bugün

neden 2 tane iktisadi ve idari bilimler fakultesi oldugu konusunda birisi beni aydınlatırsa sevinirim.
turizm fakultesinde okuyan veya merkezde olan varsa yesillendirsin.
bu sene mezun olduğum güzel üniversitemdir.
karabukte okuyup buraya gelince insan kendini pariste zannediyor o derece uninin bi manzarasi var akillara zarar.
Bogaza nazir manzarasiyla okunabilecek ender okullardandir.
Inanin terzioglu yerleskesinde yabani hayati yasadigim yer.ben hayatimda domuz gormedim burda gordum daha bu gun okulun icinde 30 cm sagimda yaklasik 1 metrelik yilan gordum saka gelebilir ama inanin bunlari sadece ben gormedim bi dunya kisi sikayetci ama bizi kimse iplemiyo o ayri bi konu.
iktisadi ve idari bilimler fakültesinin merkezde olmadığını bigaya gidince anlayanların okulu.
1 yıl önce mezun olduğum üniversitedir. tercihlerine çomü'yü yazacak olan yazarlar varsa akıllarına takılan soruları sorup danışabilirler.
çanakkale 18 mart üniversitesi iibf'yi çanakkale diye yazıp biga'ya düşenler; size de geçmiş olsun.

yardıma ihtiyacı olan çekinmesin.
Gercekten guzel bir şehir ve guzel bi universite.
okulun her köşesine bir cami yapacaklarına, şu obs ile ilgilenseler biraz güzel okul aslında.
Dardanos yerleşkesi güzel olan üniversitedir.

Ziraat fakültesi öğrencileri tez için oraya börülce falan ekiyorlardı en son yanılmıyorsam.

Kumsalı falanda güzeldi.*
proje imzalayacak insan bulunamayan üniversite.

--spoiler--
-imzalattın mı projeyi?
-yok, bi hallolmadı.
-niye?
-üniversitede bütün yetkilileri almışlar içeriye, imzalayacak kimse kalmamış.
--spoiler--
Bir zamanlar Türkçe öğretmenliği bölümünü kazanmış olduğum ve sonradan gitmediğim için pişman olduğum üniversitedir.
türkiyenin en yaşanılabilir, her anlamda güzel illerinden birinde olduğu için şanslı üniversite. öğrenci çekmesinide buna bağlıyorum. eğitim seviyesi yerlerde olan yüksek lisedir.
Kendini ve Çanakkale ilini kısa sürede geliştiren güzel bir üniversite.
Mezun oldugum canim üniversitem.
iki sene önce önünden geçmiştim, manzarası çok güzel bir üniversite.
Aklımda sorular olan öğrencisi olanların beni aydınlatmasını istedigim üniversite giden bilgisi olan varsa bana Mesaj atsin lütfen.
Çanakkale düşünen 2000’li arkadaşlar güzide okulumuz hakkında bilgi almak istiyorlar ise mesaj atabilirler.
Mezun olduğum üniversite. Eğitim fakültesinde Haydar Durukan hoca duayendir.
(bkz: besyoculardaki ego)
Bu üniversiteyi okumuş olanlardan tavsiye alabilir miyim?

Biga Terzioğlu Yerleşkesinde Uluslararası ilişkiler düşünüyorum.