bugün

sorun değil, ben yaparım da öğretirim de. yeter ki anlayışlı yumuşak başlı ve edebiyat ve sinemada birikimi olsun.
yıllarca ailesi tarafından "oku da başka bişey istemeyiz" denen, ev işlerine yardım edecek yaşa geldiğinde "ödevim var benim" diyerek işten kaytaran, sonra liseyi yatılı okuyan, evde bulunduğu kısıtlı zamanda "anne yemeği" özlemini gideren, üniversite çağında yazları arkadaşlarının yazlığında ya da festivallerde olan hatun kişisidir. "evim olduğunda ne bok yicem len ben??" diye düşünmeye de belki bu başlığa entari girerken başlamıştır. eyvahlar olsundur.
Soğan, salça, yağ üçlüsüne ne katsan yemek olabildiği halde yapamıyorsa evde kalması muhtemel kızdır.
cilve yapıyorsa sorun yoktur. dışardan da yenilebilir. karın doyurmak değil mi bu.
iyi sevişiyorsa bir müddet sorun olmaz. bak bir müddet dedim, sonra ayağın tabanıynan götüne tekmeyi yiyebilir. huzur kalça da değil salça da gizlidir. kıvam çok önemli.
onu mutfağa sokacak aşk dolu bir erkeğin kızın hayatında henüz olmamasıdır.

mutfağa girene değil, girdirene bak *
yaa kardeşim seviyosan mutlaka iyi bi özelliği vardır. biz de bilmiyoduk yemek yapmayı, bilmediğin şeyi öğrenirsin, n´olcak yani.
evet belki patlıcan musakka yapamıyorum ama bir yumurta kırıyorum allah seni inandırsın yerken inliyorsun.
Yapmayi bilmemesi sorun degil de, ay beaan bilmaamkiiee deyip butun isi baskasina yikmaya alismis ve ogrenmek icin caba gostermiyorsa sacinin basinin yolunmasi gereken kizdir.
hem yemek yapıyormuş hem mimarmış. hımhımhımhım.
oltaya gelmeyeceğim.

yemek yapmasını bilmeyen kadındır.
En asil duyguların kızıdır...

Ayrıca yumurta kıramayan da gitsin kafasını kırsın. Aq masadan yere atınca bile kırılıyo. Duvara atıp kıramıyosan Üzgünüm bir loosersin.
öğrenmek zorunda kalacaktır.

yarın evlendiğinde ya da yalnız kaldığında her dakika dışardan yiyemeyeceği için paşa paşa mutfağa girecek ve yemek yapacaktır. şimdilik annesinin prensesidir. şimdilik.
cahil, cühela, lümpen kızdır. hemen bırakılmalı. "omo oşkom bon bolmoyorum .s" yüzüne 6 kilo uyduruk beauty garden pudrasını sürmeyi biliyorsun ama?
Elime su dökemeyecek kızdır.
ama ben bir yumurta bile kiramam yha diye cemkiren kiz tipi.

ulan yumurta kiramiyorsan zaten ol geber. bir de calismayip yatarim diyorsan adam seni napsin o halde? tursunu mu kursun?

ya yemek yapmayi ogrenin, ya da calisin kizlar. elin oglu babaniza benzemez haberiniz olsun.