedi ve çikolata için kakaoyu var etti.

teşekkürler patron. bir de kilo yapmayaydı çok iyiydi ya hadi neyse.
lindt ise durma aç, %99 kakao ise off denilesidir.
Her derde deva, bitter olan ozellikle.
Olsa da yalasak, evet ben çikolatayı yalarım, severim öyle. Şlop!
her haliyle sevdiğim yiyecek. hiç fark etmiyor, makyajsız da seviyorum, pijamalı halini bile gördüm. o benim tek aşkım.
yerim ben onu yerim yerim.
(bkz: çuklat)

çuklat deyince kendimi dünyanın en sevimli canlısı gibi hissediyorum. çuklaaaaaaaat.
düşüncesi bile mutlu eden, tropik kakao ağacının çekirdek denen tohumlarından yapılan yiyecek.
gıda sektörü devlerinin yaptığı araştırmaya göre, dünyada sürekli artan çikolata talebi 7 sene sonra karşılanamayacak ve 2020'de çikolatanın hammaddesi kakaoda kıtlık yaşanacak. derhal stok yapmak lazım...
vazgeçemediğim.
yerken tarifsiz bir hazza ulaştiran şeydir.
bağımlılık şeysi. tedavisi mümkün müdür acep. *
dünyanın en büyük sivilce istiyorsanız çekirdekle beraber bol bol yiyin.
sigarayı bırakma çalışmalarında ve bırakmayı başardıktan sonraki dönemlerde en iyi yardımcı yiyecek. öncesinde az biraz yediniz mi hemen mideniz şikayete başlarken, sonrasında tablet tablet tüketirsiniz de tüketirsiniz. tat açısından enfestir, evet. lâkin size dönüşümü bol bol yağ ve kilo olacağından sakıncalıdır. fazla abartmadan azaltmak, kıvamında yemek gerekir.
Kurabiyesizlikte gideri olandır.
çikolatadir.
bim'deki buonu çeşidi güzel olandır. (bkz: fakir sözlük yazarları)
türk kızlarının vazgeçemediği yiyecek.
Johnny Depp'in oynadığı ingiliz/amerikan yapımı bir film. (bkz: chocolat)
- Antistress.
- Antioksidan.
- Hipertansiyon'a iyi geliyor.
- enerji veriyor.

Tabi içindeki cacao miktarı ne kadar yüksek ise bu özellikler de o kadar geçerli.