bugün

artık adam akıllı bir video izletmeyen reklamlardır. zaten reklam yüzünden tv den soğuduk, bi de bu çıktı.

haaa şimdi biri çıkar; atlayabiliyosun onları der. skip der skip. tövbeeeee yaaaa. o demeden ben yazıym: tadı kaçtı efenim.
youtube yazarları kadar dandik değildir.
adblock gibi eklentilerle görülmeyecek reklamlardır.

edit: oo videodan önce çıkan lanet reklamlarmış bunlar. allah belasını versin onların efendim. zaten internetimiz yavaş, onları izlemek için ayrıca 2 dakkamız gidiyor.
bir uludağ sözlük video reklamı değildir. sabah erken uyandım karıdan mesaj aldım diye başlayıp adamı çıldırtır. youtube'de en azından reklamı kapat var bunda o da yok amk. evet.
her seferinde sinirimi bozan ve artık olmaması gereken şeylerdir.
5 saniyelik sinir bozan bir para harekatı.
Youtube dan soğutan şeydir.
adblock plus programıyla halledilebilecek reklamlardır.

ya da fooldns.*
adblock plus gibi programlar sayesinde bi tanesine bile denk gelmediğim reklamlardır.
Cok can sikmislardir. Ben Bir kere sarkiyla karşılaştım gökhan san-makyaj şarkısı cikti videoya gecmek yerine klibi izlemistim klip nasıl diye merak etmistim. Reklam zannediyordum 3 dakikalik videoyu.
insanı video izlemekten ve tüm youtubeden soğutabilir. lanet olsun lan size. açıyorum bir şarkı sinlemek istiyor canım, salak salak reklam belemek zorundayım, playlist açıyorum araya salak salak reklamlar, sinir oluyorum ya.
Çaresi: Adblock plus. Ekleyin chrome a eziyet çekmeyin.
Adblock u mecbur bırakan reklamlardır.
"bizim de kanalımız olsada bizde reklam koysak" denilebilir.
boku çıkmıştır, 30 sanıyelık videoya 2.5 dakikalık reklam koyarak insanların sinirini kaldırıyorlar.
5 saniyelik olmalarına rağmen 5 saat gibi geçer.
bazı narşistleri ortaya çıkarmıştır. ferhat göçer, yalın gibi reklam diye kendi klibini verenler vardır. adblock kullanmayı zorunlu hale getirsede kullanılamayan yerlerde gözümüze zorla getirilir.
şu sıralar vodafone red'in başta götürdüğü reklamlardır.
yalın ibnesini saymıyorum.

bir insan sürekli reklama tıklar mı yaw.
izlemeye can attığım videodan soğutan reklamlar. yıldım.
hay reklamını da, reklam verenin de diye küfür ettiren reklamlardır.
google chromedan adblock plus uygulamasını bilgisayarınıza yükleyin reklam derdi kalmasın, ne youtubeda ne başka bir sitede.
tam bir videoya tıklayacak iken, reklam videosu sıranın en üstüne geldiğinden direk reklama tıklatan şerefsiz reklamlardır.
adblock plus eklentisi ile gözükmeyen reklamladır.
kapitlizmin sınırlarını zorlayan reklam türüdür.videonun açılışında ve devam ederken belirli aralıklarla tekrarlayan reklamlar.dünyaya da örnek oldular. hemen her site yapıyor artık.
Yakinda youtube in parali olmasiyla para verenlerin muaf olacagi reklamlar.