bugün

6666666 entryle berarber ortalıkta boy göstermesini beklediğim yazar adaycığı.
bugün itibariyle terk ettiğim üç günlük ruh halim. hayırlı olsun bakalım.
yedinci nesil yazar olmak için umutla bekleyen çaylak.
her gence tavsiye ettiğim süper olay. yirmiye dek türlü türlü yol var. göz var. el var. bacak var. gel vatandaş gel.
sözlüğe yeni kaydolmuş yazarların statüsü. heyecanla yedinci nesil yazar olmayı beklerler.
(bkz: ben)
an itibariyle sözlüğün en avam kısmıdır.
sanırım ben de onlardan birisi oluyom an itibariye..
ben de bu durumdayım malesef... (bkz: nazar etme ne olur çalış senin de olur)
kendisinden önceki ilk altı nesilin arkasından sözlüğe yeni kayıt yapmış, yazar olma mücadelesi içerisinde her gördüğü başlığa bişeyler yazmak isteyen acemi, çömez, alt devre, torun gibi bişey. (bkz: ben)
evrim geçirip yedinci nesil yazar olmayı bekleyen acemi sözlük grubu.
(bkz: ben)
neslini falan geçtim de şu çaylak tamlaması yüzünden beni iyice bunaltan terimdir..
bugün o girdiğim statü (bkz: bir gün yazar olmayı istemek)
astor piazzola and Yo Yo Ma - Libertango eşliğinde kadehin şaraba dirayetinin sınanması kabilinden katlanılabilecek bir yaşam odacığı bulup , ki bu , bu sözlüktür.., bazı endamı kendinden mütevellit bi akşamın göz kırpışına tav olunan kadınımsı ılıklığını taaa içinde bi yerlerinde hissederken uyuyakalma halidir bende...yedinci nesil çaylaklığın ilk entrysi...
acilen aşmak istediğim durum. insan yirmiye kadar gelirken hızlanıyor da yirminin duvarlarına zank diye çarpınca...
yazar olmak için bekleyen, hayallare dalan ve sabreden çaylaklardır. (bkz: sabreden derviş muradına ermiş)
Sabırla kurtulmak istediğim eziklik durumu.
tekrar düşülünce , insana meditasyon yapmayı öğretebilen durum.
efendim ne yapmıyormuşuz? karşınızdaki ananıza sövse bile karşılık vermiyormuşsunuz . adam gibi gidip şikayet ediyormuşsunuz.
garibandır efendim. yazar ama kimse göremez.

Kes çığlıklarını yüreğim
Karanlıklar seni duyamaz
aslında kendisi bir yazardır ancak çaylaklığa düşürülmüştür.*
sözlüğe yeni giriş yapması muhtemel, ruh hali hafif telaşlı,ufaktan tedirgin yazar adayı.
yedinci nesilden sonra 6 mı geliyo yoksa sekiz mi geliyo kafamı kurcalayan soru acaba ne olaki 1.den mi başladık yoksa yediden mi yakınlastık mı yazarlığa uzaklastık mı..
Manyetosfer den bir farkı yoktur. araya girerek kaybolma şansı sıfır olan, su an için bir son yapıttır.
yedi; ne yedi gibi bir durumu akıldan çıkarmayan olayda sayılabilir.
kendi girilerini kendinden başkasının okuyamadığı gariban yazardır.
çok şükür ki ben değilim*
durumları içler acısıdır,sessiz çığlıklarını kimse göremez.
susuyorlarsa asaletlerindendir. ekşi'de 12.nesil çaylak olmaya yeğlenecek durumdur yine de.
kendim için söylemiyorum ben.beni karıştırmayın.
hadi bakalım *
40 karaktere mahrum insalar.. aslında 20'ye anla$sak nede güzel olurdu.. yazanı var yazmayını var hocam!
içinde bulunduğum yazarlığa giriş grubu. 7 nin güzel rakam olduğunu düşündüğümden şanslı bir bireyim.

(bkz: lucky seven)