bugün

an itibarıyla kurmuş olduğum dernektir.

tüzük şöyle:

1- işbu derneğin kuruluş amacı reisimizin bir an önce çaykur'u özelleştirip, rizeli vatandaşlarımızı sevindirmesi için kamuoyu oluşturmaktır.

böylece reisimizin rize'deki oy oranını %95'e çıkacağı tahmin edilmektedir.

2- derneğe sadece muhalifler üye olabilir.

3- dernek üyeleri bir numaralı maddede ifade edilen amacın hasıl olması için paşa gönülleri ne isterlerse yapabilir, yazabilir, çizebilirler...

4- derneğe üye olup da reisimiz çaykur'u özelleştirdiği halde hala akp'ye oy atmayan şerefsiz ittir...

ilk üye olarak kendimi kaydettim. hayırlı, uğurlu olsun... ya allllaaaaaahhhh bismillah.

selam ve dua ile...

not: ciddiyim. yemin olsun ki çaykur özelleştirildikten sonraki ilk seçimde oyum akp'ye.
çaykur'un özelleştirilmesi reis'e rize'de oy falan kaybettirmez.

bakınız bu tip şeyler ona oy kaybettirseydi, şeker fabrikası satılan turhal'da erdoğan rekor sayıda oy almazdı.
(bkz: şeker fabrikası satılan kentlerin oy oranları)

soma'da yüzde 57 oy aldı erdoğan.
yüzde elli yedi...
(bkz: 24 haziran 2018 seçimleri soma oy oranı)

değil çaykuru özelleştirmek, çay tarlalarını komple yaksa, sökün çayları denize dökün dese rize'de yine de yüzde 70'in altına düşmez.

kimse bunlara sakın üzülmesin onun için.

çaykur özelleşirse ilk bunlar alkışlar, "vardır reisin bir bildiği" derler.
maksadı reisimizin rize'deki oylarını düşürmek filan değil, tam tersi %95'e tırmandırmak olan dernektir.

yahu aklımı peynir ekmekle mi yedim ki çaykur özelleştirilirse reisimizin rize'deki oylarının düşeceğini sanayım? çay fiyatları daha şimdiden dipte değil mi? her yere hes yapılıp, doğa talan edilmedi mi? tüm bunlar ve daha fazlası oldu da reisimizin oyu düştü mü? tam tersi arttı... iyice artsın istiyorum.
çay-kur zaten özelleştirildi. çay-kur'da çalışan bir yönetici tanıyorsanız yüz yüze gidin sorun.
(bkz: kırşehir şeker fab işçilerinin işten çıkarılması)