bugün

artık yarmayan birçoğu gerek mantalitesi gerek yaratılış biçimi bakımından standart ve klişe haline gelen iletilerdir. siz de bunları burda paylaşıp da küçk düşmeyin.
16 yaşındaki kuzenim yanımdaykeb facebook'a girmişti, açar açmaz çok yakın bir arkadaşı

"pişt, napıyon lan kişiliğini siktiim" adlı mesaj ile yarılmam gerçeğini taşır.
bazıları yarmasa da ilginç olanlardır:

--spoiler--
'aşkım' dedi.. 'efendim' dedim.. 'beni aldatıyor musun?' dedi.. 'hayır onu aldatıyorum' dedim.. afalladı..!
--spoiler--
süpermiş.

http://galeri.uludagsozlu...acebook-iletileri-556014/
dayıdan 25 yaşındaki kızcağızın profil resmine: ''amanın benim yeğenimmiş buda''

buda derken şu kutsal buda'dan bahsediyo anladığım kadarıyla.
Ciguli'nin gözleri gibi hayat , bir pörtlüyor bir soluyor...
Ronaldinho'nun Beşiktaş'a transferinin tamamlaması nedeniyle PFDK Ronaldinho' ya 3 maç ceza verdi.
Çocuk : Baba kadınlar neden hep erkeklerden daha çok zevk alırlar
Baba : Bak evlat sex burun karıştırmaya benzer burun her zaman parmaktan daha çok zevk alır

Çocuk : Peki kadınlar adet gününde neden sex yapmak istemezler ?
Baba: Senin burnun kanarken burnunu karıştırmayı ister misin ?

Çocuk : Peki ya erkekler onlar neden kondom takıp sex yapmayı sevmezler
Baba : Elinde eldivenle burnunu karıştırmayı istemezsin heralde

Çocuk : Son sorum . Kadınlar neden tecavüzü hiç sevmezler
Baba : Biri gelip senin burnunu karıştırsa hoşuna gider mi ?

Çocuk : Harikasın Baba !!
Zenginlerin bunalımına da hastayım.
Elinde viski ağzında puro Boğaz'da teknede denizin ortasında bunalıyor p*zevenk.
Benim hayalim onun dramı.
(bkz: durumumuz yoktu güncelleyemedim)
ağlarsa anam ağlar, Gerisi kablosuz ağlar ve mobil ağlar diye ikiye ayrılır. Bir de ninja kaplumbağalar var ama onun konumuzla bir ilgisi yok.
aynen yazıldığı gibi kopyala yapıştır yapıyorum. imlası bozuk bir arkadaştan geliyor.

''Önce espiri yapıp espirime gülüyorum.sonra gülüşüme gülüyorum ,sonra ben niye gülüyorum diye gülüyorum O derece yanlızım.''
eskiden sofraya otururken besmele çekilirdi, şimdi fotoğraf çekiliyor.
Arkadaşlar otogaza 15 kuruş indirim yapılmış, hükümet araba misali daha ileri itmek için biraz geri çekip güç alıyor.
"oğlumuzu ne savcılar ne hakimler istedi de vermedik."

sol gazetesinin manşeti ama bildiğin ileti gibi.
ve güzel.
istanbullu : ay ankara'da deniz yok nası yaşıyosunuz ya?
ankara bebesi : balıkmıyız la biz
Aldığım Ah'ları ne mi yapıyorum? Biriktirip Ahahaha.. Olarak kullanıyorum, sizde yapın işe yarıyor.
Kızlar sevgiliniz sizinle buluşmak istemiyorsa hemen başka biri varmı diye şüphelenmeyin, belki parası yoktur diye şüphelenin am#.
Keyfim Bana Kalsın ,
Kahyası da Arkamdan Dümen Çevirenlere Kaysın . . !
"adana'da durdurulan iki otobüsteki muhimmatları ortaya çıkartan bomba uzmanı 2 köpeğin görev yeri değiştirildi:)"
sanirim bir kadina ofsayti anlatmak, Burak Yilmaza anlatmaktan daha kolay.
boşanmaların tek sebebi evliliktir.

Sabri Reyiz'den.
+ durumumu beğenirsen bütün derslerin 5 düşsün.
- ben üniversite okuyom en yüksek aa düşüyor.
+ pardon abi sana baba diyebilir miyim?
- de tabi ama durumu beğenmem.
+ babama söylicem seni.
- ananın...
yarmasa da güldürmüştür.

" az önce eski sevgilime seni unuttum diye mesaj attım. 'sen kimsin kardeşim ben osman' diye mesaj geldi. numarasını da unutmuşum lan! "
"bazen evi temizlemek yerine yakıp kurtulsam mı diyorum, hem mikrobu kırılır." yazan bir ev hanımı. *