bugün

anime izlemek, manga okumak.
teknoloji haberlerini takip etmek. çok hoşuma gidiyor.
yerdeki yapraklara basıp çıtır çıtır sesleri dinlemek.
dedikodu. çünkü kadın olmak bunu gerektirir.
sabah def-i hacetini çay ile taçlandırmak. aynı anda.
akşam yemeğinden sonra kahve içmek, sabah altıdan sonra uyumamak, kahvaltı yapmak, geç yatmak.
sabah def-i hacetini çay ile taçlandırmak. aynı anda.
okula gitmek. tabi ki saka.
sigara içmek.
gitar çalmak.
yemekten önce su içmek, günde en az üç tane bitkisel çay içmek, kahvaltıdan sonra kahve içmek, göz göze geldiğim insanlara selam vermek, gün içinde zaman ya da imkan kısıtlılığı sebebiyle birkaç sayfa dahi olsa muhakkak bir şey (ler) okumak. çalışırken ehlinden sanat müziği dinlemek, yanında olmadığım zamanlarda annemi mutlaka arayıp halini hatırını sorup hayır dua istemek..
en sevdiğim çayı kitap okuyarak içmek.tuvalde fırça gezdirmek. kışsa soğuğu, yazsa güneşi arkama alarak yürüyüş yapmak, kendimle konuşarak, kendimle başbaşa kalarak.
- haberleri izlememek.
- sevgili arayınca telefonu açmamak.
- gürültü yapan komşuya ağza ne geliyorsa söyleyip deşarj olmak.
sevdiğim yemekleri yapmak ve tabii ki yemek. türk kahvesi içmek ve en önemlisi uyumak.
tamamlama umudumun olmadığı tezimi açıp bakmak, hiçbir şey yapmadan tekrar kapatmak. sonra aynı muameleyi gidip buzdolabına yapmak.
Kahvaltı ve okula giderken müzik dinlemek.
mutfak temizlemek. valla çok hoşuma gidiyor ya o ocağı ciflemek olsun tezgahı çamaşır suyuyla dezenfekte etmek, çaydanlığı pırıl pırıl etmek falan. bütün sinirim geçiyor pammuk gibi bir insan oluyorum*
Sabahın köründe mutlaka aragazı dinlemek.
Kahvaltı da sütle bitter çikolata yemek.
her yazarın yapmaktan zevk duyduğu şeylerdir. +18'ler için muhtemelen:
(bkz: sex)
Sevişmek , sevişmek , sevişmektir .
yazı yazmak, yazı yazabilmek için okumak, yatmadan önce bir yarım saat yıldızlara bakıp vay arkadaşlar geyiği yapmak. .
efendim 20 tl ile bim e girip çılgınlar gibi alışveriş yapmak.

(img:#799449)
işe gitmek, çalışmak, yemek yemek, sigara içmek, mesaiden kaytarmak, işten çıkmak.
cinslik yapmak, gıcıklık yapmak, durduk yere birilerini kizdirmaktan acayip zevk alıyorum. fakat çok can acıtıcı. o yüzden evde yapmayın. kimseyi de uzmeyin.
Kapalı havalarda bir cam önü bularak kahve sigara, açık havalarda ise açık bir cam bularak sigara içmek.
inşaat, yol yapım çalışması ve bilumum harfiyat işini izlemek.

:(