bugün

"iyi bir mantar yerseniz belki şirinleri bile görebilirsiniz" hell yeah !

master degree benden geliyor,

"cCc Mushroomlar Öööölmezz Mushroomlarr Ölmezzz cCc"
intiharı haram kılmasaydı dinim ben gözlerine bakmayı da bilirdim.
yarılanı siksinler.
Real Madrid, Messi'nin bebeğini kaçırıp büyütmesi içün Sabri Sarıoğlu'na 8 milyon dolar teklif ett
Muhteşem Yüzyıl'ı Kavak Yelleri'nin senaristi yazacakmış.. Artık Sülüman Pargalı'ya, Malkoçoğlu Daye Hatun'a, Papa Hürrem'e hallenir.
Hani düşünmüyo değilim,acaba o mesajlari 10 kisiye göndermedik diye mi bu durumdayiz lan?!
tff, el clásico'yu izledikten sonra "süper final"in ismini, "çok da süper değil, eh işte final" olarak değiştirdi.
maç şöyle olsaydı, böyle olurdulu ileti.
Itle köpekle olmaz bu işler Teriiiim
--spoiler--

Facemi çalan kişi sana sesleniyorum xD bısey yapamadn geri aldım dimi kıyamam sana ya xD boşu boşuna ugraştırma beni bi daha vakit kaybettiriyosun ama olmuyo ki böyle xD

--spoiler--

Tanım: oksijen ziyanı.
-Abi o mont biraz büyük gelmiyor mu sana?

+Little big'den aldım zaten oğlum. (bkz: felç)
Tutmuş bana 'hayatımı siktin'sürekli diyor. ulan sanki benim hayatım bakire . . . *
-ama bizim uefa kupamız var
(bkz: buse terim)
Rujunu tattırmasaydın, rimelin akmazdı...
Bana'Seni seviyorum ama.. ' diyorsun ya,ben senin 'ama'na koyayım (:
Ne güzel eskiden 2'ye ayrılıyorduk. Şimdi ise 4'e; kadınlar, erkekler, victoria's secret mankenleri, biscolata erkekleri.
Kış gelir "kış geldi sevgili bulmak lazım", Yaz gelir "yaz geldi sevgili bulmak lazım"... Ne demiş şair: mevsimin suçu yok, sen abazasın o.ç
Topun başında Sabri Reyiz varsa en güvenilir yer kaledir.
"Ee bugün bayram değil mi, namaza gitmiyo muyuz?"*
--spoiler--
3 kere gelip 2 gol atana BAL deniyorsa,30 kere gelip 1 gol atana MAL denir
--spoiler--
Cinconun Sponsorları Acil müdahale için MEDiCAL PARK,koyduklarımızı taşımak için YURT iÇi KARGO,anı ölümsüzleştirmek için NiKON ! *
kadının önüne dünyayı sersen: "şu tarafa sersek daha iyi olmazmıydı" der.
--spoiler--
Bir öğrecinin dramı; Ajdar'ın bitirdiği üniversiteye girmek için çalışıyorum.Allah belamı versin...
--spoiler--
içimdeki seste olmasa ben kimle dertleşecem lan? iyi ki varsın içimdeki ses.
Birileri keyfimi kaçırdı, şimdi de fidye istiyorlar...