bugün

carsı klasıgı, galatasaray taraftarı da katılmıstı bu temennıye... bır tek gazıantep kalmasını ıstıyor; koybası ve tabata sayesınde ıyı para yaptılar..
tüm beşiktaş'lıların gönüllerinde yatan en içten dilektir. serdar bilgili ah mı etti ne ya!!!
Deneme yanılma yöntemiyle, hepimizi kanser ederek de olsa; başkanlığı olmasa da, doğru yerlere doğru adamları getirmeyi öğrenmiş, saygıdeğer başkanımıza her sene başka sebeplerle bağırdığımız söz öbeği.
bu lig ağustos'ta biter.
stadyumlarda kalabalıklarca söylenirken beni çok çoşturan bir nidası olan tezahurat. altına bide müzik döşense hit olur. yeterrrrr yıldırım demirören yeterrrrrrrrrr. salla kafayı !!
harbi yeter lan. utanmasa benden çok para harcayacak vallahi.
bu sene yine çok söylenecek ama başka sebeplerle.
beşiktaşın rakibi olan takımların taraftarlarının şimdiden söylemeye başladığı sitem dolu tezahürat.
Beşiktaş taraftarının bir öyle bir böyle olduğunu gösterir tezahürat. (Bir adam ya iyidir, ya kötüdür) Ben başka takımı tutuyorum. Bu futbolcuları almasından da çok memnunum.
robinho'dan sonra desibeli rakipler tarafından iyice artacak olan tezahürat.
Bir beşiktaşlı taraftar tezahüratı...

onu diyen bunları da dedi...

(bkz: en büyük başkan bizim başkan)--
(bkz: yetmez demirören yetmez)

son olarak.

(bkz: yaratıcı beşiktaş taraftarı)

Nükleerbaslikliduzenleme: Zorunuza gitmesin cimnastikçiler. Bunu diyen sizsiniz biz değil...

http://www.haber1903.com/...roren-yetmez-seslerivideo
beşiktaş dışındaki takımların transfer şampiyonu beşiktaş a artık hiç bir oyuncuyu transfer etmemesini dile getiren beste.*
hayır bunu nasıl bi cesaretle sölüyonuz lan. adam ya, eehh robinho yu da alcaktım ama yeter yeter dediniz hevesim kaçtı lan. almıyom. hadi siktirin gidin şimdi dese napıcaksınız.
artık her allen iverson dendiğinde aklıma gelecek tezahürattır.
(bkz: allen iverson)
beşiktaşlıların transferlerden memnun olduklarını açıklayan tezahürat. *
her mağlubiyetten sonra kendini, teknik direktörü, futbolcuları eleştirmek yerine sürekli hakemlere suç atmasından dolayı çoğu sporseverin söylediği cümle. yeter artık, sen ibb'yi, ankaragücü'nü yeneme, sonrasında hep mağduru oyna.

(bkz: mağdurum da mağdurum)
(bkz: mağdurum da mağdurum)
diego forlan ile doruğa çıkan tezahürattır.
çarşı bütün tezahüratları unutsa, tüm maçlarda bunu söylese, 7/24 demirören' in kulaklarında bu çınlasa, yine de gideyim bari lan demez.

kendisine bir maçta beşiktaş' ı bırakan serdar bilgili' yi örnek gösteriyoruz.
isyan sözlerimiz. duy la bizi.
bugünlerde çok söylediğim söz.
Yeteeer yırdırım demirören, türk futbolunu bitirdiiin yırdırım demirören, artık istifa et yırdırım demirören...
alternatifi için:

(bkz: vay yine mi keder yeter yıldırım demirören yeter)
beşiktaşlısı da aynı tezahüratı yapıyor,
bursalısı da,
galatasaraylısı da,
fenerlisi de,

yarın hakemler de isyan ederse şaşırmam.
süperlig de 18 takım arasında bu tezahüratı yapmayan tek takım fenerbahçe ymiş. çok ilginç değil mi.
Hakkaten ha, yeter ya! Yeter be!
türk futbolunun senden çektiği nedir yıldırım demirören.