bugün

denemeye değer olduğunu düşündüğüm tarayıcıdır, zira sıkıldık artık google'ın dayatmacı zihniyetinden.
webkit tabanlıdır yani chrome gibi safari gibi olacaktır.
google chrome u tepelemesini ümit ettiğim browser.
henüz chrome ve firefox kadar kullanışlı olmayan tarayıcıdır.
kesinlikle kullanılması denenmesi gerekendir. ilk başlarda belli başlı sıkıntılar olsa da chrome'a rakip olabilir.
opera chrome karışımı birşey olmasını umut ediyorum.
Bir suredir maxthon kullanan biri olarak deniyecegim tarayici. Iyi bir sey bekliyorum.
sürüm olarak 1.0.1084.5402 yazıyor. bildiğiniz 1 yani.*
bir maxthon değildir. olamayacaktır.
chrome ile senkronize edilebilmektedir. ilk donması da gerçekleşti.*
chromium tabanlı olduğu için google chrome'a çok benziyor.
kurulu olarak kaldığı 10 dakikada 10 kere donup kapanan akabinde tekrar açılan kısacası can çekişen browser.
midem bulandı tilki hacıyla yola devam ediyorum.
chrome kopyasıdır.
bakces.
maksat entrymiz ilk sayfada ossun..
chorome gibi bir şey olmuş. ayrıca türkçe dil seçeneği yok sanırım ya da ben bulamadım.
ilk izlenime göre firefoxtan hızlı. ama firefoxtaki eklentilerim olmadan ne kadar kullanabilirim göreceğiz.
görünüş olarak chrome çakması olan tarayıcı. daha yaratıcı bir şey bekliyoduk.
ilk izlenimi iyi olan tarayıcıdır. en azından explorer ve mozilla' dan daha hızlı.
chrome tabanlı değil lan webkit tabanlı chrome gibi. webkiti de yapan apple.
son reklamlarından sonra gözümden düşen yandex in web tarayıcısıdır. (bkz: yandexle yandexle)

ooov;
şu anda kurulum bitti ve yanlışlıkla close and improve dedim. chrome kapandı. sonra mı? dostum bu dehşet bir şey! chrome'daki tüm adaptasyonları aldı kendisine ve chrome'da birden kapattığı sözlüğü giriş yapılmış halde yandex browser ile karşımda buldum. dahası da var. tüm kısayollar ve hazıfa kalıntılarını da aldı. ilk izlenimim hoş. yanlız türkçe desteği yok sanırım yazılarımın altı kırmızı çizgilerle doldu.

edit: ulan amma abartmışım. kullandıkça gördüm. biraz yavaş sanki. yani aşağı hızlı scrolllerde ağır kalıyor chrome'a göre. güncelleme çözer ama bunları. chrome killer olamaz belki şu haliyle ama geri de kalmaz.
beğendiğim browser.

aynı zamanda chrome ile senkronize etmeyi , bir türlü bulamadığım browser. *
virüs problemini halledememiş browser.
chromium tabanli oldugu icin ayni chrome ya demek anlamsizdir. tabi ayni olacak la ne bekliyorsunuz anlamadim. onun haricinde yillardir olan seyler yazilmis la burada. mesela yer imleri, parolalar vs yillardir zaten tarayicilar arasinda tasinmasi mevcut. chromium da kursan ayni seyle karsilasacaksin yani. yandex bakalim bu isi de iyi bir sekilde goturebilecek mi?
bir süredir ofisdeki pc de mozilla ve chrome'da yaşadığım videolarda karşılaştığım ses sorununu az önce denedim yandex'de görmedim. gayet stabil ve hızlı görünüyor şimdilik..
çözmesi gereken bir adet şey vardı o da ram tüketimiydi. olmuş mu olmamış. bu şart altında neden chrome varken bu kullanılsın manası yok.

açılışta daha hızlı diyenler var. chromeun ön belleğini de silin o da aynı hızla açılır.
ilk açışta safari bookmarklarımı ve web geçmişini aynen yerli yerinde bulmamla dumur etmiş browser...