bugün

bir dönem "ormancı" şarkısıyla ünlenmiş, küçük ibo ve küçük onurun bir boy büyüğü, 1981 elazığ doğumlu arabesk şarkıcısı.
lele lele adlı şarkının klibi ile beni yardıran şarkıcı. klipteki clark çekişi ile efsane olmaya adaydır.
doğu ve güney doğu anadoluda ciddi bir hayran kitlesi bulunan aşiret mensubu şarkıcı.
ayyaş gezdiği jipiyle kaza yapıp 2 masum insanın ölümüne sebep olan polise artistlik yapmaya cürret eden orspu cocuklugu tavırları sergileyen krodur.
adını ilk defa bu akşam haberlerde duydugum tipimsi.
"henüz üç yaşında bir gardaşım vaaarr.seni ondan bile bebek.." gibi tikican bir türkünün sahibi şahsiyettir.
tanımadığım etmediğim türkücü. ama içimden şu geçiyor, edeceğim laf için kimse de kusura bakmasın, ama ey harputlu ve saz arkadaşları, masum insanların canına kıydığınız o cip var ya münasip bir tarafınıza girsin.
ne şoförünün ne de arabadaki diğer arkadaşının alkollü olduğundan haberi olmadığını iddia eden homo sapiens evladı.
türkücü sıfatını alıp gerçek türkücülere hakaret eden,yanındaki pkk dağ kadrosu kılıklı iki maymunla sarhoş araç kullanıp katliam yapan insanımsı varlık.
kazadan sonra kameralar önüne dayı gibi çıkıp:

"şoförün biri sarhoşmuş,
bir şoför daha vardı o da sarhoşmuş,
benim de haberim yokmuş"

ifadesi veren sıçmış insan.
dükkanlarda sahne almayı sanatçılık zanneden işlediği trafik cinayetini pişkin pişkin anlatan insan görünümlü yaratıktır.
2 insanın yaşamına son verdikten sonra kameralar karşısındaki tavırlarıyla "bu ve yanındakiler nasıl insanlar?" dedirtmiştir. değil insan, ölenler hayvan bile olsa bir insan bu kadar pişkin davranamaz. sözlükten atılmamak için bu şahısa burada küfür etmeyeceğim ama şunlar şu ülkede sanatçı oluyorsa, olmuşsa yazıklar olsun hepimize.
zamanında bir hukuk bürosunda stajer olarak çalışan bir çaylaktan duyduğuma göre bu şahıs, icra takibi başlatmak için avukatla yapacağı görüşmeyi beklerken sıkıntıdan dellenip: ulan benim dağda adamım vardır, hepinizi yakarım demesinin ardından bürodan kovulmuş olan bir tuhaf tiplemedir.
istanbul sultangazi ilçesi nüfus müdürlüğüne sahte kimlik çıkarmak için başvurmuş kişi.
olay ortaya çıktıktan sonra olayda adı geçen nüfus memurları ile birlikte istanbul il emniyet müdürlüğünde ifade vermiştir.
(bkz: uludağ sözlük haber ajansı)
Yeni cikardigi albumu cok guzel olan arabesk-turkucu.
Henüz üç yaşında bir kardeşim var, seni ondan bile kıskanıyorum şarkı sözüyle aklımda kalan insan.
kendini bir bok sanan türkücü bozuntusu ayrıca süper tv isimli ekrem incel kanalında millete kilo kilo bal mı şerbet mi ne haltsa kakalama yarışında olan türkücü.
Elazığ 'a yakışmayan türkücü. (!)
değişik bir tipi olan sanatçı demeye dilim varmayan garip bir kişi.
Şu an süper tv de program sunan sanatçı. Kahtalı mıce konuk olmuştur.
Ekrem incel ile tv'lerde sahte bal satmak gibi bir misyon üstlenmiş insan evladı. Yalnız tavırlarından da anlaşılacağı üzere müthiş dalkavuk.
harbiden dalkavuk başka da birşey demiyorum, toz şekerden ibaret şerbetleri bal diye millete kakalamak için bin takla atıyor acaba ekrem'den prim falan mı alıyor diye merak ediyorum bazen.
Sahte balcı Ekrem incel'in oyuncağı olmuş türkücü. insan bu kadar ucuz olmamalı. izlerken utandım vallahi.
abisi katil çıkmıştır.

http://www.haberturk.com/...lunun-agabeyi-katil-cikti
Lele türküsü güzel olan türkücü. Yeniden bir düzenlemeyle şahane olur.