bugün

insandan insan üretebiliyorum. Gerçekten.

Başka da bi numaram yok.
ne yersem yiyeyim kilo almıyorum. evet çok ilginçtir, deneme amaçlı bir hafta boyunca kendimi zorlayıp tıka basa yedim , spor yapmadım ve bütün gün oturup bilgisayar oynadım ama nafile. tiroit hormonu çoşması mı var yoksa genetik mi anlamış değilim.
Beddualarimin aninda tutmasi. Bana yanlıs yapan biri bir bakışımla merdivenlerden yuvarlanmıştı, baska biri ertesi gün aldatildigini ogrenip sinir krizi gecirdi, sevmedigim bir adam şeker komasina girip hastaneye kaldirildi vsvsvs. O kadar çok var ki.

Ben bir cadıyım.
gece görünmüyorum.

not: zenci değilim.
yarım saat hiç boşalmadan çalışabiliyorum. evet..
sevdiğimi mutlu edebiliyorum. Evet çok nadir bulunan bir güç.
Kalbim birden fazla kez kırılabiliyor.
istediğim zaman istediğim kadar para kazanabiliyorum.
bir insanı son zamanlarda çok aklıma getirirsem ölebiliyor.
bir defasında birine kolun kırılsın diye beddua ettim, tuttu.
bazı şeyleri uzun zaman sonra hatırlıyor ve üzerinden yaklaşık bir yıl geçtiğini anlıyorum.
Sadece mach 3 kullanarak 20'den fazla sakal şekli yapabiliyorum.
Melodikamla bir müziği dinleyince araştırmadan çalabiliyorum. Aynısını üç denemede yapıyorum.
deli gibi tepki vermem gereken olaylara karşı hislerimi dışarıya vurmayıp görmezden gelebiliyorum. bunu yapmamın sebebi çevremdeki insanların sağlığını düşünmemle alakalı.
(bkz: insanlardan ışık hızıyla soğumak)
(bkz: her zaman en kötü seçeneği seçmek)

Bir şey daha var. Annem bu özelliğimle hep dalga geçerdi.
(bkz: bilmediğim konu hakkında sayfalarca yorum yapabilmek)
iyiymişim gibi yapabiliyorum.
Hiç duraksamadan 3 paragraflık bir cümleyi gramer hatası yapmadan kurabiliyorum.
Burnumu karıştırınca Hep aynı çap ve gramajda hap yapabiliyorum. Zamanında eczacıbaşı'ndan transfer teklifi aldım babam göndermedi.
boyle seyler:

https://www.youtube.com/watch?v=RE9DuZpFrYM
Garip insanları kendime çekiyorum.
Kredi kartı kullanmıyorum daha da süperi son 2 aydır maaş kartım da yok.
Ben güzelden anlarım.
Popomla iki topu aynı anda sektirebiliyorum..
Nazar değdirip istediğim şeyi kırıyor ya da bozabiliyorum. Veya bakışla bir insanı yere düşürebiliyorum.
aslında tipsiz bir erkek olarak dünyalar güzeli bir kadına kendimi sevdirebilecek ve temmuz ayında şahsımla evlenmeye ikna edebilecek charm yeteneğim var. başta sadece o kız üzerinde yaradı sanırım dedim ama deney olarak kendimi bir kadına sevdirebilme yetimi başka bir kadın üzerinde kullandım ve başarılı oldu. Demek ki böyle bir süper gücüm var. O başka kadın annem bu arada...
bi bakışta yaş tahmini.
Nerde işe yaramaz biri varsa gidip özenle onu bulmam. Hepsi tesadüf olamaz bu kesin benim süper gücüm.