bugün

süt oğlandır.
(bkz: demirden korksak trene binmezdik)
kendi ütopyasında yaşayan insan modelidir.
çarpışan oto ismini protesto edip beni kısıtlayamazsınız yasakçı zihniyet, diye düşünerek kimseye çarpmama kararı alan insan olabilir.
+ abi çarpışan arabadayız niye çarpmıyorsun kimseye?
- (bir kol yandaki koltuğun üzerinde kimseyi sallamıyorum edası) benim işim olmaz öyle şeylerle bak nasıl ilgi çekiyoruz herkes bize bakacak.
+ bence de bize bakacak, bu salak ne yapmaya çalışıyor diye merak eder insanlar.
ileride sağlam bir otobüs veya tır şoförü olma potansiyelini içinde barındıran insandır.
eğlence anlayışı merak edilesidir. amacı araba surmekse karting onun için daha zevkli olabilir.
ayıp olmasın isteyen insandır. bir keresinde öyle bir tura denk geldim ki, benden başka herkesin yanında kız arkadaşı var. lan çarpacam, adam gözümün içine bakıyor, neyse diyip çeviriyorum direksiyonu. tam başkası geliyor "haydaaa!" yine çevir direksiyonu. "birine sağlam koyim de bari içimde kalmasın." diye düşünüyorum o an; ama gözler "yapma." bakışı atıyor. lan tamam ayıp olmasın eyvallah; ama çarpamayacaksam neden aldınız beni oraya? amaan, ben de kenarlara çarpar yanda bekleyenleri korkuturum. hahahaha!
Carpisan otoya neden bindin diye sorulmasi gereken kisidir.
maldır aga.

bundan 4 yıl önce idi sanırım. dışardan arkadaşlar geldi napalım falan dedik. arkadaşın yeğeni de var 11 yaşında. çarpışan oto ya binelim dedim. adı üstüne çarpışan oto amk. ben 11 lik çıcığın hafızasında '' çarpışan oto daki eğlenceli abi '' olarak kalmak istediğim için bindiğim gibi türk usülü çocuğun üstüne sürdüm. sürdükçe sürdüm. sürdükçe çarptım falan. çocukta garip haller var ama. çıcık kaçtıkça ben üstüne gittim. hayvani bir güdüyle çıcığa çarptıkça çarptım. çocuk inince ağladı amk. neymiş efendim çarpçıcakmışız. olm nasıl ağllatın diye bana kızdılar. o gün bugündür binmem zaten bu yaşta garip kaçıyo hem.

bu da böyle salak bi anımdır.
Çarpışan arabalarda diğer arabaya çarpıp da "Özür dilerim, hasarı neyse ödeyeceğim" diyen insandan daha iyidir. Bir kere başıma geldi bu bahsettiğim olay, adam neyin kafasını yaşıyordu acaba?
daha sonra gondola binip "yavaaaş" diye bağıran insandır. yavaş istiyorsan atlı karıncaya bin ulan. at ağızlı.
çarpışan otoya binip kimseye çarpmadığı gibi ona çarpanlara da ifrit olan insandır.