bugün

komşusu açken kendisi tok yatmamayı yeğleyen komşudur.
sınırsız kullanıyorsa üstelik her gün dualar edilesidir.
candır.
eğer şifre koyarsa internet ile bağlantımı kesmiş olacak olan komşudur.
Ben kendim şahsen. karşı komşularım olan ögrencilere kıyak yaptığım durumdur. ttnet düşünsün dediğim durumdur. bir ara kotaya baktım 74 gb tı bulmuştu. canları sağolsun sanırım okkalı bir arşiv düzenliyorlar arkadaşlar.
bütün komşuların öğrenci olunca böyle bir durumla hiç karşılaşılmıyo hepsi çakal ilk şifre koyuyolar.*
muhteşem insandır. candır,ciğerdir hele ki yazlık gibi internetin az oldu yerdeyse öpülesi insandır.
sınırsız internete sahip, hayırsever komşu, bayramda da ziyaret edilesi, modeminden öpülesidir.
canını yerim dediğim insan. kotalıysan muhtaçsın kendisine.
her mahalleye bir adet lazımdır.
sömürülmeye mahkum komşudur. eli öpülesidir.
baba nın modem fişini çekmesi durumunda komşuluk görevini fazlasıyla yerine getiren kişidir.

(bkz: ah nerede vah nerede)
sarılınasıdır.
interneti sınırsız olsa bile hızının düştüğün fark etmeyecek kadar mal olan komşudur. başkası girince hızın düşüyor olum!
eski komşumuzdur. canımdı ciğerimdi her bayram elini öperdim. taşındı, ağlıyorum.
deneyimsiz internet kullanıcısıdır.yakın zamanda internetindeki yavaşlıktan ve interneti az kullanmasına rağmen kota kontrolünde gördüğü rakamlardan dolayı olayı şok olmuş şekillerde internetten anlayan birisine anlatacak ve o kişide ilk olarak wireless'a şifre koyması gerektiğini söyleyecek. bayan veya çocuk olma ihtimali hayli yüksek bu komşunun ayrıca.
bu benim alt komşum, adam aynı zamanda modemin bataryalı olduğunu da zannetmekte.
komşu , komşunun megabyte ve datasına muhtaçtır . sözünü benimsemiş paylaşımcı ruhlu yüce insandır .
internet üzerinden işlenebilecek suçlardan haberi olmayan komşu.
Kurban olunası komşudur.
en asil duyguların sahibidir.
(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)
(bkz: tutmayın öpücem)
Eski komşum. Benim gibi vampirlerin olabileceğini düşünerek kendisine iyilikte yapmıştım zamanında şöyle ki:

192.168.1.1 olan modem routerına admin admin yazarak ulaşılır. Tabiki internetine şifre koymayan modeme nasıl koysun.:) Farklı marka routerlarda bu kombinasyon değişebilir. Kendi belirlediğimiz şifreyi koyup, Mac filtresi kısıtlamaya girilerek komşunun ve kendi pc'mizin mac adresleri tanıtılır ve diğer vampirlere karşı saygıdeğer komşumuzu koruruz. 2 sene kadar kendisi ile güzel bir ilişkimiz olmuştu. Sonrasında Kıbrısa gelince bitmişti ilişkimiz. Seni özlüyorum Hande sen iyi bir kızdın *
bir yıl boyunca internete para vermememi sağlamış güzel arkadaştır. candır.