bugün

windows ikspiiğ, windows neeteğ, windows meeğ diyen kisilere gore daha mantiklidir.

--spoiler--
haydi götün yiyorsa bundan sonra windows yerine pencereler de.
--spoiler--
üç ge'ye trii ciiiiii diyen sikomasyonlar kadar teknopiç olamazlar. götlerine teknoloji giresiceler.

bu nick ne lan o zaman dalyarraaam editi: bu nick ingilizce bir şarkıdan alıntı olduğu için, orjinal haliyle yazılmıştır.

vicdani edit: açıkçası windows yedi'ye windows sevın diyen zerre sikimde değildir. isterse ''threesome hot anal'' desin, inanın yine sikimde olmaz. benim burdaki derdim trii ciiii'cilerdir. onlara lafımı eder giderim.
sözlük ismini karayildiz yerine blackstar koyan insanla benzerlik gösterir.
windovsu sevin demek istemektedir belki adam iyi tarafından baktım baktım aksi taktirde aşşağılık kompleksidir bu başka bişey değil.
hatta ve hatta başlıkta windows'un kimi yediği halen söz konusudur. *
windows sevın yerine windows yedi diyen teknopiç'ten farkı olmayandır.
"pencereler yedi" diyemeyenlerin laf ettigi hede.

gotune "amerikan yarrağının köklenmesi"ni istemiyorsan linux kullanirsin.

dit: ya da koklettirmezsin.
diğer bir türevi için;

(bkz: varlık yerine asset diyen ekopiç)
mp3 kelimesini em-pi-tri diye okuyandır. piçtir değildir bilemem... ama doğru okumaktadır.
bunu diyen bunu da dedi:
"kam dat ti ar"

(bkz: bunu alan bunu da aldı)
allah'tan windows heft dememiştir.
ya da bunu;
(bkz: windows xp ev edition)
(bkz: teknopiç)
üç ciii , windovvvs 7 gibi ortaya karışık iğrenç bir konuşma çıkar... ne orjinalse onu kullan ve ya direk orjinalden çevir arkadaş...
(bkz: ağız ishali)
yine özellikle mühendisler bilir ki matlab(matrix labratory) programını yazıldığı gibi okuyup "matlab" diye telaffuz edince;sanki hayati bi yanlışlık yapmışınız gibi size aşağılayıcı bi gülüşle bakıp "o matlab değil bikere metleb.sendede ingilizce sıfır" deyip arayüzünü bile hayatında görmediği,sizin aşına olduğunuz bu programda sizi iki paralık eden piçler vardır, uzak durun çünkü insanın 67 yerinden pıçaklayası gelmektedir.
(bkz: apaçi)
adı üstünde piçtir. kendi diline sırtını dönmüştür.
vindovs sevın diyorsa ingilizce bilmiyordur.
dayaklıktır. havanı siksinler.