bugün

"rus kızı mı, yoksa türk kızı mı?" diye sorsalar hiç düşünmeden türk kızı derim. çünkü düşünürsem rus kızı derim...

edit: bizim kezbanlar rahatsız haliyle...
At anne lazım değil her şeyi at beni de çöpe at. * *
"geçen gün yine sevişiyorum, karşıma iki tane delik çıktı, çok şaşırdm açıkcası."
Bugün 21 aralık 2012 kiyametinin yıldönümü. Hepimizi saygıyla anıyoruz.
Şöylee ağız dolusu SANA KURBAN OLURUMM AŞKıMMMM diyen oldu mu? Olmadı mı,sıkıntı yok, kahve içelim bana da olmadı. *
"Benzin olmuş 5.03 TL. Kızlar bence artIk marka model ayırt etmeyin, marş basıyosa binin gitsın."
Fethullah Gülen, dün "Haram yiyenin ocağına ateş düşsün" dedi, şikeci Fener bugün hem futbolda hem basketbolda yenildi.

Bismillahirrahmanirrahim...
not:fenerbahçeliyim ama güzel .
türk usulü tamirat'e ayrılır.
1- içini açıp üflemek
2- cihazın üstüne vurmak
3- kapatıp açmak
4- kaldır at
--spoiler--
Sigara paketlerinin üstünde çürümüş ciğer resmi var da,Cips paketlerinin üstünde niye büyümüş g..t resmi yok.
--spoiler--
bedduaya sormuşlar nereye diye ; sana ne be yarrağım demiş.
Ebru gündesin ucagına el konulmus.
Allahım sen kadına sabır ver.
Kendimden biliyorum, ucaksız yasamak cok zor.
dersaneye gitmedigi icin leopar tarafindan yenilen yavru ceylan belgeseli - az sonra stv'de ...ne güldüm ama.
yetişkin bir bakan yavrusu günde 4.5 milyon dolar yiyebilir.
"patrona "yeni araban çok güzel" dedim. "eğer kendine hedefler koyar, çok çalışır ve iyi iş yaparsan öbür sene daha iyisini alabilirim" dedi." *
kızlar yolda yürürken, yakışıklı biriyle çarpışınca ''önemli değil '' tipsiz biriyle çarpışınca ''önüne baksana öküz'' diyorlar.

edit: hangi kategoriye girdiğimi bulmak için yarın bir kızla çarpışmalıyım.
"800 tl asgari ücret alan adamın, 80 milyar tl'lik yolsuzluğu savunup, hapse giren rüşvetçi iş adamının 12 milyon tl'lik uçak aldığı eşinin ağlayışını izleyerek, program yapımcısına milyon tl'leri kazandırdığı; matematiği zayıf, kimyası bozuk, coğrafyası umut fakiri, vicdan muhasebesinden yoksun sevgili ülkem hak ettiğini yaşamaya devam ediyor.
show must go on..."
--spoiler--
Bu herif geberip, gömüldükten sonra jandarma aylarca mezarı başında nöbet bekleyecek. Çıkarıp da s...kmesinler diye...
--spoiler--
muammer güler: boynumuza! ilmeği geçirdiler
SON DAKiKA !
Polisin Tatlıses'lerin evine yaptığı baskında ido'nun kaşları arasına gizlenmiş 2 milyon dolar bulundu.
biz muhafazakar bi aileyiz, ezan okununca evde televizyonu kapatır fişini çeker ana şarteli indiririz. Edisonu bulsak sikeceğiz yani o derece.
Film çekme demiyorum,Hobbit olarak yine çek.
mahallemdeki kedilerin geneli siyah-sarı, siyah-beyaz, siyah-gri bi siyah kedi var çok sağlam çalışıyo şerefsiz.
Marketten dondurma çalarken yakalanan fakat içinden çıkan bedavasının hakkı olduğunu savunan çocuk Fenerbahçelidir.
"SON DAKIKA! Polisin Tatlıses'lerin evine yaptığı baskında ido'nun kaşları arasına gizlenmiş 3,5 milyon avrö bulundu.."
- adın ne?
- nimet. Senin adın ne?
- coşgun.
- peki neden espri yapmıyorsun?
- nimetle şaka olmaz çünki.