bugün

(bkz: hayat pahalılığı)
Kahveleri kalitesiz .
Eloria ile giderdim fark etmez.
kahveleri daha iyi olan yerel kahve dükkanlarının olması.
Muhtemelen çoğu israil olayı yüzünden gitmez.
Çünkü alkollü içecek satmıyorlar!
Çünkü burada yok.
kıç kıça, dip dibe.. yanından geçerken gülesim geliyor. şöyle gave içtiğin yer ferah, iç açıcı olmalı yahu.
Gereksiz pahalı olması bir yana, lokal işletmeler bana daha sempatik ve sıcak gelmektedir.
ağır abi takıldığım için !..
Yoo hiçte gitmemizlik etmiyorum. Hatta ev de bile kahve içmiyorum sırf gidip kartona adımı yazdırmak için. Adınız beyefendi..
Ment. Ercü-ment
Kendi kahvemi kendim yapmayı seviyorum. Hem makineye dünya para verdim valla. Dışarda kahve içsem kocam bey kızar. O makineyi ne diye aldım ben der. *
Bayağı gitmeyi azalttım,dışardaki oturma alanları ahır gibi olıyor.
Züppe tipler olduğu için.
bana çok kasıntı geliyor öyle yerler huzursuz oluyorum. herkes birbirini kesiyor sikecek gibi bakıyor amacın dinlenmek rahatlamakken daha çok geriliyorsun.
Kahvesinin acı olması, fazla kavrulmaktan yanık kesif tadı, pastalarınıda dandik ve eski bulmam. Keske nescafe gold diye kahve evleri açılsa bence en iyisi nescafe gold.
depremde 5 gün susmaları kar bastırırken bile kimseyi içeri almamaları.
Gereksiz pahalı olması, oraya giden insanları ezik olarak görmem ve son bir buçuk yıldır kafein almama engel bir durum olması.
Pahalı olduğu içindir. Bir kahveye zibilyon verilmez.
Kahvelerini sevmemem. Menşei çok da sikimde değil. Ama tabii ortalıktaki ikameleri de çok farklı değil. istanbul’da yine north art, petra, kronotrop falan gibi butik kalite kahveciler var ama diğer köylerde starbucks ve alternatiflerine razı kalınıyor.

En güzeli avrupa. Her minik cafenin mi kahvesi kaliteli olur…
gitsem sanki ne içeceğim? diyetten dolayı hep americano, hep americano. onu granül kahveyle evde ben de yapabilirim.
evden çıkmaya üşeniyorum. bir de pahalı geliyor. ben daha güzeli olmasa da epey güzelini yapıyorum evde.
gereksiz şişirilmiş balon ve pahalı. ayriyeten dışarıda oturan insanların sigara içmesi beni rahatsız ediyor nefes alacak alan yok. içerisi de tıkış tıkış ve basık.
sohbet etsen kalabalıktan bir bok anlamayacaksın. sikten boktan abartılmış bir yer benim gözümde.
Kahvesi bir halta yaramadığı için. Yıllardır gitmiyorum.
cok tanidik oluyor.