bugün

cırtlak bir teyzenin başınızı şişirerek konuştuğu reklama sahip çaykurun bir nevi ice tea çakması ürününe verdiği isimdir.
link:http://www.youtube.com/watch?v=uaXqJ-lXj-U
edit: her şeye rağmen bizden bir parçadır.desteklenmeli ve içilmelidir.
10-15 kanalda aynı anda gösterilen reklam. Yaklaşık 20 dakika önce Hangi kanalı açarsam açayım bu teyze vardı. Yamulmuyorsam acun'un programından çıkma kendisi..
yerli malı, kullanılmalıdır.
Bim'de satılmaya başlanması an meselesidir.
sidik gıbi. olmamış gerçekten inşallah düzelir. ben begenmedim.
çaykur'un çıkardığı yeni soğuk çay.

http://www.youtube.com/watch?v=CbVSJKBGMrg
komik mi desem, saçma mı desem ne desem havada kalacak reklama sahiptir.
yeni bir ürün.

yahu o değilde şu reklamda oynayan gevşek karı daha ölmedi mi amk. biri siksin la şunu.
ulan ilk gördüğümde bile saçma dedim hayır ays ti nin havası var soğuk çay dandik geli kulağa.
icetea
nestea
fusetea
didi soğuk çay

uydu mu?
denemek gerekiyor. bim ve a101 soğuk çayları gibiyse pek bir anlamı olduğunu düşünmüyorum.
(bkz: didier drogba)
(bkz: didier zokora)
(bkz: didier deschamps)
çaykur'un lipton ice tea den daha ucuz daha büyük ve hemen hemen aynı lezzete sahip soğuk çayı.
Türk malıdır. Denemek lazım.
çaykur'un çıkardığı soğuk çay.
lazcada büyük anlamına gelen didi kelimesiyle bir anlamı olup olmadıgını merak ettıgım çaykur şeysi.
kesinlikle denemek lazım. en azından türk malı. baktım, güzelse ve içilemeyecek derecede iğrenç değilse, fuse tea veya lipton ice tea içmek yerine yurdun malını kullanırım.
reklamlardaki teyze, zamanında var mısın yok musun da yarışan mevlütün annesi değil mi lan? hafızam yanıltmıyor umarım beni.
reklamlarında çok sevimsiz bir teyze oynuyor 40 yılda bir tv yi açtım korkudan kapadım onun yüzünden içilmeyecek bir içecek.
teyze senin koca ve çocuklar sana nasıl katlanmışlar öyle bir dinlemek lazım o nasıl bir sevimsizlik.
Reklamı hayli güzel olmuş. Henüz tatmadım, umarım şeker oranı fazla değildir.
Teneke bira ebadında satılan gayet hoş tadı olan içecek.
şeker oranı fazla olan soğuk çay, şeker oranı azsa bile tatlı. * * yinede gramajı sebebiyle diğerlerinden ucuza gelmektedir.
lipton'dan ciddi pazar payı kapacağını düşündüğüm yerli soğuk çay. henüz deneme fırsatım olmadı ancak duyumlarım oldukça olumlu.
Allah askina reklami filan guzel bizden olmus da, o ismi hangi pazarlama dehasinin buldugunu merak ettigim pazara yeni giren soguk cay markasi. Besiktastan taksime giden tum billboardlari da kaplamislar reklamlariyla. Ama seftalilisi guzel.
bu pazara girmekte çok geç kalan çaykur un telafi çabalarıdır. elbette ki coca cola yerine cola turka içen kesimin baştacı olacaktır.