bugün

insanı daldan dala atlatan, gülmek ve ağlamak arasında bocalatan kesinlikle çok sevilen ve bağımlısı olunan kanal d dizisi. yönetmeni çağan ırmak asmalı konak'ta da başarısını ispat etmişti.
Türkiye'de bugüne kadar yapılmış en iyi dizilerden biridir. Çağan Irmak'ın ve oyuncularının da başarısıyla gerçekten çok güzel, başarılı bir iş çıkarılmış bir yapıttır bence.
gerek oyuncuları,gerek müzikleri,gerek mekanları ve tabiki müthis senaryosu ve yönetmeniyle super bir dizidir.son bolumde fikret kuskanın da oynatılması olaya ayrı bir guzellik katmıstır.ne kadar izlenilirse izlensin bıkkınlık sıkkınlık yılgınlık yaratmayacak bir yapımdır.
selda bağcan söyler ise tadından yenmez.
her sahnesinde içimin bir garip olduğu.türkiye nin gelmiş geçmiş en iyi dizisi olarak nitelenebilecek mehmet ali nuroğlu ve özge özberk in muhteşem oyunculuğu ile büyüleyen kanal d dizisi.**
her bölüm muhakkak ağlatan..düşündüren..o zamanlarda yaşamak isterdim şeysi.

^^sen benim hem ailemsin,hem de vatanım..^^

^^geçecek..sen bana böyle sarılmaya devam et..hepsi geçecek..^^
beyaz'in taaaaaa 98 de cikardigi turku kasetinde mahvettigi ardindan da gectigimiz senelerde haluk levent'in mahvettigi, selda bagcan'dan dinlenilip mest olunasi turku.
soundtrack albümü de pek güzel olan birkaç sene öncesinin güzel bir dönem dizisi.

(bkz: hastasıydık)
Ne denilebilir ki Türkiye'de yapılan en güzel dizilerden.
benim için türkiye'de yapılmış en güzel dizi özelliği taşıyan yapım.her bölümünde ayrı kahkaha, gözyaşı..
oyuncular da bir o kadar başarılı.keşke yeniden verseler de izlesek diye düşünmeden edemiyorum tadı damağımda kalmış demek ki böyle bir diziyi izleyan bunu da izledi (bkz: hatırla sevgili)
insanlik nedir ögretmek icin okullarda hayat bilgisi dersi olarak izletilmesi gereken cagan irmak yapiti.
şimdi televizyondaki dizilere bakıldığında özlenen dizi. dolu dolu hayatları anlatmış, oyunculuklarıyla muhteşem bir yapıt ortaya çıkarması beklenen insanların oynadığı dizidir. en iyi televizyon dizisi olmaya adaydır.
yakın tarihimize ışık tutan, konusuyla ve oyuncularıyla diğer yapımlardan ayrılan çağan ırmak'ın yönetmenliğini yaptığı dizidir.
cagan ırmak ın ımzasını tasıyan mukemmel bır dızıdır.
suna abla karakteriyle, yakışıklı mehmediyle dönemini başarıyla anlatmış kanal d dizisi.
küçük balık denize ulaştığında , gözüm yaşarmış ve "duygulandın mı lan?" sorusuna.
"gözüme toz kaçtı" dememe neden olmuş , çağan ırmak imzalı dizidir. Helal olsundur. *
bu diziyi izlerken hep ağladım gerçekten çağan ırmak sanatçılığını konuşturmuş bir adam insanın yüreğine dokunmayı beceriyo (bkz: babam ve oğlum)
cemberimde gül oya
koyarım ben oya'ya
oya bana vermesse
koyayım ta *mına
süper bi diziydi simdi düsününce bile gözlerim doluyor. Mehmetin askerde arkadasi yargilanirken ve ölüm karari ciktikdan sonra annesiyle son bir kez sarilmasi icin arkadasina yardim etmesiyle beni hüngür hüngür aglatan dizi. sonra birde ferihanin * babasi mehmete * veda edisi beni benden almisdir. Böyle diziler nerde behhh kaldimiki? *
Müthiş bir yorum ve yüz için :

http://www.youtube.com/watch?v=qBSzTen6azs

aşık olasım geldi mütemadiyyen...
kanal d'nin neden tekrarını vermediği bir türlü anlaşılamayan dizi. esra ceyhan'ı vereceklerine çemberimi verseler ne kadar faideli bir iş yapmış olucaklar halbuse.
en kral yorumu selda bagcan tarafindan yapilmis, belkide turkiye'nin gelmis gecmis en iyi 5 sarkisindan biri.
tekrarlarını bile kaçırmadığım (sabah saat 10 'da olsa bile), salya sümük olduğum nadir dizilerdendir.gönlümde ayrı bi yeri vardır .
zamanında, akşam gazetesi'nde hakkında "bok at izi kalsın" temalı yazılar yazılmış olan, çağan ırmak'ın ise hiç üslubunu bozmadan tüm bu eleştirilere verdiği cevaplarıyla*da hakkında söz ettirmiş olan dizidir.
mehmet'in ölüm sahnesiyle birlikte * en çok ağlatan sahnesi.
http://www.youtube.com/watch?v=urW2L2caU24