bugün

ilk çıktığı zamanlar izlerdim bunu çocuktum. Yemeğe masada beğendim diyip oy verirken düşük puanlar vermelerine isyan ederdim, ama yalan söylüyor beğenmişti niye 1 puan verdi, hep kendileri birinci olmak için yapıyorlar derdim.
Evet, küçük laundry service, hayatın adaletsizliğini yavaş yavaş televizyonlardan görerek öğrenmeye başlıyordu *
Ulan nerdeyse en az beş tanesini tanıdım o yarışmacıların gerçek hayatta biri komşumdu biri alsancakta gittiğimiz bara çıkardı birine selam verdik foçada zorla imza vermeye kalktıydı kaç oldu ha evet üç biri güzelbahçede benzin aldığım istasyonun sahibiydi biri de arkadaşın düğününe şahit geldi tamam beş.
Yemek masasında edilen kavgalar. Beğendim diye yalanlar atıp puan verirken 1-2 verdikleri yersiz gereksiz israf programı.
Afiyet olsun.
ilk show tv yılları güzeldi. sonra pili bitti.
-Erkan bey, oturtmanıza ve çorbanıza 10 üzerinden 10 verirdim ama bunu verirken yemek yapma becerilerinizi değil sizlere karşı olan kişisel nefretimi referans alacağım. 10 üzerinden -5 ayrıca da dışkı yiyin.
+Önemli değil Hülya hanım. Ben de yarın siz kaya levreğini ne kadar güzel yaparsanız yapın annenizin vücudunu sattığını düşündüm için 0 vereceğim.

-Anam ağzım yandı! Bu nasıl çorba yahu?
+Soğmasını bekleyin?
-Olmaz. Fazla sıcak 1 yıldız.

+Bunlar ney?
-Çin çubukları Merve Hanım.
+Ben bunlarla yiyemem :(
-Ulan bok ye ne diyeyim.
+:(
tv8 de yeniden başlamış galiba.
5 10 dk baktım..

ulan bu kadar da olmaz amk
hep aynı tipler

bir tane gay tipli erkek
bir tane sosyetik karı
bir tane şiveli kişi (ya kürt ya laz).

zikiyim sizin reyting anlayışinizi...
ilk dönem yarışmacılardan banu ve çiğdem arasında dönen diyalogları unutamadığım program. banu ve çiğdem yarışma boyunca gittikçe kıllaşmıştır. her yemekteyiz sofrasında olduğu gibi çemkirmeler, bu su niye erikli değil tadında kakafonik atışmalar baş göstermiştir. Banu'nun sırası geldiğinde çiğdem önderliğinde geride kalan 3 kişi de Banu'ya ve yemeklerine yüklenmektedir fakat çiğdem'in her seferinde tabağı en ufak toz kalmayacak şekilde sıyırarak silip süpürmesi Banu'nun dikkatini çekmiş ve akabinde şu diyalog yaşanmıştır;

ç: banucum makarna olmamış bana pilav koyar mısın?
b: tabi ki,

5 dakika sonra

ç: banucum pilavın lapaydı bana ekmek getirir misin?
b: tabi ki çiğdemcim, maşallah lapaydı diyosun ama götürmüşsün hihoha

ç: aa ne demek o şimdi aç mi kalayım yani, lokmalarımı mı sayıyosu ayıp ayıp
b: aşk olsun o nasıl laf öyle *
ç: peçeteliği alabilir miyim?
b: niye onu da mı yiyeceksin hehehe.

çiğdem masadan nihayet kalkar.
Guzel gunlerdi. Ilk bolumu izledigimi cok iyi hatirliyorum. Yemekten sonra cd den film falan izlemislerdi. Terkosu zaten kimse unutamaz.
Az önceki fragmandaki yarışmacı nusrete bayağı özenmiş her hareketinde onu taklit ediyor. Fakat pek bi şeye de benzemiyor hareketleri. Taktiği kötü, geliştirebileceğini sanmam...
oğlum ne izlerdim amk. okuldan geldiğimde tek eğlencem buydu. efsane yarışmacı hasan'dır benim için. bir kere de bir çocuk herkese 1 puan vermişti. niye diye sormuşlardı, ''abi benim kazanmam lazım paraya ihtiyacım var.'' demişti. adamlıkta bugün resmen. birde bana çok katkısı oldu, yemek yapmaya olan merakımı daha da arttırmıştı.
Peki yarışmacılar arasında istisnasız her hafta bir yumuşak olması....
ne yemeği var?
Tv8'de yayınlanan program. Kadının yemeğinden kıl çıkıyor. Tabaklar kirli falan.
Bir de kadın aynı kaşıkla defalarca yemekleri tattı, rezil ettiler kadını haha.
Yarışmacılarının acayip tiplerden oluştuğu programdır.

Hele gökhan diye bir tip var tövbe yarabbim, gece yolda görsem altıma yaparım yeminle.
YEMEKTEYSENiZ AFiYET OLSUN NE DiYiM DAYII
YOK CORBA TUZLU
YOK BALIK KOKUYO
LAN BALIK BAŞTAN KOKAR ZATEN.
sarımsağı çok kaçmış
tuzu az gelmiş ,
arkadaş böyle çorbaları sevmezmiş
sanki padişah sofrasında yetişmiş
sizin ananızı s-ksin medyum memiş
görsel

Bu adamın yaptığı yemek yorumlarına ben güvenirim arkadaş. Saygılar.
halen izlendiğini görmenin içler acısı olduğu sikimsonik yarışma.
tv8 de yayınlanan program. arkadaş bu ne gerginliktir be!? 2 3 yemek üstüne birbirlerini vuracaklar sanki.

biraz sakin olun amk.
Şuan başlamış, dünü gösteriyor. Semra kişisi çemkiriyor. Suratsız bir kadınımsı.
Özel seçilerek getirilen,sözde yemek eleştirisi yapılan tartışma programı.
show tv de yayınlandığı yıllar güzeldi.. o dönemler hiç kaçırmadan izlerdim valla.. şimdi ise eski halinden eser yok.. o başlarında duran adam çok gereksiz.
izleyenlerin nasıl bir psikolojiye sahip olduğunu düşündüren program.

Yalnız arzu hanım çok asabi yea.
dün çıkan yarışmacıyı acayipm çekicil ve seksi buldum lan.m sarışın olan kız.