bugün

(bkz: başlık entry nick uyumu)
sözlükte sayıları oldukça fazladır. hepsinden nefret ediyorum.
39 yaş ile aralarına katılıyorum.

Bende beni sevmiyorum zaten.
Sözlüğün ablaları, abileridirler.
Valla ben kendimi seviyorum, aynada her gün kendimi öpüyorum, minik sürprizler yapıyorum.
Sen sevmesen de olur, bizenesi!
Ben yazar değilim ama yaşım 37 yani.
Ben 33'le gençlerin arasında yer alıyorum.
Büyüklerime saygılar.
https://youtu.be/YP7ghF9pwys

Hepimize gelsin bu şarkı, yaşlı atfedilen yazar arkadaşlar.

32 ile gençlerin arasındayım.
Buraya aslında günlük hayatın yoğunluğundan, can sıkan gerçeklerinden, yorucu insan ilişkilerinden kaçmak için gelmiş insanlardır.

Evet artık genç değillerdir, öyle hissetseler de. Ancak hem genç hissedip hem de belirli bir olgunluğa gelmenin keyfini yaşarlar.

Burada bazı küçükleri tarafından dalga konusu yapılabilirler. Ama zaten onlar, bu dalga geçme Çabasının ne kadar saçma olduğunu bildiklerinden ciddiye almazlar.
efendim diye cevap verilesi hitap.

ruhumuz genç ve senin bizden nefret ediyor olman, bil bakalım umurumuzda mı?
Arkadaşlar bir matematik sorusu soracağım.
Cevabını ilk doğru bilene ödül var.
Soru:
Erector 38 yaşındadır.
Ben erecto dan 10 yaş küçüğüm
Tengir benden altı ay küçük.
Jimmy ibnesinin yaşı benimle tengirin yaşının toplamının ikiye bölümünden 3 eksik ise
A. Sözlüğün en güzel kızı kimdir.
B. Erector 38 ise cümle alem beni siksin
C. Kalçada dolgun erkekte olgun diyen yazar kimdir.
D. Tit a nick diye nick mi olur.
E. Emin adanur da sike sürülecek akıl yok bu sözlüğe 10 milyon verdi.

Formata uyalım diye başlığa uygun entry yazıyorum.
Yaşlı değil olgun diyeceksin ibneler.

Malum yeni modumuz zeki çalışkan ve güzel.
Allah korusun emek harcadığım entryi siler.
29 ile aralarında olduğum yazarlardır.
Yaş eğer hakkıyla alındıysa harika bir şey bence. Özellikle 25 sonrası her gün bir şey öğreniyorsun bu hayattan.
iyi ki varlar. Tecrübe şu devirde en çok ihtiyaç duyulan şey. Bolca yazmalılar ve birikimlerini gençlere aktarmalılar.
emekliliklerini burada geçiren yazarlardır.
Yaş 70 ama genç hissediyorum sayılırmı.
30 luk bebeler de üzerine alınıp cevap yazmış.
34' üm. yaşlı mıyım, genç miyim, bilemedim şimdi ben.
79 kışını hatırlıyorum da.
sertti, soğuktu.
soba da kömür yakıyorduk.
geceleri sokaklarda polislerle anarşistler oluyordu.
yaşlandık amk.
35 yaş üstü yazarlardır. Yani laf sokmak gibi olmasın ama burda hala tee 10 sene evvel tanıstığımızdaki profil fotosunu kullanan yazarlar mı dersin, 10 yıl önce benden 10 yaş büyük olup simdi benden küçük olan mı dersin. Kendinizle barışık olun olm. Kerkenezler sizi.
Edit: bir tanesi de geçen öldüm diye kandırdı, covitti kendisi. Lan böyle şaka mı olur nasıl üzüldüm. *
ben de 46 yım, deli değil sade 46.
bu arada yaşli yazarlar gitsin, biz burada yazarken adamlar (kadınlar asla yaşlanmaz, aboww ne yaladım la) rahatsız ediyor.
59 dan yaşlılar, adi bakam yatın siz.
35'le vedalaşmama az bir zaman kaldı.
Birkaç sene 35'im arkadaşlar, yaşlılar düşünsün, beni ilgilendirmiyor.
38 ile dahil olmak istediğim gruptur.

yeni nesli de cebimden çıkarırım ayrıca.
Sayılarını; başlığı açanın entrysindeki eksi oylardan anlayabileceğimiz yazarlardır. Sözlük x ve y kuşağının içini dökme aracı haline gelmiştir.
adama bak aq. 44 yaşındaymış, kendini genç hissediyormuş. lan ben 44 yaşıma gelsem kendi kafama sıkarım eceli beklemeden. 44 yaşında insan mı olur aq? olmaz.
Tek ayağı çukurda yazarlar.
Çocuklar Öncelikle bu başlığa yazan herkesi ihtiyar varsayıp seri ve okumadan eksilendim bunu belirteyim.
Sonracıma ben bunu daha önce de dedim, bir tarafınızdaki kıllar pişmaniye gibi olmuş hala sözlük köşelerinde, ne bileyim üzücü yani. Bence 30 yaş üstü insanları öldürürsek komple dünya rahatlar. Nüfus problemi falan kalmaz.