bugün

fenerbahçe-türk telekom basketbol maçı.
turkiye - letonya maci idi. Inonu stadinda 2-2 berabere kalmistik, ilhan mansiz super bir gol atmisti. Ancak macta atilan gollerin 3 tanesi benim uzak oldugum kaleye atilmisti. O zamanki ergen kafa ile " Madem turksun, goster urksun " pankarti acmistik, milliyette bir koseyazari bizi yazmisti. Televizyonda eczanedeki kalfa beni gorup anneme ispiyonlamisti, cunku onlar beni dershanede kampta saniyorlardi. Genclik gidiyor amk ya.
ankaragücü - trabzonspor maçına gittim ve ben bir fenerbahçe taraftarıyım, dolabımda da galatasaray forması var ama imzalı.*
2005 yılında bir tokatspor maçı. Tokatspor-çorumspor maçıydı herhal.
Ankaragücü - adanademirspor.
Babayla gidildigi icin tabi ki bir galatasaray maciydi. skor pek ilgilendirmiyordu beni babamin omuzundaydim mac boyunca cunku , en sevdigim yerde.
bir beşiktaşlı olarak fenerbahçe - akçaabatsebatspor.

senesi 2005 olabilir tam hatırlayamadım.
kayserispor-galatasaray.

gitmez olaydım, ilk copumuda yemiştim götüme*.
Tavşanlı Linyitspor-Ispartaspor maçı.
çocuktum yanılmıyorsam 2000 şubattı galatasaray-ts maçına gitmiştim. zaten ogünden beri gitmekteyim maçlara..
galatasaray- trabzonspor maçıdır. 2012
adanademirspor - denizlispor.
kaf kaf tokat maçı.
sakarya - ankaragücü

bir zamanlar.
şu maçtır efendim : https://www.youtube.com/w...ture=youtube_gdata_player

çok küçüktük o zaman. peder götürmüştü. ilk iki golü atınca sevinçten Çıldırdık, herkes meşaleleri yaktı stad duman altı oldu. öyle ki ufak bir süre maçı göremez olduk. fakat sis bir kalktı, bir baktık ki Hayrettin mallığından iki gol yemiş maç 2-2 olmuş. kahrolduk tabi. bu da böyle bir anımdır.
Erzurumspor-samsunspor maçı. Yıl 1996 falandı her halde. Samsunspor 2-0 kazanmıştı. Hakeme edilen küfürler benim bile hiç aklımdan çıkmadı hakemin unutmuş olacağına hiç ihtimal vermiyorum.
Mahalli lig maçlarına bebek yaşlardan beri babam götürüyor, ancak ilk profesyonel maç akhisarspor - bucaspor maçıydı. Salih uçan'ı ilk kez o zaman görmüştüm, akhisar tribününde olduğumdan kıl olmuştum o zamanlar. Güzel oynamıştı, ve buca 1-0 kazanmıştı maçı.
Ilk basketbol maçım iki sezon evvelki pınar ksk - antalya bsb maçıydı.
bucaspor - beşiktaş. beşiktaş ikinci yarı başladığı gibi gol atmıştı, daha anca kalkıyorduk ayağa, görememiştim*
mustafakemalpaşaspor - afyonspor

3.lig mücadelesi

3-0 yenildik.
biraz derin düşünülürse akla gelecek olan maçtır. *
bursalı olduğumdan dolayı, bursaspor-şekerspor. kuzenlerim götürmüştü. sonuç mu? 6-0 mı ne yenilmişti bursaspor. kuzenlerim bir daha maça götürmedi sonra beni.
galatasaray - trabzon .
sanırım beşiktaş-gençlerbirliği maçıydı.inanılmaz bir kar vardı g.tüm donmuştu ve ayrıca maç sonradan tekrarlandı diye hatırlıyorum.
Fenerbahçe-kayseri.
Sivasspor maçıdır. Rakip takımı hatırlamıyorum o kadar eski.