bugün

2008 5.nesline sahip olduğumuz araçtır . Güzeldir , hoştur , güvenlidir . Yol tutuşu ve performansı gayet iyidir . 1.6 benzin motoruna sahiptir . 102 Hp ve 148 nm tork üretmektedir . Seri bir arabadır ve hızlanması gayet iyidir . Tek derdi şehir içi kullanımda 10lt/100 km gibi biraz abartı yakıt tüketimidir . Ama karma kullanımda 7 lt/100 km'dir . Şehir dışı kullanımı ise 5.4lt/100Km gibi bir tüketimi vardır . Vesselam iyi arabadır hoş arabadır . Sürene güven verir .
euro ncap testlerine göre, opel astradan yaya güvenliği haricinde hiç bir farkı bulunmayan araçtır.* yaya güvenliğinde vw astradan daha güvenlidir.
biraderin anlık bir heves ile 2013 modelinden bir adet aldığı, sonra pişman olup "o hatchback megane 3'ü satmayacaktım amk" dediği otomobil.

la amk. sıfır alınmış bir araba ayda üç defa chip güncellemeye çağrılır mı amk. onbeşbinlik bakım için de 800 tl istemişler göt oğlanları. ayrıca da ilk 6 ay süresince iki kere yolda kaldı da çekiciye eşşek gibi para verildi.

ben de o hevese kapılıp atlayacaktım ki, biraderin akıbetini görüp son anda direkten döndüm amk.
güzel araba ama parasıyle biraz daha bekler a3 alırım.
Şu an o segmentte gerek iç malzeme kalitesi gerek motor verimliliği konularında en iyiye oynadığı için alınacak en mantıklı olandır. 1.4 tsi 122 hp olan golf 200 Nm tork'a sahipken rakibi astra 1.4 140 hp olup 200 Nm tork'a sahiptir.
Sik gibi araba bir haftadır kullanıyorum resmen araba kullanmaktan soğudum amk. Bana ulaşan ilk güzel memeli ve güzel ayaklı sözlük kızına hediye edebilirim.
(bkz: param olsa da ben alsam)
3 kuruşluk malı 5 liraya satan klasik vw modelidir.
6. Nesline sahip olduğum araçtır. Şehir içinde piskopata şehir dışındada canavara dönüşür.14 15 yaşından beri hep hayalini kurmuşumdur. Golf bir tutkudur. Şehir içinde çok sayıda bmw Audi vb tokatlamışlığım vardır. Şehir dışında otobanda 215i gördüm. Ancak sonuçta c segmenti orta sınıf bir araçtır. Fazlada abartmamak lazım. Nede olsa demir yığını ve kul yapısı. Kraldan çok kralcı olmamak lazım. Doğuşun fiyat politikaları yüzünden bulunmaz hint kumaşı haline gelmiştir. Gerçi şuanda binilebir sıfır bir araç fiyatı 60 70 bin tl civarındadır. Devletin koyduğu vergilerde cabası tabi. Sonuçta Golf iyidir candır canandır...
Dosta güven düşmana korku salar.
Tüm dünya üzerinde tüm zamanların en çok satan 2. Otomobilidir Golf. 1.si toyota Corolladır. Bu kadar insan aptalda beni eksileyen gerzeklermi çok zeki. Çok samimi söylüyorum allah size daha iyisine binmeyi nasip etsin. Ama insanların zevklerine bok atmayı bırakın. Sizinkisi klasik kedi ciğer meselesi. Keşke benim memleketimin sanayicisi mühendisi böyle bir araba üretsede bende gidip onu alsam. Böylece hem istihdam yaratılır hemde döviz ülkemizde kalır.
son kasası bir işe yaramaz güzelim araç. bunun yerine yeni kasa polo almak daha iyi gibi.
dünyada en çok satan ilk üç araçtan birisi.

tam bir yol arabasıdır. gerek iç aksamlarda kullanılan malzemenin kalitesi gerekse teknik aksam-performansı gayet başarılıdır.
Sözlük dünyasının fenomeni araç. Adam allah'a küfreder kimse umursamaz, bu arabaya 'anasıyla babası akraba çocuklar gibi' dersin tehdit mesajları atarlar.
Çok bozdu çook.
tok kapı sesini duymadan güne başlayamadığım araba.
7 nesilin 5 i de ayni tasarıma sahip ilginçtir sevilen araç.
Efsane model. Ama son yıllarda sıradanlaştığını duyuyoruz ve ağlıyoruz.
Bayiilerde Sadece farlardaki led paket almak için 4.700 lira fark koyan volkswagenin anası sikilmelidir bu kadar net.
dünkü tecrübeme dayanarak, oh my godness diye tepki verilesi, yemeyip yanında yatılası, rüya gibi kızdır. yav sen kaç saniyede 150 leri buldun be gülüm. Peugeot alan aklıma mıçayım ben. hadi yine gel benim ol vosvos, benim olmasan kime giderim. *
Geçen hafta arkadaşımla istanbul yollarında gezdiğimiz bebek. Arada bizi yolda bırakacak korkusu yaşatsada sürüş keyfi güzel. (bkz: otomatik vites)
https://fbcdn-sphotos-h-a...312fc0ea6b6923994ea0d3395
Sıfırı 82.000 liradır.
Dünyanın gelmiş geçmiş en çok satan ikinci arabasıdır (birincisi: toyota corolla)

Şu anki reklamlarında Depeche Mode'dan People are People şarkısı ve solist Dave Gahan boy göstermektedir. Şaşmamak gerek zira Depeche Mode Almanya'da vatanı ingiltere'den bile daha çok seviliyor.
kapı sesi fetişistlerinin arabasıdır..ulan heryere bakıyorum arabanın en çok övülen noktası tok kapı sesi..harbiden fetişinizi sikeyim ibneler..biara kullandığım araçtır,evet yol tutuşu iyidir konfor,tasarım bakımından fena değildir de bu kadar overratedlaştırmayın be amk..fanatikleri yüzünden arabadan soğudum..kamilin biri de arabaya laf atanlara fakir muamelesi yapmış,hadi muhabbetin ucuzluğunu ve sığlığını geçtim,kredi puanımı göstersem dudağı uçuklayacak kamil gelmiş arabayı beğenmeyenlere ezik diyo,o ufacık beyniyle düşünse asıl orta sınıf bi araca bu derecede fanatik olmanın eziklik olduğunu anlayacak..tok kapı sesini dinleyip mastürbasyon yapın hadi siz..

tanım : güzel arabadır,fena değildir ama abartılmıştır..