bugün

Ergenken sevimli görünmek için boyumu 4-5 cm kısa söylüyordum, hayır sanki gerçek boyum çok uzun da..*

işin ilginç yanı buna rağmen olduğumdan da uzun sanıyordu herkes beni ve bu halen böyle, minnoşluk bana haram.
Cebimdeki telefonu aradım yarim saat boyunca. Vitaminsiz kaldım herhâl.
Elektrikler kesilince, "nasılsa bilgisayar kapandı, gidip TV izleyeyim" demek.

Hatta ve hatta TV yi de açamayan bünyenin, bari kahve içeyim deyip, ketıla su koyması.

Yahu elektrik yok, yok, gitti, idrak et artık!
Ben değil, bir arkadaş.
bir keresinde sevmiştim.
Taşak kokusunu önlesin diye ilgili bölgeye deodorant sıkmak. Amk cehennem gibi yandı durdu 10 dakika.
hangi birini yazayım a*k.
O hatuna gidip benimsin demiyecektim. Benimsin dedim alayına verdi kahpe. Eğer elinde olduğunu farkederse herşeyi yapar. Kesin bilgidir.
Hayatta tanıdığım herkesi kendim gibi sanmam. Herkes ince fikirli gibi, herkes herşeyi her zaman düşünür gibi yaşadım onca yıl. Gözüm açıldığında çok canım yanmıştı.. artık kolay kolay birilerine güvenmiyorum.
görsel
Sabah 7 de kalkıcak olmama rağmen uyumamak bu saatte uyumamam.
Motorsikletin kontagini üstünde unutup 3 gün şehir dışına çıkmak gibi salaklıgım vardır.
gerceklesmiyecegini dusunup hayallerimizden vazgectık gerisinin ben a.... k....
Biri için yıllarca şiirler yazıp, gözyaşı döküp geceleri uykusuz kalmak salaklık değil de nedir?
Çok küçükken balığıma köfte vermiştim, ölmüştü sonra tuvalet kağıdına kefenleyip parka gömmüştük. Çocuktum küçüktüm ama hala aklımdan çıkmaz :/ :/
Insanlara fazla değer vermek.net en büyük salaklıklıktır.
Yakın Arkadaşınıza aşık olmayın ya da aşık olduğunuz kadına yakın olmak için onunla yakın arkadaş olmayın.
birçok şey var yaptığım. ama şirketin arabasıyla şirketin diğer arabasına vurmam en büyüğüydü sanırım. müdürün ''oğlum sen salak mısın'' demesini unutamıyorum.
ergenlik dönemindeki yaptıklarım şimdi aklima geldi de bin pişmanım.
blackberry i yeni almışım daha yeni yeni alışıyorum dedim ulan şu whatsupp da ne ki bi kurayım.
herneyse kurdum 1 2 gün öyle yazıyolar cevap veriyorum vs. lan bigün baktım server diye birinden bi mesaj geldi ingilizce bişi lan amına koyayım diyorum bu bizim üniversitedeki hoca olmasın sonra diyorum lan o cins herif nerden bulcak beni (okulda server adında bi hocamız vardı) her neyse biraz ekrana baktktan sonra çözdüm olayı, meğer... meğer...
Burçlara inanılmadığı halde hergün günlük burç yorumlarının okunup acaba bugün tutar mı demek. Lan inanmıyorsun ne diye okuyorsun anten herif derler adama hacı.
tuvalette kapıyı çalan çocuğa "boooş" denmesi üzerine çocuğun kapıya döşenmesi.
*
sevdiğin kıza bir türlü açılamamak.
asansör beklerken gördüğünüz komşunuz olan yaşlı teyzenin bir anda elini öpmek için yeltenmek ve öpmek. bu durumda kadın neye uğradığını şaşırır ve siz de el öptükten birkaç saniye sonra bunu yaptığınıza inanamazsınız, ilerleyen saatlerde ise neden yaptığınız üzerine derin düşüncelere dalarsınız.
boş ana denk gelmek bu olsa gerek.
sevdiğini söyleyememek..daha büyüğü yok, yok, yok..
uzun süredir birlikte olunan sevgilinin ailesi ile tanışılacaktır. tanışmaya gitmeden önce sevgili ile beraber parfüm almaya gidilir. ikimiz de aynı parfümü bileklere sıkar ve o standart parfüm beğenme işlemini gerçekleştiririz. ardından hiçbir şey olmamış gibi sevgilinin ailesi ile buluşulacağı mekana gidilir. tam kapıdan girerken olayı ayıkan ben için iş işten geçmiştir. sevgilinin ailesinin yanına ikimizden de ağır bir şekilde gelen erkek parfümü ile gidilmiştir. yanyana oturabilmek için dua edilir. böylelikle kokunun kimden geldiği anlaşılmaz diye düşünülürken o çaresizlik ifadesi ile sevgili ile karşılıklı oturulur. ardından ise sevgilinin annesinden gelen korkunç sorunun ardından ilginç bir surat ifadesi ile şimdi sıçtığımızın resmi verilir.

+ Bu parfüm senden mi geliyor. (kızına dönerek)
- err... evet anne "fare"ye parfüm beğendik de.
+ hmm... anladım. (kinayeli bir ben bunları yemem bakışının altında ezilen bir ben.)

bu salaklığımdan dolayı olsa gerek annesi benden hiç hoşlanmaz sözlük. bu da böyle sağlam bir salaklığımdır.