bugün

insanın hislerine dahi müdahale eden reklamlardır. canın sıkkındır , açıp iki şarkı dinleyeyim dersin , tak , karşına epilatör reklamı çıkar. ağız tadıyla efkarlanamıyoruz bile arkadaş!
playlistin amına koyar.
bir dizi izlerseniz tvden fark bırakmayacak kadar çok olurlar.
içine vermiştir artık. ulan pezevenk google, işin sonu zaten oraya gidiyor da, yap bi ads remove ödeme sistemi siz de rahat edin biz de.
uzatmayan reklamdır.* basarsın gider * basınca yeni sayfa açılmaz ne sempati duyuyorsam bende ama sonucta youtubede hayatımızda önemli bir reklamı çok görmeyin gencolar lütfen.
2 dakika videoya 3 dakika reklam koyan site.Adam akıllı hevesle açtığınız bir şarkının ağzına eden,bütün romantizmini bitiren site.Adam acı çekmek için Müslüm Gürses açıyor bir bakıyor ki loreal paris max volume rimel.
çıldırcam, youtube'dan müzik bile dinleyemiyoruz ulan artık!
adblock ile çözülemeyecek bir mesele değildir.
anltsna brz.s
artık gına getiren reklamlardır.
Youtube yeni getireceği özellik ile ızdırabımıza Son verecektir.
Bazen güzel şeylerde çıkabilir ortaya.

http://youtu.be/DnZ8s0O7AzE
eger aradiginiz seyin 1 harfini yanlis yazarsaniz reklam gelmez.. deneyin..
ooooo okan bey olarak hafızalara kazınmıştır.
şarkı listesi açmışken reklam niyetine başka şarkı çalmasıyla beni küfüre sevketmiştir.
adblock kullanmayan, bilmeyen cahilleri ortaya çıkarmıştır.
Youtube'da reklam mı var diye sorduran. Adblock kullanın bilinçaltınız temiz kalsın.
şöyle bir reklam güzel bir örnektir.

görsel
şarkıyı açıp alta aldıktan sonra başlarsa 'ulan ben ne açtım amk' diye şaşırıp tekrar bakmanıza neden olan reklamlar. hele şu THY'nin reklamından gına geldi yahu
insanı reklam süresince acaba çıksam mı izlemesem mi diye düşüncelere sevk eden reklamlardır.
did you know "adblock" ?
kurun bir adblock eklentisi kafanız rahat takılın izleyin.
gereksizliğini gerektiren gerekçelerin tümüdür. Başlı başına gereksizdir..
insana öfkeyle karışık saçma küfürler ettiren reklamlardır. 5 saniye geçene kadar 5'in karesi kadar küfür ettirir.
insani deli etmeye yeter. Bir videoda kirk tane reklam cikiyor ya.
arka planda bir müzik klibi açık, sen başka bişeye odaklanmışken aniden o sesin deli gibi yükselmesi yok mu?! ne saydırıyorum oğlum varya!