bugün

müziğine, oyunculuğuna, duruşuna, zarafetine hayran olmamak ne mümkün kadınıdır.
şarap gibi, yaş aldıkça daha da lezzetlenen... 50-55 yaşına kadar da gayet güzel ve alımlı bir kadınmış.
Spotify ara sıra karışık liseteden karşıma çıkarıyor ve sanki uzun süredir görüşmediğim, çok sevdiğim bir arkadaşımmış da şimdi buluşmuşuz mutluluğu yaşatan kadın...
(bkz: #38257326)

(bkz: Ankara da aşık olmak)

Ne yani? 65 yaşına geldi diye Zuhal Olcay'a aşık olmaktan vaz mı geçeceğim? Hiç sanmıyorum.

(bkz: anlayamazsınız)
Kadın deyince zihnimde beliren profillerdendir. Gerek sanat hayatı, gerek duruşu, gerek güzelliğiyle.
Entelektüelliğe yakın herkesin güzel bulduğu kadın:

görsel
Yanıyor yansın sigaram, yine aşk vaaar.
Çok asil bir kadın. Süreyya şarkısına da ayrıca hastayımdırım. .
hala guzel oyuncu. instada ufak bı iltifat yorumumu silmisti moruk kezban seni.
Erdoğan'a hakaretten 11 ay 20 gün cezası onanan oyuncu.

Ülkede ne sanatçı ne gazeteci ne aydın bıraktınız amk yapacağınız işin.
Sahne aldığı mekanda şarkı söylerken, şarkının bir bölümünde cumhurbaşkanının adını, hakaret etmeksizin, geçirdiği için ceza alacak sanırım.

Küfür etse, ağzına geleni söylese bir nebze anlayacağım. Hep birlikte kafayı yiyiyoruz, başka açıklaması yok.

Bu sebeple yargılanması bile cumhurbaşkanının pr ı sanırım.

Hayırlı işler.
erdogan a hakaretten ceza alacak kisiymis.

herseyi anladim erdogan hakeret edenler hakkinda islem yapiliyorda, hakaret eden erdogan a neden birsey yapilamiyor?
Ceza evine girmeyecektir. Üst yerlerden tanıdıkları var.
"asalet taşan bir hüznü" zuhal olcay"dan başka kim layıkıyla taşıyabilir diye uykular kaçırtır.
"sanattan anlamayan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş, demektir."

-paşa-
eline su dökecek kadın sanatçı sayısı kaçtır diye düşüncelere salar.
cezası kesinleşirse erdoğan'a hakaretten 10 ay hapis yatacak olan şarkıcı/oyuncu. http://www.hurriyet.com.t...aya-hapis-cezasi-40780688
https://www.youtube.com/watch?v=9e_ROrPCUjY
bacım ;

bu uzunun hamisi, banisi üstüne kankeytosu

dahası sebeb i hayatı, buşşşş marka turşuyu

basına çaktırmadan zaman zaman götürüp

akıl hastanesine yatırıyorlar. bunlar hep aynı familya

da

bunlara laf edince aklı başın da biri yerine koyuyorlar

bu da

insana koyuyor.

geçmiş olsun.
bu on aylık ceza muhalif sesleri susturmak için bir gözdağı verme şekli bence. görünen o ki iktidar, herkesin yavuz bingöl, orhan gencebay, hülya koçyiğit gibi olmasını istiyor.

"böylesine naif bir insanı bile çileden çıkartacak ne yaptık acaba" diye kendilerini sorgulamalılar.
cumhurbaşkanına hakaretten 10 ay hapis cezasına çarptırılmış ve cezası ertelenenmemiş sanatçı.

(bkz: yeni türkiye)
(bkz: yeni türkiye de sıradan bir gün)

https://www.ntv.com.tr/tu...s%2cq28HI-yp3Uah0qNQzTItx tw
kadıköy'de bir mekanda sahne aldığı sırada cumhurbaşkanı hakkında söylediklerinden ötürü 10 ay hapis cezası aldığı iddia edilen kişi.

acaba ne dedi diye birazcık araştırayım dedim, iddianameye göre; zuhal olcay boşvermişim isimli şarkıyı, "recep tayyip erdoğan hepsi boş hepsi yalan bir gün hayat bitecek dersin görmüşüm rüya" şeklinde uyarladığı için bu cezayı almış.

hayır zuhal olcay'ı tanımam etmem, güzel bir kadın ancak bir ilgim de yok fakat şarkının sözlerini yukarıdaki gibi değiştirmiş olması nasıl bir suç unsuru barındırmakta, nasıl bir hakaret var da hapis cezası sonucu çıkmakta anlayamadım, o kadar okul bitirdim, bu yaştan sonra üzerine hukuk fakültesini de bitirsem yine anlayabileceğimi düşünmüyorum. ilgili kişi, ülkenin kurucuları hakkında "iki tane ayyaşın yaptığı yasa" dediği zaman ülkenin kurucusu olan gazi mustafa kemal atatürk'e ayyaş diyerek alenen hakaret etmiş, atatürk'ü koruma kanununa göre ceza alması gerekiyordu. ancak gördüğümüz üzere günümüzde ülkenin kurucusuna yapılan hakaretler cezasız kalmakta, içerisinde hakaret dahi barındırmayan uyarlamalar ise cumhurbaşkanına yapılınca anında yanında ceza getiriyor.

bence reisi koruma kanunu diye yeni bir kanun çıkarılsın ve bu kanuna göre de hakaret etmekten ziyade onu övmeyen, hakkında iyi konuşmayan kişiler anında içeri atılsın. hatta yargılanmasına dahi gerek duyulmadan, önce polisler tarafından bacakları kırılarak içeriye atılsın.

sindirmeye çalıştığınız fikirler gün gelecek eceliniz olacak, bunu unutmayın.
60 yaşına gelmiş olmasına rağmen güzelliğinden, zarafetinden ve çekiciliğinden bir şey kaybetmemiş kadın. ben ona aşık olduğumda 51 yaşında falandı. hala sesine, o soğuk tavrına ve anlamlı bakışlarına aşığım.

(bkz: anlayamazsınız)
(bkz: sesine aşık olunacak kadınlar)
duru, zarif, naif, asil sanatçı.
Konuşurken ki ses tonu çok güzel kadın ayrıca yaşına göre çok tarz.
iffet dizisinde mimikleri ses tonu çok iyiydi.