bugün

Sınırsız uyku kadar güzel bir şey varsa o da yaz tatilidir . Tabi sınırsız uyku yaz mevsiminde mümkündür .
Tatili evde geçiriyorsan çok sıkıcı olabilir.
elbette ki ilkokul döneminde yaşattığı kadar heyecan ve bir o kadar da özlem yaşatmıyor ne lise ne ortaokul donemi yaz tatili. ilkokul bambaşkaydı arkadaş, tatil öncesi resmen kakaladıkları tatil kitabını çözmeden yeni eğitim yılına başlaycak olsak da o calışma kitabının bile yaşattığı hafif gergin mutluluk hiçbir şeyde yoktu. ah ah gıcır gıcır önlük,çanta ve ayakkabı üçlüsünün kullanılacağı günü beklerken yaşanılan sabırsızlığa ne demeli.
Bir türlü gelmek bilmeyen, gelince de çabuk geçip giden bir zaman dilimi.
tatillerin en keyiflisi, en şahanesi. tam anlamıyla gelse de gerçekleştirsek. ayrıca okumakta fayda var;

http://pazarvatan.gazetev.../haberdetay.asp?hid=20500
kimileri için okula gitmediğin zamanlardır yaz tatili.

işte bu alışkanlıktan olsa gerek hem okuyup hem çalışırken dahi, sadece okula gitmediğinde kendini tatilde zannedersin.

yazın sadece işe gitmek insanı rahatlatıyor gibi gelir.

yaşasın yaz tatili.
öğrencilerin tatile girmesi ile bizim 1 ay daha kalıp hesap verdiğimiz, sonra ağustosun 15 inde bir daha gidip 1 ay kadar da hazırlık yaptığımız, sadece 1 aylık bir tatildir. Kayınvaldelerin Didim deki yazlığına gidildiği zaman acaip stresli olur.
sahip olunamayan, özlenilen kafa izni. benim hiç tatilim olmayacak mı anne? biz fakir miyiz? ben fakir değilim!
en sevimsiz yaz tatillerimden biri. yine pc başında geçiyo amk.
kaç yıldır yaz tatiline giriyorum, hepsinde de günde 16-18 saatimi internet başında geçiriyorum. sosyallik 0. pişman mıyım? hayır ama biraz evet.
olmayandır 5 hafta yaz stajı nedir ya?
(bkz: bitsede gitsek)
insanları boşluğa düşürmek için tasarlanmış bir şey gibi.

bu amına koduğumun tatili niye bu kadar uzun lan? şunu 3 parça halinde yapsanız kötü mü olur?
şu zamanlarda çok ama çok çook çok özlenendir.
Ne güzel be olm yat bütün gün camış gibi, aç klimayı, ders yok bir şey yok oh amına koyim. 6 ay kaldı, gel artık lan.
Yapılamadığı zaman bütün yıl depresyon takılmaya sebep olandır.
3 ay aileden uzak olmak gibi mükemmel bir olayı vardır.
3 ay aileyle beraber olmak gibi güzel bir olayı vardır.
şu hayatta öğrencilerin en büyük lüksü.
bir önceki yaz tatilinizden bu senekine kadar geçen 1 yılın stresini, yorgunluğunu, yaşanmışlığını atmanızda büyük rol oynayan tatildir.

takriben 5-10 gün arası sürer.

belli bir otele, tatil köyüne falan bağlı kalarak bütün tatili yatış pozisyonunda geçirmeye tamamen karşıyım.

bu yıl ailemle geçirmeyi planladığım tatil şu şekilde;

1. gün çanakkale gelibolu
2. gün edirne keşan
3. gün edirne erikli (keşan'a bağlı) (7-8 sene önce gitmiştim harika bir plajı ve denizi var. ölmeden önce görülmesi gereken yerlerden. maldivleri andırıyor *)
4. gün tekirdağ marmaraereğlisi
5. ve 6. günler istanbul adalar madalar (çok yoğundur gerçi ama istanbul'u severim)

6. günün sonunda eve dönüş.

herkese sağlıklı ve mutlu günler dilerim...
kimisi için böyle bir şeydir.

görsel

hüğğğğğ...
Artık hiçbir şey ifade etmiyor!
Her şey anlamını kaybetmiş durumda!
Az kaldı, bitiyor... Sevdiceğim gözümün önünde bildiğin eriyor... Kolundan tutup "gitme kal" da diyemiyorum...
Bitsede siktitigmin liseli ergenleri artik okullarına falan baslasa amk. Su sozlukten bu yaz aylarinda nasil nefret ediyorum lan anlatilmaz sovulur!
Uzun olması dışında en berbat tatil türüdür.Lan pişmenin nesini seviyorsunuz
Tüm tatil boyunca yatdığım tatil.