bugün

ellerimde çiçekler, kapında sırılsıklam görürsen bir gün şaşırma. kalk bir çay koy, havlu ver ne bileyim, böyle ortalarda bırakma.
--spoiler--
Sırf sapı var diye tavayı bulaşık sepetindeki çatal-bıçak-kaşık yerine koyan sevgili annem.. evet evet sen. seni seviyorum!
--spoiler--
dünya'daki tüm mallara sesleniyorum: ölümden korkmayın!zira dünya malı dünya'da kalır...
okeye yancı aranıyor....
tüm dersleri zayıf olan çinli öğrencisinin karnesine "çin malı" yazdı...
2025'e kadar "iyiyim".o yüzden nasılsın diye sormayın artık o zamana kadar...
dini korku filmlerine alet etmeyin artık! laik korku filmleri istiyoruz...
biz seninle müge anlı'nın saçı gibiydik, aynı kafada fakat hep ortadan ikiye ayrık.
duydum ki asimo ölmüş..üşüyoruz asimo reis!..
-ofh buqhun itibariyhle sefqiLimdeNN ayRılmıshhh ßuluNuyoRuMMMM
-sefqilim sheni shook ösSLedhim nea Olur dönnn
-hayııırrr.. bu ayRılık iqimiz ichin de daHa iyi olacaahhk. sheni F€ysimden silmeqq zorundymmm
-hoschakaL qüzeL qözLü meleqim

(bkz: allah belanızı versin)
ama aynen böyle oldu.
"Ağaç ev yapalım mı baba?" dedim. "Git odana otur ders çalış keraneci." dedi. içimdeki Amerikan öldü.
allah'tan mal mülk istedim. sanırım ''mal'' kısmını biraz yüksek sesle söyledim; yağdiriyor !
Sigara içmek yasaktır. "Cezası 69"
ileti (murathan): yaşasın götümden petrol çıktı artık zenginim artık.

cevap (ata): amerika isker yakında götünü demedi deme!.

bonus :

ileti (ilknur); benim babam bitanedir abi.

cevap (ilayda): bi tane olmasaydı orospu çocuğuolurdun kanka .
sevgililer gününde kız arkadaşına oyuncak ayı alan çocuk; ileride yapacaklarımın teminatıdır mantığıyla kartvizitini vermiştir.
Bir annenin en yapmacık halini,misafirliğe gelen çocuğun halıya döktüğü çayı temizlerken "amaaan ne olucak sanki" derken görebilirsiniz.
Başkasının evinde bir kanalın kumandada farklı numaralandırılmasını garipsiyorum. 1'de ATV olur mu lan hiç? Doğaya ters
mehmet'in sağ eliyle ilişkisi var.

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
Neden kmse bana msj atmiyo illa smsimin mi olmasi qerekiyo yaa :(:

az önce ; engelleyip sildim.
dun yogun bakim, bugun yoğum bakin.

(bkz: sen nesin lan)
ey türk erkeği, sen 1975 yılında, semiha yankı eurovizyon'da "sevişmek 1 dakika" diye tüm dünyaya haykırdığında bittin olm.
değil erosun oku, zeusun şimşeği girse götüne sen aşktan anlamazsın..
Dersmiz ameloji. Nasıl amele olunur? Amele olunmaz amele doğulur. Her günah yazılır amele, emele değil amele bak. Winstonu bırak dön camele.
Hızlı okuma tekniği ile "Savaş ve Barış"ı bitirdim; sanırım olay Rusya'da geçiyor.
karşıdan karşıya geçer gibi sev beni: önce bana, sonra bana, sonra yine bana bak.