bugün

Video keyfini skip ad'an reklamlar.
Telefonda uygulama kullanıyorum. YouTube reklamları görmüyorum
Brave browser en iyisi. Ekran kapansa bile arka fonda devam ediyor.
i semboluna bastıktan sonra, engelle geç.
Premiuma para vermeyin.
önceden bu kadar olmuyordu.

2 tane birden var..
premium var reklam yok.
ibneliğine yapıldığı belli. Ulan videoyu küçültür alta reklamı yerleştirirsin bu kadar basit. Ama heriflerin amacı reklam göstermek değil milleti bıktırıp paralı üyelik aldırmak.
beni bıktıran reklamlardır. eskiden bu kadar çok çıkmazdı.
Bazı reklamları ilgimi çekiyor ve açmak istediğim videoyu unutup reklamı izliyorum, reklama odaklanıyorum falan. Saçma.
(bkz: youtube premium)
adblock kullanın. yalnız telde işe yaramıyor.
kıyın paraya, verin aylık 26 tl. ailecek reklamsız izleyin. ya da beleş yöntem olarak
(bkz: youtube vanced)
inanılmaz derecede fazladır. bir şarkı dinleyeyim diyorum 3 reklam geçiyorum.
reklam engelleme (adblock) programları sağ olsun. "reklamason" kullanın bu dertten kurtulun.
insanı kanser eden bütün hevesinizi kaçıran sinirlerinizin kat sayısını yükselten reklamlardır. yahu her videoya koymak zorundamısın. birde bunun 2 kez üst üste olan versiyonları var. fuck.
iyice bıktırmıştır 2 dakikalık video da 10 tane reklam mı olur.
sabır ve inat seviyelerimi arşa çıkaran reklamlardır. çıkıyor sabır ediyorum ve inatla para vermiyorum.
Bedavacıların zoruna giden reklamlar. Hem fakir olup, premium almayıp, hem de reklama laf ediyorlar. Güldüm sadece. Ben YouTube'un siyosu. Naber?
adblock veya youtube vanced kullanarak aşılabilecek sorunlardır.
Şu an için youtube vanced kullanıyorum. Olması gereken o. Hayır premium alsak ne olacak? Hadi herkes aldı premium. Reklam şirketleri ne yapacak? Çoğunluk premium alınca bu sefer premium çeşitleri çıkacak ortaya. Daha az reklam gösteren, hiç göstermeyen şeklinde. Olacak olan bu yani.
Neyse ki sizin gibi cahiller var da, sizin sayenizde adblock, opera, vanced, newpipe uygulamalarımıza dokunmuyorlar.
Siz de olmasanız, hepimiz bu uygulamaları kullansak bu sistemlere de engel gelirdi.
Telefon için youtubevanced bilgisayar için Adguard ekleyip kurtuluyorsunuz.
ayda 16,99 tl verip kurtuluyorsun. başka yolu yok.
iyice bokunu çıkardılar. Bazen reklamı atlamayıp tamamını izliyorum. Bir dahaki videoda reklam izletmeyelim buna diyeceklerine telefona erişemiyor kesin bu deyip 2. Reklamı dayıyor orospu çocukları. isterlerse 5 dakika yapsınlar 5 kuruş vermeyeceğim premium'a.
Yuh amk ya 1 saatlik reklam mı olur. işi çözmüşler aga. Telefonu sabitlemişsiniz, bir iş yapıyorsunuz. Hem iş yaparken hem de güzel videolardan podcast gibi dinleme yapayım diyorsunuZ. işe konsantresiniz, elleriniz bulaşık. Şak diye o 1 saatlik reklamı gözünüze sokuyor. Nasıl olsa elleri bulaşık telefona dokunamAz diyor, veriyor ayarı. Ulan 5-10 saniyelik reklamlara alıştık da bu nedir yahu? Ulan şarkı dinlerken de reklam çıkmasın artık. Telefon uzun bir müddet sabit kaldığında, hareket etmediğinde algoritma telefonun elinizde olmadığını düşünüyor ve yaslıyor uzun reklamı.