bugün

Yarışan kızlar o kadar canhıraş yırtınıyorlar ki tecavüzden kaçma oyunu mu oynuyorlar diye gidip baktım.
iki çift sıradan insan ve iki çift cast elemanı arasında dönen tuhaf program.
cast elemanların repliklerini yazan kişiyi başarılı buluyorum. oyunculuk da genelde iyi. diğer iki çiftin cast olduğunu anlamayan kurban çiftler bazen gaza gelip birbirini yiyiyor. üzücü.
şöyle düşünün. bu ekonomik krizde hiçbir tv kanalı her hafta bir çifte araba vermez. yok öyle bir türkiye. hiçbir zaman olmadı.
Gavat dolu program. Millet karısını sergilemeye ne kadar meraklı yahu.
bu çiftlerin arasında büyük ihtimalle (bkz: swinger) ilişki dönüyordur..

yayın bittikten sonra biribirini zikiyorlardir kesin...
insanların bir araba uğruna şekilden şekile girdiği yarışma programı.
Arabaları harbiden veriyorlarsa, paranın suyunun nerden geldiğini merak ediyorum.
her rasladığımda yapamaz olasınız dileğini tekrarlamak zorunda kaldığım tv programı.
Ben bilmem eşim bilirin halefidir.
(bkz: ruskekosu) sevgilimle katılmak istediğim yarışma. Kazandığımız arabayı da bozdurup parasıyla bazı arkadaşların beyin nakli ameliyatlarının ücretlerini ödeyeceğiz. (bkz: beyin şart)
Hayatımda gördüğüm en gerizekalıca şeylerden biri. Türkiye de milletin zekasıyla her şekilde dalga geçiyorlar.
Çiftlerin kendini üç kuruşluk araba için rezil rüsva ettiği bir program..
görsel
Araba alacam derken boğazına tepe tepe yemeği ölecek olanların yarışması. Bu kadar zor olmamalı bazı şeyler.*
ekranda "ben trabzon erkeğiyim, tuttuğum takım da trabzonspor" diyen bazı adamların eşlerini programda milyonlara gösterdiği ve oyun oynattığı program.
En iğrenç tv programlarından biridir. Evet.
Merve lere o kadar çok ders çalışmaya giden varki.
Bunun sonucu.
Bir kadının şu an canlı yayında orospu olduğunu anlattığı program. Enteresan.
amk her hafta
ya diyarbakırli kürt
ya rizeli trabzonlu laz
ya nevşehirli alevi..
sanki memlekette başka kesim yok..
- hadi aşkım beni başkasıyla düşün!!

oh yeah, al arabayı aşkım, miktir beni ama al o arabayı.

https://www.youtube.com/watch?v=5gVvKJVETiQ
Babamla izlediğimiz program.

Adam tanışma hikayelerini dinlemek için beni susturuyor çıldırıyorum kdkdkd.
(yapamadi).
Bütün yarışmacıların ajans'dan çıktığını bildiğim programdır. Çok salakça olup bir araba uğruna insanları maymun ederler.
Tamamen kurgu içeren program.
Özellikle çiftlerin tanışma hikayeleri. Sırf bu yüzden tlc ve dmax candır. He Birde cartoon network.
Ben bu programa karşıyım. Üç kuruş kazanacak diye eşine söyledikleri hakaret tam bir edepsizlik abidesidir. Eşler arasında kötü örnek oluyor bu program. Böyle yapmaları hiç hoş değil.
ya kürt
ya laz
yada ankara orta anadolu siveli angutlarin yarıştığı yarışma.

ülkenin zeka seviyesini gösterir.
bi gün evlenirsem inşallah burdaki tipler gibi yarak kürek bi evliliğim olmaz.