bugün

Parfümlerini içmek istediğim Fransız kozmetik markası. Çok tatlı indirimleri olur, bitkisel içerik kullandıklarını iddia ederler. Hala Şampuanını kullanmayan kaldıysa mutlaka şans verilmelidir.
Güneş kremi sınıfta kalmıştır, yağlı bırakıyor cildi maalesef. Koruyuculuğu da düşük.
Sadece 30luk var diye biliyorum. 30luk yetiyor bana. Bunu sürüp dağ bayır gezdiğim de oldu bi sorun yok. Doğum günü kampanyanızda aldığınızda 1 alana 1 bedava olduğu için aynı seriden günlük krem de alabilirsiniz.

görsel
temiz içerikli ürünlere sahip marka.
BiK BiK HANIM o güneş kreminin 50 spf olanı var mı ben sadece 30 olanı gördüm.
Gece ve gündüz anti age global serumu ve gece kremini kullanıyorum. Kendilerinden memnunum.
kadın şövalye ismi gibi...
ANti age global serisini güneş koruyucusunu tavsiye ederim. Teni çok güzel gösteriyor. Alta c vitamini, günlük krem, korucu sürüp çıktığımda başka hiçbir şeye ihtiyaç duymuyorum. Tek sorun çok pahalı.
burada işte böyle faydalı ablalar var.
suratın mı kuru geriliyor mu yapıştırıyorlar ürünü bu sana iyi gelir.
o öyle okunmaz bebişim şöyle söyleniyor.

bilgi emiştikçe çoğalır.
Yives roşhe.
iv roşe arkadaşlar.
Orada burada yanlış yunluş okuyup beni rezil etmeyin.
iv roş
atopik dermatit cildim için buradan bir karı önermişti 50ml o zamanın parası kaç liraydı hatırlamıyorum.iyi para idi. 50 ml kremin benim vucutta nemlendireceği bölge sadece meme ucum.
ülkeye ilk geldiği zaman adını bir türlü telaffuz edemediğim oluşumdur. (bkz: peugeot)
ülkeye ilk geldiği zaman adını bir türlü telaffuz edemediğim oluşumdur. (bkz: peugeot)
monoi serisinin nemlendirici yağının ambalajından nefffret ettiğim marka. damacana ağzı gibi lokur lokur dökülüyor, ev azıcık soğusa yağ zaten donuveriyor. sizin yapacağınız formülasyonu, tasarımı öpeyim. iki nemlenicez diye kırk takla attırıyorsunuz insana. olmamış baştan yapın, size ödev zart diye donmayan formülasyon bir damlalıklı şişe iki. hadi kolay gelsin.

gerçek problemlerimden kaçmak için edindiğim sikko dertlerde bugün evet.
Bitkisel içerikli ürünleri olan marka , severek kullanılır ürünleri tarafımca .
Bana göre hakettiğinden fazla pahalı olan kozmetik markasıdır.
yıllarca free shopta çalışıp çeşitli markaların inciğine boncuğuna kurcaladığım için, kendisi baya iyi bilinsede aslında 3.sınıf olan bir kozmetik markasıdır.
yiv roşe, ækt biutufıl.
Benim yıllardır süre gelen bir dururmum olarak kullandığım bir ürünü paylaşmak istedim, yves rocher yumuşatıcı besleyici çocuk ve yetişkin şampuanı kullanıyorum inanılmaz derecede yumuşatıyor, kokusu çok güzel ve kalıcı. yumuşatmasına rağmen saçımın hacmini azaltmıyor. yıllardır kullandığım ve çok memnun kaldığım bir şampuan.
(bkz: yves rocher yumuşatıcı besleyici şampuan)
Bi kaç sene önce göz makyajımı acı badem sütü ile çıkartırdım sebebi ise cildim çok hassas ve rahat oluyordu sonrasında göz cevremde sıkıntılar olmaya başladı vez gectim, devamında biraz tereddütlü olsam da yves rocher pure calmille micellar cleansing oil ürüne başlaadım ve yüzde yağlı his bırakma gibi bir şey yok ve cilt durulandıktan sonra yumuşacık oluyor. bu nedenle makyajınızı çıkarmada zorlanıyorsanız ve ağır ürünler gözeneklerinizi tıkıyorsa tavsiye ederim. (bkz: yves rocher pure calmille micellar cleansing oil)
Ben de kampanyadan hediye alarak başladım yves rocher hydra vegetal nemlendirici yüz temizleme jeli kullandığım temizleme jelim bittiği için arayıştaydım iyi olmuştu, benim cildim olabilecek en kuru cilt tipinde herhalde sadece suyla yıkasam bile cildim soyuluyor. neyse ben bu ürünü ilk kez dün kullandım benim için en önemli nokta cildimi kurutmamasıydı ve gerçekten de cildimi kurutmadı hiç. onun dışında kokusu da güzel. tekrar alırım ama bitene kadar kullanmayı düşünüyorum. (bkz: yves rocher hydra vegetal)
ilk başladığımda 40 liralık alışverişime temizleme jeli, leke giderici krem ve gözenek küçültücü krem tester’ı vererek bir kez daha kalbimi kazanmış olan ayrıca bu kazandığının yarısını geri veren Fransız marka, satış politikaları ve indirimleri sektöründeki diğer markalardan kat kat daha iyi. hep böyle devam etmesi dileğiyle.
(bkz: Yves Rocher Sebo Pure Vegeta)
Duş jellerini, parfümlerini ve hassas ciltler için yüz ürünlerini gayet sevdiğim marka. Ayrıca şimdiye kadar mağazalarında kaba çalışana denk gelmedim yani bence de hiç yoktur da bi şeyleri pahalı satınca satıcıları da olması gerekenden anlayışlı oluyor hağlanmış gibi hgfds. Aynı zamanda hacim veren şampuanı da çok güzeldir, saçları yumuş yumuş eder ve mucizeler yaratmasa da düzenli kullanımda gerçekten hacim verir. (bkz: ince Telli Saçlar için Hacim Veren Şampuan)
Çok sevdiğim ve zaman zaman satın aldığım güzel ürünleri olan mağaza. mon evidence parfümü, vanilyalı vücut sütü, vanilyalı sabunu, el tırnak kremi ve kızarıklık karşıtı nemlendiricileri favorilerim. mon evidence edp içindeki vanilya notası içimi hiç baymadı. denemediğim ama merak ettiğim ürünleri ise mon evidence duş jeli ve papatyalı makyaj temizleme yağı, en yakın zamanda bebeklerime kavuşacağım. (bkz: Mon Evidence)
yves rocher white botanical tonik kulllanıyorum birs üredir kurutmadan temizlediğini düşündüğüm ferah kokulu tonik. kişiden kişiye değişse de ben bu tonigi kullandığım hafta 3 tane kocaman sivilce çıkardım, ama şöyle de bir durum var; yeni bir cilt bakım urunune geçişte genelde alisana kadar ilk hafta bi sivilce atma oluyor sonra geçiyor. güzelliği şu, kupkuru bir cilt bırakmıyor geriye, ferah hissettiriyor, yani 1,5 ay oldu şu an da hicbir sıkıntı yok.
Yaklaşık 5 ay önce Yvse rocherin bir kremini kullanmaya başladım gözaltı kremi. Ürünü 5 aydır kullanıyorum sanırım biraz da bol sürdüğümden ve eşimde arada kullandığı için azaldı. Tavsiye ederim, ancak bu ürünün yenisi de çıkmış o na da bakmanızı tavsiye ederim. (bkz: Yves Rocher Serum Vegetal Göz Kremi)