bugün

grup seks yaparken 120 kilogramlık 2 hatunun altında kalmam.
ondan sonra bıraktım zaten 120 kg ve üstü hatunlara takılmayı.
gezginciyim geçen yaz büyük bir mağaraya tırmandım içine girdiğimde sende gel çok güzel diye haykırıyorken mağarada ayının uyuduğunu fark etmedim oda beni fark etmeden tırmandığım ipi keserek yere çakıldım iyiyim sorun olamadı.
(bkz: oo aksiyon alırım bi dal)

köpek kovalamasıdır efenim.
yavrusunu alıp sevmeye çalıştığım için boynuzlu ve ipini kopararak bana koşan bir keçi ana tarafından kovalamıştım.
13-14 yaşlarındayım. arkadaşlarla tekme tokatın ''simiiiiiiiii...........t'' diye bağırarak oynanan versiyonunu oynuyoruz. tam koruma bölgesinden, birini ebelemek için bir kaç metre öteye ''simiiiiiiiiit'' diyerek ayrılmıştım ki, birden öksürüğüm geldi ve kısa kesmek zorunda kaldım. koruma bölgesine dönmek için arkamı döndüğümde, 4 tane arkadaşım bana doğru koşuyorlardı.

ama en aksiyonlu anım. ergenlik döneminde olmuştur. lisedeyiz. o zamanlar okulun kavgası, gürültüsü eksik olmaz. sürekli bir curcuna vardır. gene bir gün sabah sabah uyku gözlerimden akarken okula geldim. öyle ki bahçeden içeri girmek istemiyorum. bir den okulun üst tarafından aşağıya doğru bir grup çocuk koşuyordu. bende aralarından bizim hasan'ı görünce takıldım onlara, aşağı doğru koşmaya başladım. diğer çocuklar bizim okuldandı ama sohbet etmişliğim hiç yoktu. ben sadece aralarından hasan'ı tanıyordum. bir anda bir ara sokağa gelip durduk. bana doğru baktılar. ben de hasan'a dönüp, ''hayırdır ne var'' diye sordum. hasan da ''bizim kemal'in kavgası var onun için geldik'' dedi. niye bu kadar kişi geldik anlamadım ilk o zaman. derken izbandut gibi adamlar belirdi sokağın diğer ucunda. bir anda afalladım. ''olum siz kiminle kavga ediyorsunuz lan'' dedim hasan'a. adamlar elinde sopalarla, sopayı bırak birinin elinde balta gördüm amk. bu neyin öfkesi, bu kemal denilen çocuk ne yapmış da böyle adamlar geldi. sayıca üstünüz ama bizimkilerin elinde defter, kitap var. adamlarda sopalar, balta falan var. en tehlikeli silahımız rotring kalemdi lan. en azından ucu deler diye. millet defteri atıp. rotringleri çıkardı.* o kadar kavgaya girmiştim ama hiç bir zaman kendimden bu kadar büyük adamlarla kavga etmemiştim. şimdi oradan dönsek, okulda adımız çıkacak, dönmezsek bok yoluna gidebiliriz. ne bok yiyeceğimi bilemedim. neyse bu kemal lavuğuyla diğer gruptan bir kişi başladı konuşmaya. ama ortam o kadar karışık ki biri höt dese kıyamet kopacak. daha fazla bu gerilime dayanamadım, çıkardım belimden browning 14'lüyü allah yarattı demedim, saydırdım. şaka lan şaka, neyse bunlar sonradan tatlıya bağladılar. oradan ayrıldık. ama çok heyecanlıydı. zaten orada bir kavga çıksaydı şu an da ben ahiretten entry girerdim. muhtemelen nickimde bok yoluna giden yazar olurdu.