bugün

Operadan sonra favori tarayıcım.
opera browser her zaman açık ara gönlümde yer tuttu.
sürekli donan browserdir. hiç kimseye tavsiye etmem.
chrome'un reklamlarını mumla aratacak browser. özellikle taskbarlar, araç çubukları, eklentiler döşer tarayıcınıza ki evlerden ırak. en azından chrome'da adblock kurarsınız ve epey işe yarar.
Google Chrome un reklamları yüzünden geçtiğim hede. Deniyorum bakalım, iyi gibi.
Edge'i tercih ederim. bir program indirince özel kurulum yapmazsan karşına birden yüklenmiş bir şekilde yandex çıkabiliyor. hiç hoş değil, sevmiyorum böyle zorbalıkları.
Bir dönem kurup anında kaldırdığım tarayıcımsı.
ben kullanıyorum.

değişik bir web tarayıcı.

ama güzel.
gittim google ile yandex'e baktım, ulan...

hayatımda hiç bu kadar mutlu olmamıştım be! ne mutlu türküm diyene!
chrome senin sarı arama motoruna kurban olsun ey yandex. ayrıca bjk yandex te yaptığımız aramalar hala kulübe para kazandırıyor mu merak etmekteyim.
Tam bir ram canavarı.
ya şu uygulamayı kullandığımda sanki bir yerlerden virüs bulaşacağını zanneden, hep içinde korku olan bir ben miyim acaba?
bir senedir kullandığım ve bence en iyi tasarıma sahip tarayıcıdır. chrome un tasarımını sevmiyorum incecik sütunlar, sikimsonik temaları falan.
Yalnız bu tarayıcıya yeni bir tasarım eklemişler ona da ısınamadım. Arka planda videolar falan iyi düşünmüşler ama neden her yer gri arkadaş ? yapmışken renk seçeneği de sunsana be yandex!
güzel tarayıcıdır efendim ben memnunum.
bugün bana sormadan kendini güncellemiş browser dır.

tamam aferim ama yeni sürü herhalde beta aşmasında zira yarısı rusça amk. ulen hiç mi denetlemeden veriyorsunuz yeni sürümü anlamıyorum arkadaş. işin kötüsü rusça da bilmiyorum ne yapsam bilemedim.
bildiğin her boka bulaşan yazılım.
rus yapımı diyenler için , türkler daha iyisini yapsın o zaman onu kullanalım tarayıcısı.
düşmanı olduğunuz kuruluşların / kişilerin / ülkelerin yapmış olduklarını kullanmamakla onlara zarar vermiş olmazsınız ancak daha iyisini yaparak daha iyi olursunuz ve b.k atma hakkı elde edersiniz.
opera ve chrome eklentilerini kullananilmesi, ikisinin de chromium tabanlı projelerle üretilmesinden kaynaklı.

onun haricinde mükemmel değildir. linux için chromium build etmek 3 yıl sürmemeli.
Araştırmayan ve bilmemeyi adet edinenler için; rus şirketidir.
Korsan programların içinden çıkıp çıkıp adamı sinir eden program.
beni deli eden browserdir. farenin sağ tuşuna basılı tutarak biraz sağa ya da sola oynatırsanız sayfayı ileri-geri alıyor. lan orusbu malı bu şimdi yenilik mi? kaç defa senin yüzünden agar io da hayvan kadar olmuşken çıktım kaç tane filmim yarıda kaldı kaldırıyorum seni yandex hayır sus kaldıracam siktirgit.
chrome çakması ama daha güzel görünüme sahip tarayıcıdır.
android olanı dün gelen güncellemeyle baya bir hızlanmış olan tarayıcı.
1 sene önceydi tanışmamız. ne büyük umutlarla indirmiştim. şuan bilgisayarımda 6 tane tarayıcı var. şaşırmayın hepsinin amacı, yeri, hikayesi farklı. lakin bunlardan biri yandex değildir. bi sildirip gitsin kendisini lütfen.
görsel
fenerbahçeli olanı makbuldür. evet.