bugün

karakteri,giyimi kusami bir kenara heralde su ana kadar yarismadaki en iyi yemekleri yapan kisidir.
fatih ürek'in, hiçbir şeyi beğenmemek, arıza çıkarmak, arasıra da yemek yapmak için yaratılmış versiyonu.
evinde çekim yapılırken kendini deri bir kanepenin üzerine yüzükoyun atarak bacaklarını havaya kaldıran sonrada "ben erkekim" diyen pembe hüviyetli tombul kuş. kendisine çok güldük ama ağzımızla değil.
kadınlara taş çıkaran bir çeviklikle - en azından o yarışmadakilere- yemekleri hazırlayan, eline yemek yapmanın yakıştığı totoş yarışmacı.
yemek yaparken kurduğu cümle ise olayı kopardı zaten
"..çok karışık rüyalar görmüş, ben de karışık rüyalar gördüm. ben ne sevdalar gördüm.."
Yemekteyiz programının eşcinsel 6. hafta birincisidir.Kendisini Nika birinci yapmıştır.Nika'ya ve Naimi tebrik ederim * Nika'da 5000 ytl yi kapmıştır.
yarışmacıları evinde ağırlayacağı gün için alışveriş yaparken, yemekte kullanacağı patlıcanları yemeğe göre değil, kendine göre seçen yarışmacı.
patlıcanları uzun ve irilerinden seçen yarışmacı.. *
bir hafta boyunca kıl olduğum ama yemek yapışını ve masa düzenini görünce adam bu işi biliyor dediğim şahsiyet. çok kıskandım ne güzel yemek takımları vardı kadının pardon adamın.
bayram özel bölümünde gördüğümüz kadarıyla saçlarını boyatmış kendisi...
cimri olduğu tescillenen yarışmacı. ulan bi para yapıştıramadı köçeğe...
yemekteyiz bayram ozel programı icin yaptigi pilava sehriye koymayi unutmus kisilik. diger yarismacilar yakalarsa bu eksikligi vay haline.

arti bu adam 10 bin aldi mi? aldi. simdi niye bir daha yarisiyor?

edit: anelia sehriyeleri baska tavada kavurdu diyor ama bilmiyorum, ben gormedim. serviste gorcem.*
(bkz: gri eşofman altı ile dolaşan erkek)
yemek yaparken eşofmanın içine tanga giyen yarışmacı.
kitir kitir sehriye diye yorum yapildigina gore sehriyeleri unutmamis kisi.

ama olsun sehriyeli pilavi becerememis ya ben ona bakarim.*
çok güzel sofralar hazırlıyor ama bencede biraz kırık bir erkek.
Bu yarışmacı şahsiyetin mutfagı da dön dolaş bitmemektedir. Öyle ki, ebeveynlerimin bu suretle imrenerek izlediği kişiliktir kendisi. Ayrıca haberi yoksa da ahımı almaktadır. Sırf bu mutfak mevzusu yüzünden annemlerle papaz yapmıştır beni. En kısa sürede onlara geniş mutfaklı bir ev vaat ederek şimdilik pacayı kurtarsam da, sonum hayır görülmemektedir.
en hamarat kadını bile kıskandıracak kadar bu işleri iyi becerebilen yarışmacı. hem yemek yapıyor, hem de etrafı dağıtmıyor, üstelik çok da hızlı, planlı projeli. masa düzeni ve evi de ayrı bir konu zaten, hiç girmeyeceğim. bu adam gerçek mi? diye düşünmeden edemiyor insan. ağzımız ailecek açık kaldı.

edit: ayrıca o nasıl geniş bir mutfak ve de salondur?
http://kafa.bobiler.org/u...hotographs/135436870o.jpg
#4260932 nolu entry'de bahsi geçen klipte görülebilecek kişi imiş.
gözlerden kaçmayansa, naim'in bu klipte giydiği koyu pembe gömlek, siyah ceket kombinasyonunun bayram özel programında misafir ağırlarken de üzerinde olduğudur.

ben de diyordum, böyle kıyafetlerle misafir mi ağırlanır, git layla'da falan şarkı söyle diye. haklıymışım meğer. gerçekten sahne kıyafeti gibi bir şey.
efeminedir kendisi ya da öyle görünmeye çabalayan yağız bir delikanlı.
kendisi askerde ne yapacak merak ediyorum:
-fasulye çok tatsız, damak tadıma uymadı. pilav çok kuru olmuş, turşu da ayrıca çok ekşi ve içinden kıl çıktı. olmamış komutanım olmamış...
+sus lan pezemeng (çotaaannnkk)
sıçmak için de etrafınadaki bayanlardan izin aldığını düşündüğüm erkek müsvettesi...

(bkz: izninizle sıçıyorum)
yemekteyiz sahranın masasındaki kıllar için babamın "kesin bu ibne koymuştur bunları" diyerek suçladığı kişidir.

yarın da kalp krizi geçirecek kişidir ayrıca. ama yok heyecanlanmayın ölmüyor ben gördüm..
şarkı söylerken suratındaki kasların gerilmesi ve muntazam alınmış kaşlarının şekilden şekile girmesi ile izleyicileri eğlendiren, eğlendirirken de düşündüren bir karakterdir.
yarışmaya çıkmadan evvel kıbrıs'ta gazimağusa'da sahne alırdı. dinlemeye gitmiştik bir kere genni.