bugün

yasemin çayı ve yeşil çayın birleşmesi ile elde edilen tarifsiz güzellik. başlı başına yasemin çayı hafifliği, kokusu ve dinlendirici özelliğiyle çay aleminin en başarılı üyelerinden biridir zaten. işte bu başarının yeşil çayın faydalarıyla birleştiğini düşünün. hem yeşil çay gibi sağlıklı, hem de tadı iğrenç değil; aksine inanılmaz güzel. kokusuna diyecek bir şey yok zaten... şiddetle tavsiye edilir.

not: yasemin aromalı poşet yeşil çay gibi aptal şeyler almayın ama. bizzat doğal yeşil çay ve yasemin çayı yapraklarının karışımını alın, kendiniz demleyin.*
Doğadan'in piyasaya sürdüğü sallama poşeti sakın ola ki almayın. Kokusu çok güzel fakat sallama poşetin ipinin tadını almış gibi garip, çiğ, sulu, saçma bir tat hissettim. Ya da gazete kağıtlarını sıcak suya atmisim da bekletip suyunu iciyormusum gibi. Uzun lafın kısası, kötü.

Doğuş Mistik chai'den şaşmamalı insan eger illa sallama çay icecekse.
icimi sade yesil caya gore daha hostur. Kahve fincaninda icerken benim gibi 4 kup seker atmazsaniz sagliklidir da.
harika birşey ulan bu.
Rahatlatır. Pamuk gibi olursunuz. Yasemin çayının inanılmaz sakinleştirici etkisi vardır. Kafasına vur ekmeğini al moduna girersiniz.
Diyetimin tatlı unsuru.
Üzerine yasemin esansı damlatılmış Çiçek yiyorum hissi vermiştir.

Bunu şimdi kim neden ve nasıl seve seve içer bilmiyorum.

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)

Edit: arkadaşlar kafası sonradan geliyor. Devam.
En sevdiğimdi.
Doğadan’ın büyülü bohçasında vardı tek içen bendim galiba, bulamıyorum artık.
beğenmediğim çaydır.
yeşil çay, tamamdır. yasemin bu durumda bir ekstradır.