bugün

sözlükteki kaos ortamı işine geldiği için bilse de müdahele etmeyecek olan sözlüğün efendisi. ne kadar tık, o kadar para! enayi mi lan adam, ben olsam, feyk hesap alır daha fazla körüklerim ortamı. *
sözlükten nacizane kişilik tahlili yapıp ilk on entrysine baktığım kişidir.sözlüğün siftah entrysi klavyedir. evet buna bende şaşırmadım. tdk nın çıkardığı sözlüklerden daha çok okunan bir interaktif ortam yaratmak klavyeye bir merak olduğunu zaten göstermektedir..daha sonra bursa uludağ derken kahirelere tokyolara götürüyor adamı sonraki entryleri. daha burlar çalılık çimenlikken sessizce şehirleri tanıtmaya başlamış kendisi. ama heyecandan " ulan sıçmışız ortalığa dur ben bunları sileyim " deyip 4 ve 8 numaralı entrylerini silmiş midir bilinmez.

her ne olursa olsun sözlükte saygı duyulan on tv röportajı ile boy gösteren aldığı reklamlarla paraya para demeyen bir internet sitesi patronudur kendisi..ah be abicim yap askerliği kurtul vatan borcudur demek istediğim admindir

edit:ekleme yapılmıştır..
ıslık çaldı ya, artık o bizdendir. eminiz buna.
elleri kolları öpülesi yazar.
gözümüzü korkutmaya çalışan insan.
yanlış açılan başlıklar hakkında açıklama yapan zat.

--spoiler--

sevgili yazarlar, başlıklar konusunda çok fazla hata yapan yazar var. o yazarlar lütfen aşağıda yazdıklarıma uygun hareket etsinler,

kitap ismi, haber başlığı, ünlü bir söz vb. değilse aklınıza gelen her soruyu/sloganı/diyalogu başlık şeklinde açıp, altına yazar söylemi, kişi söylemi, akıldan geçen düşünce diye zorlama tanımlar girerek başlık açmayın. açılan başlık genel ve tanımlanabilir bir başlık olmalıdır. sırf tanım girildi diye her türlü soru/slogan şeklindeki başlık kabul edilemez.

açılan başlık tarafsız, objektif olmalıdır. belli bir düşünceyi öne çıkarıcı şekilde başlık açmayın.

toplumun belli bir kesimini rahatsız edizi, o kesime hakaret eden, hakareti ima eden başlık açmayın. bu şekilde başlıklar düzeltilmeden silinecektir. zaten hakaret ceza almayı gerektirir.

sırf başlık açmış olmak için başlık açmayın. benzer bir başlık varsa yazacağınız entry'i başlığın altına girin.
--spoiler--

keşke şöyle devam edebilme lüksü olabilse:

yeter lan, sözlüğün anasını beleldiniz. bi daha yeni nesil mesil almayacaz sizin yüzünüzden. tepemin tasını attırmayın, hepinizi silik yaparım.

adam açmış başlığa bak eniştemin halası. böyle başlık mı olur lan? şahin k'yla uğraşacağınıza öğretici video'ları izleyin. offf yeter bee, sıcakta sinirlendirmeyin beni, kapatırım lan sözlüğü.
''bildiğiniz bir konu varsa yazın, bildiğiniz bi konu yoksa zaten sözlükte yazmayın.''

anlamı; ''biraz tematik kasın, adamın asabını bozmayın''.

sonuna kadar haklı. * *
çok sağlam ayar veren,sözlük admini.

edit : eksileyen arkadaş? ayarı fena yemişsin galiba.
gün itibariyle çıkarıp masaya vurmuştur. sürterim demiştir. akıllı olun demiştir.

(bkz: yazarlar akıllı olun akıllı)
bugünkü açıklamasına binaen kendisine "good morning after supper" denilesi mod.
gerekeni nihayet yapan admin.
zall paşanın ntv muhabiri'ne seslenmiş olduğunu düşünmek istiyorum.
yoksa bir duyuru da ben yayınlayacağım.
morganize işler ve ntv muhabiri gibi yazarların silineceği müjdesini uzun bir yazı ile vermiş yazar.. ama şöyle bir durum var hacı, bu uyarıyı testinin amına konulduktan sonra değil de testiyi emanet ederken yapsaydın daha iyi olmazmıydı?

edit: bak aklıma geldi bu senin yazdıklarını ben söyleyince hakaret ediliyor ya statüye tapınmayı ve korku politikasının işleyişini görmüş oluyoruz..
gönüllere tercüman olmuş, "ayağınızı denk alın ulen" demiş moderatör, kendisi belli bir kişi ve zümreye seslenmemiş, ahaliye duyurusunu yapmıştır, anlayan anlamıştır sanırsam.
moderatör dediğin böyle olur. yaptığı anlamlı duyurudan ötürü teşekkür ediyoruz kendisine.
bu sefer fena zallamıştır.

gazamız mübarek ola.
sözlüğün başlık sıçmasına dayanamayarak, sonunda, başlık sıçanlara ithafen hazırladığı yazısıyla gelişmeler bölümünde boy göstermiştir. ne zamandır bu anı bekliyorduk. umarım devamı da gelir. saldır!
son yaptığı açıklamayla yazarların takdirini haketmiş, ancak yaptıgı açıklamanın arkasında durmazsa kendine güldürecek çok sevgili moderatör.
gelişmeler bölümüne yazdığı yazıdan sonra, hayran kitlesi daha da artan sözlüğün ağası.
çok sinirlenmiş tosuncuktur.

biz bir tarafımızı yırtıyorduk, zallanmıyorduk. iş çığrından çıkınca "n'oluyo lan böyle" moduna girdi cancağızım.

hele o gözlerini kısıp, parmağını sallayıp "tekrar söylüyorum" olayı yok mu? hastası oldum. *
kendisi sözlüğün başı, ağası, kurucusu olabilir ama bu yazı şekli nasıl bir yazı şekli anlamış değilim. içerik bakımından haklı olabilir ama bunu ben buraların ağasıyım, bunu şöyle yazın bunu böyle yazın diyerekten emirle yapmaması gerekir. bu sözlük başlık konusunda zaten kaç yıldır sıkıntı çekiyor. bu sözlük modlarıyla kaç yıldır sıkıntı çekiyor. acaba biraz geç kalınmadı mı?

eğer başlık nasıl açılır, tanım nasıl yapılır gibi bir probleminiz varsa bunları başlık açma kurallarında gibi yerlerde zaten yazılmıştı, yazmıştınız. oralardaki şeylere göre yazdığım onca başlık ve entrym silinmişti. biz burada o silinen entry/başlıklara laf söyleyince suçlu olduk. bu olayları kafaya takacak değilim. ben zaten eğlence amaçlı giriyorum ve açtığım başlıklar kimseye bi bok kazandırmıyor ama emretmiyorum da kimseye. sileceğiniz kişileri bu şekilde ben uyarımı yapmıştım deyu diye yazdıysanız ayıp değil mi biraz. ben dediydim gelişmelerde...

ben tanım yaptığım zaman bile saçma nedenlerden sildiğiniz entrylerimi başlıklarımı şimdi de biz onu beğenmedik, böyle başlık olmaz diye mi sileceksiniz. öncelikle çeki düzen verilmesi kişiler modlar ey zall..

eğer tanım yaptıysam kimsenin şahsına hakaret yapmadan, sözlük dahili içerisinde istediğim gibi başlık açarım. bunları gelişmeler butonundan değil, nasıl başlık açılır, entry giriler yerinde yazın. zaten onlara uysak bile siliniyorlar da yapacağınız şeylerin tesellisini, açıklamasını bu şekilde birde emir vererek yapmayın...
başlık ile ilgili sert uyarısının daha bir şiddetlisini "entry" ile ilgili de yapması gereken sahip.. zira başlık sıçma eyleminden daha fazla entry sıçma eylemi sözlüğün içini doldururken boşaltmaktadir.. rica ediyoruz sayın sahip "entry sıçma" konusunda da bir uyarı pls..
yaptıgı bilmemkaç paragraflık duyurunun alt metini şudur :

"düzgün başlık açın adamı hasta etmeyin hepinizi sikerim ibneler"

sozluk zall ı neden yoruyosuaaan..
girilen yorumlardan sonra tanışasım gelen kişi. (bkz: merak)
(bkz: öyle yazara böyle zall)