içim yanıyor lan. ne yazsam nasıl yazsam kie ne yazsam bilmiyorum. aq ben böyle hayatın ya.

3 senedir belçika'dayım, ve ailemi 3 senedir görmüyorum. kamera da hasret gidermeye çalışıyoruz. 3 sene sonra yani şimdi nihayet tatil için gerekli işlemler halloldu ve doktor izin verdi. arkadaşımla aabayla türkiye'ye yani ailemin yanına gideceğiz.

bir çok planlar yapılmıştı normalde bugün yani pazartesi günü yola çıkacaktık, ancak arkadaşımın yeğeni de bizimle gelecekmiş o yüzden çarşamba gününe kalmıştı. şimdi bunun salaklıkla ne alakası var dediğinizi duyar gibiyim. arkdaşımın kuzeni türkiyeye tee 1. ayda gideceği belliydi. yani 1. ay da biliniyordu ki arkadaşı bu sene bizimle birlikte yazın türkiyeye gelecek.

neyse efenim dedik çarşamba günü gidiyoruz oley, valide hanım dün en sevdiğim böreklerden yapmıs ben beliyorum diye, ıspanaklı börek ve su böreği... ancak evdeki hesap çarşıya uymadı ve evet arkadaşın kuzeninin pasaportu yokmuş ve bugün pasaport için başvuru yapmış! insan bu kadar salak olabilir mi allah'ım delirmek üzereyim , isyanlardayım. yahu bre salak adam pasaportun olmadan bizimle nasıl gelmeyi düşünüyordun ? yahu aklım hayalim almıyor ya. ben 2 saat önce annemlerle konuştum geliyoruz çarşamba sabahı yola çıkıyoruz dedim, şimdi telefon açıp nasıl söylerim ya gelemiyoruz 10 15 gün daha beklemeniz lazım diye.

yapılan ven büyük salaklık insanlara güvenmekmiş.
Dün akşam yaptığım salaklıktır.
Saat gece 02:00, araba ile bir eğlence mekanından dönülmektedir. Polis çevirmesine girilir.
Polis: -iyi akşamlar, alkol aldınız mı gençler?
Ben: -Hayır ben almadım.
Polis: -Tamam, makinede bakacağız, ehliyet ve ruhsat lütfen.
Ehliyet ve ruhsat polise verilir. Polis ruhsatı açar:
-Bu aracın muayenesi birinci ayda dolmuş, araca işlem yapacağız, eğer daha önce işlemi varsa aracı bağlayacağız, kenara alın.
Araç kenara alınır, moral bozulur ve aracın ne zaman muayenesi yapıldı diye düşünülmeye başlanır. Bu sırada arka koltukta uyumakta olan arkadaş uyanır:
Arkadaş: -Ne oldu lan?
Ben: -Polis çevirmesi olm, aracın muayenesi yokmuş, aracı bağlayacaklar.
Arkadaş: -Ne muayenesi a.q. ya senin araba 2010 değil mi a.q.?
Araçtaki herkes dumur, olayın açıklandığı polis dumur. Muayenesi 2013'e kadar geçerli arabayı muayeneden bağlatıyordum neredeyse ya, hala inanamıyorum bu kadar salak olabildiğime!
şuan şu saniye olmuştur...arama kısmına inci sözlük yazdım enter tusuna bastım sol framede tüm baslıklar inci sözlük oldu tabi olayın bas kahramanı salak ersan bunun farkında değildir ve 01 09 2010 gecesi inci sözlük saldırısı başlığındaki (#9242210) entryi okur...okur okumaz inci sözlügün gerçekten saldırı yaptıgını sanar monitörün fişini çeker.
tv de ailece dizi izlenir. ailede değil alkol kullanmak alkolun lafı bile kolay kolay yapılmamaktadır.çocuklardan biri alkol alacaksa da o gece eve bol naneli sakız çiğneyerek döner durum farkedilse bile konu hiç açılmaz o kadar tabu halini almıştır yani alkol. neyse konumuza dönelim... dizi izlenirken ekranda rakısından kocaman bir yudum alıp afiyetle sanki su içiyormuş gibi içen bir karakter gözükmektedir.
- ayyy nasıl içiyo ya onu iğrenç tadı yaaaa!!! denir gaflet ve delalet içinde.
bütün bakışlar size çevrilir. siz sadece şu cevabı verirsiniz: "hi hi hi" ( başka ne denir de durum kurtarılır bilemedim ben)
sözlükte reşat nuri'nin yaprak dökümünden bahsedecekken, yaşar nuri'nin yaprak dökümünden bahsetmektir. tam farkettiğim anda benle aynı anda farkeden dakik yazarlarımız tarafından mesaj yağmuruna tutulup hem salaklığına hemde rezil oluşuna gece gece yarılmaktır.
sevgili uğruna, elinizde valizinizle ve şemsiyesiz yağmurda fırtınada trafikte anadolu yakasının en ücra yerinden tüm dolmuş metro otobüs hatlarını kullanarak avrupa yakasının en ücra köşesine gidip, indiğinizde daha buluşmadan telefonda kavga edip, aynı şekilde yine elinizde valizinizle yine tüm ulaşım trafik ve yağmur sıkıntısını çekerek geri dönmek.
sanırım bu "sevgili adı altındaki kazmanın neden olduğu saçmalıklar" başlığının altına yazılmalıydı.herkesten özür dileyip; hıncımı çıkarmak için yaptığım bu paylaşımda kendimi yanlış başlığa rağmen affediyorum.
uykusuz bir gece ve uzun süren mesai sonrası arkadaşlarla bir avm ye gidilir*,sigaramın bittiğini fark edip kipa'ya sigara almaya gidilir.ara sıra mentollü de içtiğimden bu yeni çıkan patlamalılardan kullanırım*.kullandığım sigarayı da bulamadığımdan diğer sigaralara göz gezdirilir.en son marlboro'nun mentollüsünü önenir kasiyer bayan ve benim uzun süren uykusuz ve yorgun bünyem kendine yakışmayan bir lafı sarfeder bayana;
bunlarda patlamıyo ki a.ına koyiyim.
uzun süredir birlikte olunan sevgilinin ailesi ile tanışılacaktır. tanışmaya gitmeden önce sevgili ile beraber parfüm almaya gidilir. ikimiz de aynı parfümü bileklere sıkar ve o standart parfüm beğenme işlemini gerçekleştiririz. ardından hiçbir şey olmamış gibi sevgilinin ailesi ile buluşulacağı mekana gidilir. tam kapıdan girerken olayı ayıkan ben için iş işten geçmiştir. sevgilinin ailesinin yanına ikimizden de ağır bir şekilde gelen erkek parfümü ile gidilmiştir. yanyana oturabilmek için dua edilir. böylelikle kokunun kimden geldiği anlaşılmaz diye düşünülürken o çaresizlik ifadesi ile sevgili ile karşılıklı oturulur. ardından ise sevgilinin annesinden gelen korkunç sorunun ardından ilginç bir surat ifadesi ile şimdi sıçtığımızın resmi verilir.

+ Bu parfüm senden mi geliyor. (kızına dönerek)
- err... evet anne "fare"ye parfüm beğendik de.
+ hmm... anladım. (kinayeli bir ben bunları yemem bakışının altında ezilen bir ben.)

bu salaklığımdan dolayı olsa gerek annesi benden hiç hoşlanmaz sözlük. bu da böyle sağlam bir salaklığımdır.
sevdiğini söyleyememek..daha büyüğü yok, yok, yok..
asansör beklerken gördüğünüz komşunuz olan yaşlı teyzenin bir anda elini öpmek için yeltenmek ve öpmek. bu durumda kadın neye uğradığını şaşırır ve siz de el öptükten birkaç saniye sonra bunu yaptığınıza inanamazsınız, ilerleyen saatlerde ise neden yaptığınız üzerine derin düşüncelere dalarsınız.
boş ana denk gelmek bu olsa gerek.
sevdiğin kıza bir türlü açılamamak.
tuvalette kapıyı çalan çocuğa "boooş" denmesi üzerine çocuğun kapıya döşenmesi.
*
Burçlara inanılmadığı halde hergün günlük burç yorumlarının okunup acaba bugün tutar mı demek. Lan inanmıyorsun ne diye okuyorsun anten herif derler adama hacı.
blackberry i yeni almışım daha yeni yeni alışıyorum dedim ulan şu whatsupp da ne ki bi kurayım.
herneyse kurdum 1 2 gün öyle yazıyolar cevap veriyorum vs. lan bigün baktım server diye birinden bi mesaj geldi ingilizce bişi lan amına koyayım diyorum bu bizim üniversitedeki hoca olmasın sonra diyorum lan o cins herif nerden bulcak beni (okulda server adında bi hocamız vardı) her neyse biraz ekrana baktktan sonra çözdüm olayı, meğer... meğer...
ergenlik dönemindeki yaptıklarım şimdi aklima geldi de bin pişmanım.
birçok şey var yaptığım. ama şirketin arabasıyla şirketin diğer arabasına vurmam en büyüğüydü sanırım. müdürün ''oğlum sen salak mısın'' demesini unutamıyorum.
Yakın Arkadaşınıza aşık olmayın ya da aşık olduğunuz kadına yakın olmak için onunla yakın arkadaş olmayın.
Insanlara fazla değer vermek.net en büyük salaklıklıktır.
Çok küçükken balığıma köfte vermiştim, ölmüştü sonra tuvalet kağıdına kefenleyip parka gömmüştük. Çocuktum küçüktüm ama hala aklımdan çıkmaz :/ :/
Biri için yıllarca şiirler yazıp, gözyaşı döküp geceleri uykusuz kalmak salaklık değil de nedir?
gerceklesmiyecegini dusunup hayallerimizden vazgectık gerisinin ben a.... k....
Motorsikletin kontagini üstünde unutup 3 gün şehir dışına çıkmak gibi salaklıgım vardır.
Sabah 7 de kalkıcak olmama rağmen uyumamak bu saatte uyumamam.
görsel
Hayatta tanıdığım herkesi kendim gibi sanmam. Herkes ince fikirli gibi, herkes herşeyi her zaman düşünür gibi yaşadım onca yıl. Gözüm açıldığında çok canım yanmıştı.. artık kolay kolay birilerine güvenmiyorum.