bugün

dördüncü nesil yazar. *
devasa cüssesinin üzerine konmuş katmerli bir kelebek kadar narin duran gülümseyişi ile gönülleri fethetmekten usanmayan, edebiyata meftun akademisyen kişi, peygamber sabırlı insan.

(bkz: cbb) *
babayiğit adam. tokalaştımı eliyle kolunuzu kavrayan, şamarına maruz kalmamanız gereken kişi. buna rağmen güler yüzlü, canayakın kişi. mediko adamı idi kendisi. mediko'da onu görmez isek o gün bir şeyler ters gidiyor diye düşünürdük. hep güler yüzüyle hatırladığım zat-ı muhterem.
kuyruklara basmaktan çekinmeyen, iyi de eden bir xargn.
eğer ismi sargın ise şu dünyada gördüğüm ikinci sargındır. *
(bkz: zeki yazar)
(bkz: olacak olacak)
(bkz: yaklaştın ama bilemedin)
(bkz: sevdiğim şeyleri herkesle paylaşmak isterim)
(#3805695)
bir insanın ölme gerekliliğinin nasıl ortaya çıktığını açıklaması beklenen yazar.
24 ağustos 2008 ankara gazi çocuk yuvası zirvesinde tanıştığım iyi samimi yazar.
atama bekleyen edebiyat öğretmeni. zirvenin nick konusunda en çok açıklama yapanı.
3 yıldır görüşmememize rağmen sanki 2 gün önce görüşmüşüz gibi kaldığım yerden tekrar başlayabileceğim kadar içten insan.
(bkz: zargonyalı)
türk edebiyatının hatrı sayılır değerlerinden. bana lâf atmış bi şeyler yazmış. canı sağolsun. ama ışık gördüm, hoş bi sempati gördüm ben bu arkadaşta...olacak bu olacak!

kendisini meşhur etmek için unkapanı imç'deki büroma davet ediyorum. kartımı veririm. * * * * *
sözlükteki en güzel profil resmine * sahip yazar. eski yerleşke.net müdavimlerinden, kıvırcık saçlı dev adam.
cm 01-02 oynardı eskiden. juventus'u seçerdi. ilk transferi de her zaman sergey nikiforenko olurdu.
bizkaçkişiyiz'ci yazardır. "bizim evin önü bizkaçkişiyiz birliği"ne de üyedir. fakat işin acı yanı şu ki, bu saf, temiz anadolu pitonu tüm bu ayakları facebook'tan öğrenmiştir vesselam. *
sözlüğün sayılı aklı başında yazarlarından biri. bu çizgide devam etmesini diliyorum.
eğlenceli, agır başlı, hareketli, sessiz, konuşkan... yani her ortama uyabilen nadir insanlardan birisi, birlikte siyaset de tartışabilirsiniz, maça da gidebilirsiniz, o derece yani. *
topraam, bildiğin ayaşlıdır hatta kendisi tekke cumhuriyetlidir, balyacıdır iyidir.
(bkz: #4174999) nolu entryde anlatılmak ısteneni anlamış yazardır. sözlükte özlemini çektiğim yazar tipidir de aynı zamanda. takibe aldık izliyoruz kendisini.
semsi pasa pasajinda sesi buzusesice yazardir.
ilk karsilasmamizda tekerleme atismasi yapmak istedigim ortmenim.
"doldur mesaj at" notunu hayata geçirmeyen yazar.

latif doğan'dan bir şarkı armağan etmek istiyorum kendisine;

(bkz: küstüm)
(bkz: dördüncü nesil çaylak)
bir galatasaray lı gördüm sanki. (#4869470)
aristokrat bir duruş... ağırbaşlı, entry' lerini okuduğum gibi... yanıltmayan yazar... memnun oldum efendim...
hoşsohbet, vatansever, güler yüzlü; lakin tepesi atarsa çok fena döver yazarıdır**. düşünce anlamında şahsıma göre fazla barışsever ve insancıl kalsa da, ben şahsen girilerini de zevkle takip ediyorum.
bir güzel insan, ve bir can dostum artık.
zirvenin sonlarına doğru muhabbet şansı bulduğum, öğretmen olduğunu duyunca hafif biraz sersemlediğim*, amerikan futbol oyuncusu tadında ve bilek güreşinde bana rakip olabilecek potansiyele sahip sempatik yazarımızdır. * *